M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
      Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom i sympatykom Huraganu, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Miejmy nadzieję że rok 2008 okaże się lepszy przede wszystkim pod względem organizacyjnym dla naszego klubu i dostarczy nam wielu niezapomnianych piłkarskich emocji.
      Administratorzy Strony

12.12.2007 - Zmiana terminu Walnego Zebrania Członków Klubu
     Nie 14 grudnia jak informowaliśmy wcześniej, a 11 stycznia 2008 roku o godzi- nie 19. w budynku klubowym odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu MGKS Huragan Pobiedziska. Decyzję tą podjęto po spotkaniu zawodników oraz człownków zarządu z władzami miasta.
     Głównymi inicjatorami spotkania byli piłkarze, którzy chcięli dowiedzieć się od władz jak dalej widzą one wspólpracę z klubem. Na chwilę obecną wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać do 11 stycznia. Będzie to przysłowiowy ostatni dzwonek, aby wybrać prezesa i rozpocząć przygotowania do następnej rundy. (gkrawczyk)
07.12.2007 - Losowanie 1/8 Pucharu Polski WZPN
     Pod koniec listopada WZPN przeprowadził losowanie par 1/8 Pucharu Polski strefy poznańskiej. 9 marca 2008 roku o godznie 15. w Pobiedziskach Huragan zmierzy się z IV- ligową Spartą Oborniki. Los nie był łaskawy dla zespołu Kotwicy Kórnik, która będzie podejmować III- ligowca, Mieszko Gniezno.
     Ostatni raz Huraganiści zmierzyli się z obornicką Spartą 25 marca bieżącego roku w Pobiedziskach. Mecz zakończył się podziałem punktów. Po bramce obecnego kapitana Huraganu Tomasza Andersza padł remis 1:1. (gkrawczyk)
06.12.2007 - Co dalej?
     Dnia 23 listopada o godzinie 19. w budy- nku klubowym odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu MGKS Huragan Pobiedziska. Spotkanie miało na celu przedstawienie sytu- acji w klubie i wybranie nowego prezesa, którego po raz kolejny niestety nie wybrano.
     Na początku v-ce prezes Andrzej Ritter przedstawił obecną sytuację finansową i sportową klubu. Nastę- pnie członkowie klubu opracowali kilka uchwał dotyczących spraw Huraganu, które miały być przedstawione i rozpatrzone podczas Rady w UMiG.
     Obecny zarząd poinformował, że jeżeli sytuacja na lini Huragan - Miasto nie ulegnie zmianie złoży rezygnacje. Warto zaznaczyć, że na zebraniu mimo pisemnego zaproszenia nie stawił się burmistrz Michał Podsada ani jego zastępca, były piłkarz i prezes Huraganu Ireneusz Antkowiak.
     Już niedługo może się okazać, że w ponad 15 tys. gminie jaką są Pobiedziska nie będzie ani je- dnego klubu piłkarskiego, co jest wstydem przede wszytkim dla władz gminy, które za cel numer "1" stawiają sobie promocję gminy!
     Decyzję "co dalej" z Huragan zapadną na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 14 grudnia o godznie 19. w budnyku klubowym. Wszystkich, którym choć trochę zależy na Huraganie prosimy o przybycie na to spotkanie. (gkrawczyk)
06.12.2007 - Podsumowanie rundy
     Efektownym zwycięstwem 4:0 z Piastem Kobyl- nica piłkarze Huraganu zakończyli rozgrywki rundy jesiennej ligi okręgowaej grupy wschodniej. Po pierwszej rundzie Huraganiści zajmują 6 miejsce z dorobkiem 22 punktów. Po efektownym zywcię- stiwe w Klęce wszyscy kibice myśleli, że powrót do wyższej klasy rozgrywek jest tylko kwestią czasu.
