H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodziki
  Orliki
06.11.2012 - Z cyklu: "Huraganiści w sieci"
Marcin Pająk
    Jesteś wychowankiem złotowskiej Sparty. Ostatnio reprezentowałeś barwy Mawitu Lwówek. Co skłoniło Cię do przenosin do Pobiedzisk?
    Chciałem zmienić środowisko, pobyt w Lwówku wspominam bardzo dobrze, jednak daleka odległość z Poznania w połączeniu z obowiązkami w pracy ciężko było pogodzić.
    Wcześniej również grałem w Jurandzie Koziegłowy z Radkiem Sobkowiczem i w samych superlatywach polecał Huragan Pobiedziska.

     Masz 29 lat, jesteś już dość doświadczonym piłkarzem. Pokusisz się o ogólne porównanie do Huraganu swoich poprzednich klubów?
    Grałem dotychczas w kilku klubach i każdy miał swoje plusy i minusy. Jednak nie można nie zauważyć, iż w tym klubie znajdują się ludzie którzy wielkim wysiłkiem dążą, aby osiągał jak najlepsze wyniki w połączeniu z dobrą atmosferą i organizacją. Huragan na pewno organizacyjnie, jak i piłkarsko jest przygotowany na grę na czwartoligowych boiskach
    Początek sezonu w Twoim wykonaniu był jak sam stwierdziłeś przy okazji rozmów przeciętny. Po zdecydowanie lepszych zawodach m.in. ze Zjednoczonymi w PP i Polonią będzie już tylko lepiej?
    Ze względu na charakter i częstotliwość pracy przypadający akurat w okresie jesiennym sam wiem, że moja dyspozycja jest słabsza niż na którą mnie stać. Postaram się abym w rundzie wiosennej bardziej przyczynił się do sukcesów drużyny.
    Debiutancką bramkę w czerwono-czarnych barwach już masz za sobą. Czy kibice mogą liczyć na kolejne trafienia "Pajączka" w najbliższym meczu i nowej rundzie?
    Cieszę się, że mogłem wpisać się na listę strzelców w moim pierwszym spotkaniu przed pobiedziską publicznoœcią. Zawsze wchodząc na boisko staram się pomóc zespołowi. Najważniejsze aby po każdym meczu trzy punkty dopisane były dla Huraganu. (gkrawczyk)


Aktualności: tutaj.
Właśnie się tworzy historia...Dziękujemy za odwiedziny nr:
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk i Grzegorz Krawczyk