H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodziki
  Orliki
16.11.2012 - Podsumowanie jesieni - rozmowa z trenerem seniorów Krzysztofem Pancewiczem
"Udana runda"
    Osiem zwycięstw, cztery remisy, tylko jedna porażka plus dwie wygrane w OPP. Prosimy o ogólną ocenę zakończonej przed tygodniem rundy.
    Patrząc obiektywnie uważam, że była to naprawdę udana runda w naszym wykonaniu, jednak przed nami jeszcze mecze wiosenne więc z całkowitą oceną musimy się wstrzymać.
    Dla wielu kibiców porażka w Kłecku była bardzo dziwna. Zdecydowania lepszy zespół, grający naprawdę dobre spotkanie, który w 65 min. wychodzi na prowadzenie, mający doskonałe sytuacje do dobicia rywala przegrywa. Co na inauguracje poszło nie tak?
    Moim zdaniem kluczowym momentem w tym spotkaniu były niewykorzystane sytuacje przy prowadzeniu 2:1, co w konsekwencji zemściło się na nas w końcówce meczu. Piłka nożna jest brutalną grą, gdzie o wygranej nie decyduje styl lecz wynik. Tego dnia był dla nas niekorzystny.
    Czego zabrakło w remisowanych spotkaniach z Kotwicą, Kłosem, Wełną oraz Vitcovią? W którym meczu byliśmy najbliżej celu, a z którego remisu powinniśmy być zadowoleni?
    We wszystkich tych spotkaniach straciliśmy bramki, które nie powinny wpaść, stąd też odrabianie strat przyszło nam z dużym trudem, w meczach tych byliśmy drużyną goniącą niekorzystny wynik i pokazaliśmy, że umiemy grać do końca, wyrównując nawet w doliczonym czasie gry.
    Które spotkanie, a może było ich więcej według trenera było najlepsze w wykonaniu swoich podopiecznych?
    Myślę, że wszystkie spotkania u siebie były meczami, które mogły się podobać kibicom. Ja osobiście doceniam zwycięstwo nad zespołem Warty Śrem.
    Najskuteczniejsza atak (39 goli) i najszczelniejsza obrona (13 straconych goli). Poszczególne formacje zasługują na pochwałę? A może warto wyróżnić indywidualnie?
    Wkład w zdobycie tak dużej ilości bramek jest zasługą nie jednego, a wielu graczy, jest on wykładnią ogromnej pracy treningowej, którą zespół wypracował w okresie przygotowawczym oraz startowym. Przygotowując drużynę zawsze starałem się zadbać o potencjał ofensywny, który jak widać ze statystyk jest w naszym zespole spory.
    Myśli już trener o nowej rundzie, przygotowaniach może ewentualnych wzmocnieniach? Jeśli tak to na jakiej pozycji możemy się spodziewać nowej/ych twarzy? Co do obecnej kadry, wiemy czy ktoś odejdzie?
    Rozpocząłem przygotowania wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego w rundzie jesiennej. Jestem już po indywidualnych rozmowach z każdym z zawodników i wszyscy deklarują chęć pozostania z drużyną, jednakże rozsądek nakazuje zwiększenie konkurencji w bloku defensywnym. Być może stanie się to faktem.
    Wszystko rozegra się pomiędzy nami, a Kotwicą? A może musimy obawiać się, że znajdzie się ktoś pokroju Sparty Oborniki, która dokładanie rok temu podobnie jak teraz Vitcovią i Warta miała do nas 7 punktów straty, a zakończyła sezon na miejscu pierwszym?
    Będąca na trzecim miejscu Warta Śrem po kapitalnym początku złapała lekką zadyszkę. Znając jednak ambicję trenera Warty i historię klubu ich pobyt w klasie okręgowej już nadto się przedłuża. Być może oni będą tą drużyną, która aktywnie włączy się do rywalizacji. (gkrawczyk)


Aktualności: tutaj.
Właśnie się tworzy historia...Dziękujemy za odwiedziny nr:
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk i Grzegorz Krawczyk