     Niestety następnie przyszły mecze z rywali, którzy nie byli wymieniani w roli faworytów do awa- nsu jak np. obecny lider Grom Plewiska czy Zjedno- czeni Trzemeszno z którymi Huragan przegrał. Do tego doszły pechowe remisy choćby z Polonią P-ń czy Wartą Śrem gdzie mimo wyraźnej przewagi Hu- ragan nie potrafił "dobić" rywala. Do obecnego lidera zespół z Pobiedzisk traci tylko albo aż 6 punktów.
     Najskuteczniejszym w szeregach MGKS-u okazał się Łukasz Skolasiński, który z dorobkiem 8 bramek zajmuję 3 miejsce w klasyfikacji snajperów grupy wschodniej ligi okręgowej. Pozostali strzelcy: 5 - Michał Garczyński, 3 - Michał Kwiatkowski, 2 - Tomasz Andersz, Damian Gocałek, Łukasz Jóźwiak, Mikołaj Witaszyk. Na uznanie zasługuje Arkadiusz Powałowski, który jako jeden z niewielu przez całą rundę utrzymywał równą formę.
     Komplet wyników w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
05.12.2007 - Problemy z działaniem strony nareszcie rozwiązane
     Z powodu problemów z działaniem serwera, strona Huraganu przez prawie dwa miesiące nie była aktualizowana. Dotychczasowy serwer, który obsługiwał naszą witrynę ma problemy techniczne i do tej pory nie został naprawiony.
     W związku z zaistniałą sytuacją postanowiliśmy przenieść stronę na inny serwer, który obsługuję witrynę tylko pod adresem www.huragan-bik.blo.pl. Wcześniej działała ona także pod adresem www.huragan-bik.xt.pl, pod ktorym teraz można zobaczyć stronę Huraganu, ale ostatnia aktualizacja jest tam z 20 października bierzącego roku.
    Od dnia dzisiejszego witryna bedzię aktualizowana w miare możliwości administratorów.(gkrawczyk)
20.10.2007 - Wyniki
      W minionych dniach Huragan rozegrał 2 mecze na własnym stadionie. 14 października pokonał Kotwicę Kórnik 1:0. Mecz nie należał do najciekawszych, Huragan kontrolował grę, stwarzał wiele okazji, jednak zawodnicy razili nieskutecznością. Jedyną bramkę zdobł w 48 minucie kapitan Tomasz Andersz, po strzale głową z rzutu rożnego.
      W środę 17 października Pobiedziszczanie pokonali w 1/16 Pucharu Polski WZPN kolejnego czwartoligowca- Lechitę Kłecko 4-1. Do przerwy Huragan prowadził już 2-0, po bramkach Mikołaja Witaszyka. W drugiej połowie goście zdobyli kontaktowego gola. Jednak to tylko pobudziło graczy Huraganu. Najpierw do siatki trafił Michał Kwiatkowski, następnie kolejną bramkę dołożył M.Witaszyk, tym samym kompletując hat-tricka. Wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak znakomicie intwrweniował wprowadzony w drugiej połowie bramkarz Lechity a zawodnicy Huraganu marnowali seryjnie wyśmienite sytuacje.
      Kolejne spotkanie Huragan rozegra również na własnym stadionie w niedzielę 21 października o godzinie 15.00 Przeciewnikiem podopiecznych Andzeja Ostańskiego będzie drużyna TPS Wyinogrady Poznań. . (P.Stusek)
12.10.2007 - Zapowiedź
     Tydzień po meczu z Polonią Poznań zremisowanym 1:1, Huragan u siebie będzie podejmował drużynę Kotwicy Kórnik. Potyczka z Polnią była bardzo ciężką przeprwą w której oczywiście jak to ostatnio bywa Huragan stracił bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym. Bramkę ratującą punkt zdobył po dośrodkowaniu Mikołaja Witaszyka, pomocnik Michał Kwiatkowiski. Należy zaznaczyć, że stan płyty boiska w Poznaniu jest jednym słowem fatalny, jak by to powiedział trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker "Na takie boisko nawet bym psa nie wyprowadził..."
