H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska

     Wraz z biletem kibic otrzymuje kupon, który należy wypełnić i wrzucić do urny przed rozpoczęciem meczu. Dla najlepszej jedenastki przewidziano wyróżnienia i nagrody. Gra przeznaczona jest wyłącznie dla kibiców, którzy ukończyli 18 lat.
     Zachęcając do wzięcia udziału i zdobycia atrakcyjnych nagród prezentujemy zasady i regulamin gry. Zapraszamy!


Rycerz Wiosny Huraganu Pobiedziska

     Dla nowych lub spóźnialskich kibiców, którzy ukończyli 18 lat, stworzyliśmy możliwość wzięcia udziału w walce "od zera" na krótszym dystansie... jakim jest tylko runda wiosenna i zaledwie kilka meczów do wytypowania. Do wygrania upominek ufundowany przez zarząd klubu.
     Zasady gry i punktowania są identyczne jak w regularnej LKHP. Gracz po prostu bierze udział w dwóch klasyfikacjach jednocześnie! Zachęcając do udziału i zdobycia nagrody prezentujemy zasady i regulamin gry. Zapraszamy!


Wiosenna Liga Vip-ów Huraganu Pobiedziska

     Głównie z myślą o sponsorach i dla sponsorów stworzyliśmy Ligę VIP-ów HP! Jej zakres zachacza również wyróżnionych sympatyków naszego Klubu oraz samego prezesa.
     Zadanie jakie czeka naszych przyjaciół jest bardzo trudne. Otóż typują oni dokładne wyniki wszystkich wiosennych meczów (również wyjazdowych) jeszcze przed rozpoczęciem rundy! Co oczywiste, trudniej jest przewidzieć formę czerowono-czarnych na przestrzeni kilkunastu meczów...
     Zachęcając do śledzenia rywalizacji prezentujemy zasady i regulamin gry.


Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk i Grzegorz Krawczyk