H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
Nasze Cheerleaderki - Huragan Girls


     Dziewczęta - licealistki i gimnazjalistki w 2012 r. reaktywowały swoją działalność na potrzeby Huraganu, aby swoim tańcem wspomóc pobiedziskich piłkarzy.
     Inicjatywa, która "wypisz, wymaluj" wpisuje się w 100% w nurt działań młodego zarządu, jest tym bardziej cenna i godna wielkiego szacunku. Bo przecież "robić coś z niczego" dla własnej satysfakcji, dając przy tym radość i atrakcję innym... to czysta przyjemność!
    Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego, zachęcającego do wstąpienia w szeregi naszych Huraganowych cheerliderek na youtube przygotowany przez HuraganTV.

Skład osobowy zespołu:
Sara Kęsicka
Patrycja Kleczewska
Karolina Mikołajczak
Maria Obara
Wereonika Mikołajczak
Ewa Cyranowicz
Anna Pikosz
Sylwia Mrówczyńska
Marta Kasprowicz


     Zespół aerobiku grupowego powstał w 2001 r. z inicjatywy ówczesnej dyrektor Zespołu Szkół w Pobiedziskach p. Ireny Kosmowskiej. Dziewczęta oficjalnie rozpoczęły swoją przygodę z aerobikiem w roku 2004 podczas IV Wielkopolskiego Turnieju Aerobiku Grupowego w Jarocinie, gdzie zajęły II miejsce.
     Podczas wieloletniej pracy udało im się zdobyć wiele medali, głównie na szczeblu powiatowym, lecz również rejonowym (I miejsce w Finale Rejonu Poznań Teren Wschód
w roku szkolnym 2009/2010). Ponadto dziewczęta wielokrotnie występowały na wszelkich uroczystościach szkolnych oraz na corocznym Jarmarku Piastowskim.
     W czerwcu 2013 roku po raz pierwszy dziewczyny wzięły udział w zawodach pod szyldem Huraganu. W silnie obsadzonym, międzynarodowym turnieju w Zabrzu zajęły drugie miejsce, godnie reprezentujšc nasz klub oraz miasto.

Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk i Grzegorz Krawczyk