     Kotwica Kórnik zajmuję 10 miejsce i do Huraganu traci tylko 1 punkt, dlatego wszyscy liczą na przekonujące zwycięstwo na własnym terenie. Należy zaznaczyć, że Huragan w tej rundzie nie wygrał jeszcze meczu u siebie. Kibice mają nadzieję, że wreszcie o swoim instynkcie strzeleckim przypomni sobie Łukasz Skolasiński i poprowadzi zespół do zwycięstwa. Mecz z Kotwicą odbędzie się o godzinie 15.
     W kolejnej rundzie PP Huragan zmierzy się ze słabo spisującą się w IV-lidze Lechitą Kłecko. Po pe- wnym zwycięstwie z czołowym zespołem IV- ligowych boisk Unią Swarzędz, wszysycy widzą Huragan w kolejnej rundzie rozgrywek. Spotkanie odbędzie się w środę, 17 października na stadionie Huraganu o godzinie 15.30. (gkrawczyk)
14.10.2007 - HURAGAN - Unia Swarzędz 2:1 (2:0)
      Dziś na własnym stadionie Huragan rozegrał mecz w ramach III rundy Pucharu Polski WZPN. Po niezwykle emocjonującym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu, pokonał lokalnego rywala, występującą na codzień w IV lidze Unię Swarzędz . Huragan bardzo szybko objął prowadzenie, dzięki bramce zdobytej przez Adriana Miążka. Kilka chwil później wynik podwyższyć mógł Mikołaj Witaszyk, jednak piłka po jego silnym strzałle trafiła w poprzeczkę.
     Huragan kontrolował przebieg gry. Goście ze Swarzędza nie przeprowadzili żadnej groźnej akcji. Jeszcze przed przerwą Huragan zdobył drugą bramkę. Po bardzo składnej akcji, ze stoickim spokojem, piłkę miedzy nogami bramkarza posłał do siatki Damin Gocałek. Zdenerwowany trener Unii w przerwie przeprowadził aż 3 zmiany. Z boiska zszedł m.in występujący niedawno w barwach Huraganu Arkadiusz Świderski.
     W drugiej połowie do ataku ruszyła drużyna gości, jednak defensywa Huraganu spisywała się bardzo dobrze. Kilkoma efektownymi paradami popisał się bramkarz Daniel Wlaszczyk.Niestety w 70 minucie Arkadiusz Powałowski ujrzał czerwoną kartkę, za faul na wychodzącym na czystą pozycję napastniku Unii. Ataki drużyny gości wzmogły się jeszcze bardziej. Jednak dopiero kilka minut przed końcem zdobyli oni kontaktową bramkę. Gdy kibicom wydawało się, że wynik już nie ulegnie zmianie w doliczonym czasie stuprocentową okazję na zdobycie bramki mieli pilkarze ze Swarzędza, jednak sytuację "sam na sam" wybronił Daniel Wlaszczyk. Chwilę później sędzia zagwizdał po raz ostatni i zawodnicy Huraganu mogli już cieszyć się z awansu do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Polski. (P.Stusek)
30.09.2007 - HURAGAN - Kłos Zaniemyśl 2:2 (0:1)
      Niestety po raz kolejny Huragan nie potrafił zdobyć kompletu punktów na własnym stadionie. Tym razem zremisował z Kłosem Zaniemyśl 2:2.Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie, zdobywając bramkę z rzutu karnego. To tylko podrażniło zawodników Huraganu, jednak pomimo wielu dogodnych okazji, nie potrafili oni zdobyć bramki i wynik do przerwy nie uległ zmianie. Udało się wyrównać dopiero w drugiej połowie. Po rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym przeciwników, najlepiej zachowal się Michał Garczyński i umieścił piłkę w bramce. Ataki Huraganu nie ustawały, jednak nieoczekiwanie po szybkim kontrataku to gracze Kłosa ponownie objęli prowadzenie. Huragan wyrównał po raz kolejny, tym razem bramkę zdobył wprowadzony w drugiej połowie Łukasz Jóźwiak. Na strzelenie kolejnej bramki Pobiedziszczanom zabrakło już czasu. (P.Stusek)
25.09.2007 - III runda Pucharu Polski WZPN
     Rozlosowano pary III rundy PP okręgu poznańskiego. Huragan trafił na wymagającego rywala. W środe 3 października o godznie 16. na stadionie MGKS-u rywalem zespołu z Pobiedzisk będzie czwartoligowniec Unia Swarzędz. Rywale są beniaminkami IV ligi grupy północnej i po 10 kolejkach zajmują piąte miejsce z dorobiem 16 punktów. W zespole ze Swarzędza występuje były zawodnik Huraganu Arkadiusz Świderski, który zmienił barwy klubowe przed obecną rundą. (gkrawczyk)
24.09.2007 - Grom Plewiska - HURAGAN 2:1 (1:0)
     W niedzielnym meczu z liderem klasy okrę- gowej grupy wschodniej Huragan uległ zespo- łowi z Plewisk 1:2. Do 12' minuty mecz był wyrównany, kiedy to czerwoną kartkę za faul otrzymał Przemysław Andrusieczko. Poźniej gospodarze zaatakowali i kiedy już wszyscy myślami byli w szatni, na 2' minuty przed gwi- zdkiem kończącym pierwszą część spotkania bramkę zdobył zespół z Plewisk po fatalnym błędzie Dariusza Kosmaczewskiego.
     W drugiej połowie da ataku znów ruszyli gospodarze, którzy w ciągu kilkunastu minut kilka razy groźnie strzelali na bramkę Daniela Wlaszczyka. Po strzałach rywali piłka dwukro- tnie trafiała w poprzeczkę. Jednak w 66' minucie to Huraganiści zdobyli wyrównujšcego gola. Po podaniu Łukasza Skolasińskiego, bramkę strzałem z ok. 12 metrów zdobył Damian Gocałek. Wydawało się, że spotkanie zakończy się szczęśliwym remisem dla Huraganu, niestety w 88' minucie bramkę na wagę 3 punktów zdobył zawodnik Gromu i mecz zakończył się zwyciestem gospodarzy.
     Skład Huraganu: Wlaszczyk - Powałowski, Andersz, D. Kosmaczewski (46' Watras), Grajczyk, M. Kosmaczewski - Kwiatkowski (77' Witaszyk), Garczyński, Andrusieczko, Gocałek - Skolasiński (85'Jóźwiak). (gkrawczyk)
17.09.2007 - HURAGAN - Warta Śrem 1:1 (0:0)
     Niestety piłkarze Huraganu nie wykorzystali potknięć rywali i sami stracili dwa punkty przed własną publiczno- ścią w meczu z Wartą Śrem. Od początku zaatakowali gospodarze i już w 2 minucie bramkę mógł zdobyć Michał Garczyński, ale bramkarz Warty był na posterunku. Swoją szansę w pierwszej części gry miał także Łukasz Skolasińki, ale w pierwszych 45 minutach kibice Hura- ganu nie ujrzeli żadnej bramki.
     Po przerwie nadal Huraganiści szturmowali bramkę bramkarza Warty. Wreszcie przebudził się Łukasz Skola- siński, który po ładnej akcji Kwiatkowski - Witaszyk "wepchnął" piłkę do pustej bramki. Wszyscy zgromadzeni na stadionie MGKS-u myśleli już, że Huragan zainkasuję 3 punkty i własnie wtedy jedna z nielicznych kontr zespołu ze Śremu zakończyła się przypadkowo zdybytą bramką. Poźniej Huragan nadal atakował, ale niestety podopieczni Andrzeja Ostańskiego nie potrafił postawić przysłowiowej kropki nad "i".
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze (gkrawczyk)
08.09.2007 - Wełna Rogoźno - HURAGAN 0:2 (0:1)
     W sobotę piłkarze Huraganu zdobyli po raz drugi komplet punktów w obecnym sezonie. Rywalem podo- piecznych Andrzeja Ostańskiego była Wełna Rogoźno, którą kibice z Pobiedzisk mogą pamiętać z gry w IV lidze. W składzie meczowym zabrakło najlepszego strzelca Łukasza Skolasińskiego.
     Już na początku spotkania bramkę dla Huraganu zdobył Michał Kwiatkowski. W pierwszej połowie prze- wagę mieli Huraganiści, którzy nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji.
     Po przerwie mecz się wyrównał. Dobrze spisywał się Daniel Wlaszczyk, a po akcji Mikołaja Witaszyka Hura- gan powinien prowadzić 2:0, ale niestety niewykorzystał on sytuacji "sam na sam". W końcówce meczu do bramki rywala trafił Tomasz Andresz i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem piłkarzy z Pobiedzisk.      Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
02.09.2007 - HURAGAN - Polonia Środa 1:1 (0:1)
      W 4 kolejce Huragan zremisował na własnym boisku z Polonią Środa 1:1. Spotkanie stało na wysokim pozio- mie i było bardzo emocjonujące. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście. W 38 minucie przeprowadzili oni bardzo dobrą akcję a samobójczą bramkę strzelił próbujący ratować sytuację Tomasz Andersz.
     Huragan odpowiedział tuż po przerwie. W 49 minucie bramkę zdobył niezawodny Michał Garczyński. Od tego momentu Hragan osiagnął znaczną przewagę. Jednak nie potrafił udokumentować jej poprzez zdobycie bramki. Dogodnych sytuacji nie wykorzystali Łukasz Skolasiński i Damian Gocałek. Bardzo dobrze interweniował bramkarz Polonii. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.
     Spotkaniu towarzyszyła bardzo ciekawa oprawa stworzona zarówno przez kibiców Huraganu jak i grupkę kibiców przybyłych ze Środy.
     Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze (P.Stusek)
26.08.2007 - HURAGAN - Lechia Kostrzyn 1:5 (1:2)
     O tym meczu wszyscy piłkarze i kibice Huraganu chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Huraganiści ulegli rywalowi "zza miedzy" aż 5:1. Już druga ofensywna akcja gości przyniosła im prowadzenie. Niezdecydowanie obrońców, brak konsekfencji oraz brak ruchu na boisku sprawiła, że piłkarze Lechii czuli się w naszym polu karnym jak na treningu. Po strzale z rzutu wolnego bramkę dla Huraganu zdobył pobiedziski "walczak" Michał Garczyński. Tuż przed przerwą po faulu w polu karnym Tomasza Andersza goście zdobyli drugą bramkę.
    W drugiej połowie, Huragan zagrał bardziej odważnie co sprawiło, że Lechia zdobywała kolejne bramki. W końcówce meczu drugą żółta kartkę ujrzał Dariusz Kosmaczewski, a chwile później zawodnik zespołu z Kostrzyna i oba zespoły kończyły mecz w "10". Przy takim wyniku cieżko wyróżnić któregokolwiek zawodnika, lecz zdaniem kibiców na miarę swoich możliwości zagrali Michał Garczyński i Arkadiusz Powałowski. Za to pochlebnych recenzji na pewno nie zebrał bramkarz Adrian Różycki, który nie ustrzegł się błędów przy bramkach rywali. (gkrawczyk)
23.08.2007 - Zapowiedź
     Już w niedzielę o godzinie 16. na stadionie MGKS-u, Huragan będzie podejmował zespół Lechii Kostrzyn. Na inaugurację rozgrywek zespół prowadzony przez Ry- szarda Wiąza pokonał na własnym boisku silną Polo- nię Środa 2:1 (2:1). Był to bardzo ważny mecz dla obu drużyn bo podobnie jak Huragan wymieniane są jako kandydaci do awansu.
    W ostatnich latach drużyna Huraganu spotykała się z Lechią tylko w meczach sparingowych, w których Huraganiści większość potyczek rozstrzygali na swoją korzyść. Wszyscy kibice liczą, że w niedzielę będzie podobnie i Huragan utrzyma pozycję lidera.
    Ciekawostką jest fakt, że mecz w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziowska w której składzie jest kobieta. Skład sędziowski: Marcin Łuczak, Olga Pietrzykowska, Tomasz Grajkowski. (gkrawczyk)
19.08.2007 - Phytopharm Klęka - HURAGAN 1:6 (1:1)
     W obecności ok. 20 kibiców z Pobiedzisk piłkarze Huraganu rozgromili w pierwszej kolejce ligi okręgowej zespół Phytopharmu Klęka aż 6:1. W pierwszej połowie piłkarze z Klęki oddali jeden celny strzał na bramkę debiutanta Adriana Różyckiego, który zachował się niezbyt pewnie przy strzale przeciwnika i to zawodnicy Phytopharmu wyszli na prowadzenie. Przez cały mecz gospodarze skupienie byli na obronie własnej bramki. Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu Adriana Miążka w pole karne, do siatki trafił Łukasz Skolasiński.
    Po przerwie piłkarze z Klęki po prostu "klękli" i już po czterech minutach było 3:1. Kolejne trafienie dołożył "Skolas" oraz Michał Kwiatkowski. Druga połowa należała już tylko do podopiecznych Andrzeja Ostańskiego. Czwartą bramkę zdobył znów Skolasiński dobijając do pustej bramki strzał Damiana Gocałaka, który 12 minut poźniej na raty pokonał bramkarza gospodarzy po rzucie karnym. Wspaniały debiut zaliczył wychowanek Huraganu Łukasz Jóźwiak, który wszedł na boisko w końcówce meczu a w 90' mincuie ustalił wynik spotkania na 6:1.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki
     Fotorelacja wkrótce w dziale: Galerie >>> Mecze (gkrawczyk)
18.08.2007 - Phytopharm Klęka - HURAGAN. Zapowiedź
     Już w niedzielę 19. sierpnia piłkarze Huraganu będą walczyć o pierwsze ligowe punkty. Huraganiści wyjeżdzają do Klęki na mecz z tamtejszym Phytopharmem. Mecz odbędzie się o go- dznie 13. Wszyscy liczą na okazałe rozpoczęcie sezonu.
    Klub Kibica organizuje wyjazd na mecz autokarem. Wyjazd z parkingu klubowego o godzinie 11.30. Koszt ok 10zł. Wszy- stkich chętnych zapraszamy. (gkrawczyk)
18.08.2007 - Co nowego?
     Wszysycy kibice zdają sobię sprawę z obecnej sytuacji Huraganu. Największym zmartwieniem dla wszystkich zwią- zanych z naszym klubem jest brak prezesa, który miejmy nadzieję wybrany zostanie na walnym zebraniu członków klubu 7 września. Będzie to kolejna próba, ponieważ 27 lipca podczas zebrania niestety nie było nikogo kto chciałby objąć funkcje prezesa.
    Kolejnym zmartwieniem, które na szczęście zostało już wyjaśnione było zawiesznie przez WZPN licencji na gre przez Huragan w lidze oraz meczch pucharowych. Stało się tak, ponieważ klub nie przelał całej sumy za transfer z Lotnika Poznań do Huraganu za Adriana Miążka. Sytuacja została rozwiązana w ten sam dzień gdy do klubu przyszedł faks o zawieszeniu klubu.
    Z Huraganu odeszło trzech zawodników: Arkadiusz Świderski (Unia Swarzędz- transer definitywny), Tomasz Kroenke (Luboński FC- wypożyczenie), Marian Paczyński (Wełnianka Kiszkowo- definitywny).
    Przybyli: bramkarz Adrian Różycki (Pogoń Moglino- wypożyczenie), pomocnik Paweł Stachowiak (Złoci Złotkowo- wypożyczenie) oraz napastnik Łukasz Jóźwiak (wychowanek). (gkrawczyk)
18.08.2007 - Koniec sparingów, czas na lige!
     Zwycięstwem z Arką Kiekrz 4:1 Huragan zakończył okres przygotowawczy do nowego seoznu. W sześciu meczach kontrolnych piłkarze Huraganu ponie- śli tylko jedną porażkę z silną Victorią Wrześnią, w której barwach od niedawna występują Robert Ra- szewski i Waldemar Przysiuda.
    Najciekawszym spotkaniem spośród sparingów był mecz z naszym niedawnym rywalem z IV- ligowych boisk Leśnikem Margonin. Huraganiści pokazali klasę i ograli rywala 5:3 (2:1). Znakomicię w tym meczu spisał się popularny "Skolas", który zdobył wszystkie bramki dla Huraganu. Warto zanazczyć, że Łukasz Skolasiński w sześciu meczach zdobył osiem bramek. Miejmy nadzieję, że forma strzelecka będzie trwała przez cały przyszły sezon. Wszyscy piłkarze w meczach kontrolnych wykazywali się więlką ochotą do gry oraz walką co bardzo spodobało się kibicom, którzy liczą na swój zespół w rozpoczynającej się rundzie.
22.07.2007 - Podsumowanie sezonu 2006/07. Zapraszamy do działu >>> Historia >>> Wyniki
     Ostatni sezon do wglądu "w pigułce", czyli tabela, wyniki, kadra i inne...
     Ciągle w przygotowaniu sezony z lat 70' i 80'. Prosimy o kontakt wszystkich mających dostęp do informacji z tych lat oraz jeszcze wcześniejszych. (PKrawiec)

12.07.2007 - Początek sezonu
     Dnia 5 lipca do rozgrywek na nowy sezon zgłoszona została drużyna seniorów Huraganu. 10 lipca odbyło sie zebranie w WZPN-nie na którym ustalono ostateczne decyzję dotyczące przeszłego sezonu. Niestety, zespół z Pobiedzisk będzie występował w Poznańskiej Klasie Okręgowej. Początek sezonu zaplanowano na 18 sierpnia. Zgłoszono również drużyny: juniorów, trampkarzy i młodzików.
    Pierwszy trening odbył się 11 lipca (środa) o godzinie 17. Zapowiada się niewielka rotacje w składzie Huraganu co bardzo cieszy, ponieważ duża większoć piłkarzy zadeklarowała pozostanie w Pobiedziskach.
    Sparingi jesień 07': 14.07. Piast Kobylnica, godzina 18. (Pomarzanowice), 21.07. Leśnik Margonin, godz. 18. (Pomarzanowice), 28.07. Victoria Wrzenia, godz. 18. (Błażejewko). Daty kolejnych sparingów wkrótce w dziale "Wyniki". (gkrawczyk)
25.06.2007 - Turniej kibiców - tym razem bez sukcesu
     W czwartym oficjalnym turnieju w którym kibice Huraganu wzięli udział, niestety nie udało się osiągnąć sukcesu. Reprezentacja Kibiców Huraganu Pobiedziska trafiła do grupy z Sokołem Pniewy I i Lubuszaninem Trzcianka II. Niestety w obu meczach zespół RKHP schodził z boiska pokonany i nie zdołał wyjść z grupy.
    W turnieju wzięło udział 7 zespołow. Obok Hura- ganu wystąpiły drużyny z Trzcianki, Dopiewa, Obornik i Pniew. Zwycięscami imprezy zostali kibice Lubu- szanina Trzcianka I pokonując w finale swoich kolegów z Lubuszanina II po rzutach karnych.
    Cały turniej toczył się w bardzo miłej atmosferze, doskonała organizajca i przyjemność rozgrywania meczy na głównej płycie Sokoła Pniewy sprawiała, że mimo niepowodzenia kibice z Pobiedzisk z turnieju wracali z podniesionym głowami, bo przecież w tego typu imprezach chodzi głównie o zabawę i poka- zanie kibicom piłkarskim, że sympatycy różnych drużyn potrafią się między sobą porozumieć.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Klub Kibica
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Wydarzenia (gkrawczyk)
24.06.2007 - Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze
     Głównym założeniem piątkowego Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego było wybranie nowego prezesa klubu MGKS Huragan Pobiedziska. Niestety brak kandydata na to stanowisko sprawił, że nadal funkcja ta pozostaje nieobsadzona. Dlatego spotkanie zostało przełożone na inny termin, który nie jest jeszcze znany.
    Na początku sekretarz Andrzej Jerzyński przedstawił obecną sytuację finansową klubu i podsumował działalność byłego już prezesa Arkadiusza Czechlewskiego, który chwilę poźniej został odwołany przez członków klubu ze sprawowa- nej do tej chwili funkcji.
    Jednocześnie z ust członków zarządu padły zapewnienia, że klub przystąpi do nowego sezonu. Ogłoszono też, że piłkarze Huraganu rozpoczną przygotowania do sezonu od obózu przygotowawczego, który rozpocznię się na początku sierpnia i najprawdopodobniej ze względów finansowych odbędzie się w Pobiedziskach. (gkrawczyk)
19.06.2007 - Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze
     W piątek o godzinie 19. w budynku klubowym obędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze. Głównym celem owego zebrania będzie odwołanie obecnego prezesa Arkadiusza Czechlewskiego, który nie potrafił poradzić sobie z wszystkimi problemami zaistniałymi wokół pierwszego zespołu i został zawieszony przez pozostałych członków klubu. Następnie nastąpi wybór nowego prezesa Huraganu.
    Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jakie zespoły wystąpią w następnym sezonie IV ligi grupy północej. Jak narazie nie wiadomo w jakiej klasie rozgrywek będzie występował Huragan. Wszystkich zainteresowanych obecną sytuacją w klubie serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. (gkrawczyk)
19.06.2007 - I Turniej Piłkarski Kibiców Zespołów Czwartoligowych w Pniewach
    Już w niedzielę 24 czerwca o godzinie 15. w Pniewach odbędzię się "I Turniej Piłka- rski Kibiców Zespołów Czwar- toligowych" grupy północnej. Organizatorami tak miłej imprezy dla kibiców jest Zarząd Klubu Sportowego Sokół Pniewy oraz działający przy nim Klub Kibica. Turniej będzie odbywał się na głównej płycie boiska Sokoła. W zawodach obok oczywiście naszych kibiców wezmą udział sympatycy prawie wszystkich zepsołów z IV ligi grupy północnej.
    Zarząd Sokoła w oficjalnym piśmie zaprasza na turniej także piłkarzy zespołów oraz innych kibiców, którzy nie będą zawodnikami drużyny do dopingowania swojego zespołu.
    Dla Klubu Kibica Huraganu będzie to już czwarty udział w takiej imprezie. Największym sukcesem jak do tej pory jest zajęcie pierwszego miejsca w "Turnieju Piłki Nożnej Oficjalnych Fanklubów z Wielko- polski" a także trzecie miejsce w turnieju kibiców "O Puchar Prezydenta Miasta Gniezna".
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Klub Kibica (gkrawczyk)
07.06.2007 - "Jusko" i "Okoń" na meczu Huraganu!
    Dla wszystkich przybyłych na spotkanie z Promieniem Opalenica miłą niespodzianką była obecność na trybunach 39- krotnego reprezentanta Polski, króla strzelców i srebrnego medalisty z Igrzysk w Barcelonie, byłego zawodnika takich klubów jak Sporting Lizbona czy Olympiakos Pireus Andrzeja Juskowiaka, który wraz z synem obserwował całe spotkanie Huraganu.
    Kibice oczywiście robili sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zbierali autografy od strzelca 13 bramek dla reprezentacji Polski. Na trybunach obecny był także Mirosław Okoński. Piłkarz uważany za jeden z największych talentów w piłce polskiej. (gkrawczyk)