H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
23.07.2006 - Pobiedziska - Mistrzostwa Europy U-19: HISZPANIA - PORTUGALIA 1:1 (0:1)
     Tradycyjnie nadkomplet publi-czności obejrzał ostatnie już spo-tkanie w grupie B. Pomimo wcze-śniej zapewnionego awansu Hiszpa-nie "nie odpuścili" sąsiadom z Pół-wyspu Iberyjskiego, eliminując ich z turnieju.
     Prowadzenie dla Portugalczyków zdobył Bruno Gama wykorzystując w 21 min. rzut karny. Hi-szpanie wyrównali już dwie min. po rozpoczęciu 2. połowy, kiedy to na listę strzelców wpisał się napastnik Cezar Diaz.
     Doskonale jak zwykle bawili się nasi kibice, którch transparenty: "We love football", "We want EURO 2012" oraz "EURO 2012 in Poland" widoczne były również w migawkach transmisji Eurosportu...
     Jako kibice pragniemy podziękować wszystkim, którzy włożyli swoje zaangażowanie w zdobycie i organizację imprezy dla naszego miasteczka.
      Szczegóły ME U-19 na stronie UEFA: ZOBACZ!
Fotorelacja wkrótce w dziale: >>> Galerie >>> Mecze(PKrawiec)
20.07.2006 - Pobiedziska - Mistrzostwa Europy U-19: HISZPANIA - SZKOCJA 4:0 (2:0)
     Hiszpanie nie pozostawili złudzeń sympatycznym kibicom Szkockim, którzy w sile kilkunastu osób stawili się na stadionie Huraganu, wygrywając aż 4:0.
     Bramki w systematycznych odstępach czasu strzelali napastnik Alberto Bueno, obrońca Gerard Pi-que (2) i pomocnik Mario Suarez.
     Szkoci bliscy byli strzelania bramki w końcówce meczu jednak na wysokości zadania stanął bramkarz Hiszpanów Antonio Adan. Na uwagę zasługuje fakt pierwszej w historii pobie-dziskiej piłki transpmisji "na żywo". Bezpośredni przekaz z meczu przeprowadziła bowiem stacja Eurosport.

     Już w niedzielę o godz. 18. mecz pewnych awansu do dalszych gier Hiszpanów z Portugalią, której tylko zwycięstwo gwarantuje awans do półfinału...
      Fotorelacja w dziale: >>> Galerie >>> Mecze(PKrawiec)
18.07.2006 - Pobiedziska - Mistrzostwa Europy U-19: CZECHY - BELGIA 2:4 (1:3)
     W pierwszym z trzcech meczów rozegranym na kameralnym stadionie w Pobiedziskach reprezentacja Belgii pokonała Czechów 4:2.
     Komplet żywiołowo dopingują-cej publiczności obejrzał młodzie-rzowy futbol na najwyższym poziomie. Wysoka skuteczność Belgów pozwoliła na zdecydowane zwycięstwo choć mecz był wyró-wnany a momentami to Czesi byli stroną przeważającą.
     Sympatię widzów zaskarbił sobie strzelec pierwszych dwóch bramek dla Belgów - ciemnoskóry Roland Lamah, którego nazwisko kilkakrotnie skandowali kibice.

     Zapraszamy na drugi mecz na naszym obiekcie. Już w czwartek o godz. 18. początek meczu grupy B: Hiszpania - Szkocja. Zapraszamy do obejrzenia w akcji być może wschodzącą gwiazdę światowej piłki, bo to Juan Matta, piłkarz Realu Madryt, we wtorkowym meczu przeciwko Turcji zdobył aż cztery gole...
      Fotorelacja dostępne w dziale: >>> Galerie >>> Mecze(Krawiec)
17.07.2006 - Bielty na ME U-19
     Informujemy, że zakończono już zapisy na wejściówki na trzy mecze Mistrzostw Europy do lat 19, które zostaną rozegrane na Stadionie Miejskim
w Pobiedziskach.
      Wszyscy chętni, którzy w pierwszej kolejności zgłosili chęć obejrzenia spotkań na stadionie zapraszamy do ich odebrania od dziś od godz. 12. do jutra (wtorek) do godz. 15. w Urzędzie Miasta przy ul. Kościuszki 4. Kontakt telefoniczny: 061 8 977 100.
(PKrawiec)
12.06.2006 - Najlepsi w Wielkopolsce!
     Dziewiątego lipca w sobotę z udziałem kibiców Warty Poznań, Obry Kościan, Startu Gniezno, MKP Piła, Mieszka Gniezno oraz naszej drużyny odbył się turniej reprezentacji kibiców naszego regionu. Huragan okazał się najlepszy pokonując kolejno: Mieszko (3:0), Obrę (2:0), Wartę (3:2) oraz w finale MKP Piła (4:2). To już drugi oficjalny występ naszej drużyny i kolejny sukces...
      Wkrótce zdjęcia w dziale: >>> Galeria >>> Wydarzenia.
(PKrawiec)
05.07.2006 - Mistrzostwa Europy U-19
     Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę internetową Europejskiej Federacji Piłki Nożnej (UEFA). Można tam znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących Mistrzostw Europy U-19, takich jak np. składy drużyn oraz miasta i stadiony na których rozegrane zostaną spotkania. ZOBACZ!
(PKrawiec, Stusek)
24.06.2006 - Mistrzostwa Europy U-19 w Pobiedziskach!!!
    Sezon ligowy już za nami. Jednak niesamowite piłkarskie emocje w Pobiedziskach dopiero nas czekają. 18 lipca na sześciu wielkopolskich stadionach rozpoczynają się Mistrzostwa Europy U-19. Trzy mecze fazy grupowej odbędą się na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach, z dwóch transmisję przprowadzi stacja Eurosport. Zachęcamy jednak do obejrzenia spotkań na żywo, na stadionie. Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie należy wpisać się na listę kibiców. Można tego dokonać przez kontakt z nami:

       # wysyłając e-maila na adres: przemekstusek@vp.pl
       # telefonicznie na numer: 512-352-661 (dzwoniąc lub wysyłając sms)
       # za pomocą komunikatora GG nr. 8105840
W zgłoszeniu należy wpisać: wybrany mecz(e), imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu.

W Pobiedziskach zobaczymy następujące spotkania:

      
18 lipca, godz. 18.00: BELGIA - CZECHY

      
20 lipca, godz.18.00: SZKOCJA - HISZPANIA (transmisja na żywo - Stacja Eurosport)

      
23 lipca, gosz.18.00: HISZPANIA - PORTUGALIA (transmisja na żywo - Stacja Eurosport)

(PKrawiec, Stusek)
04.06.2006 - SOKÓŁ Pniewy - HURAGAN 0:0
    Po wyrównanym, obfitującym w ciekawe wydarzenia meczu Huragan zremisował bezbramkowo z miejscowym Sokołem, choć to Pobiedziszczanie stworzyli więcej sytuacji bramkowych.
     Cenny remis na boisku w Pniewach pozwolił Huraganowi na zajęcie 9. miejsca w końcowej tabeli IV ligi. Dzikęujemy za walkę piłkarzom oraz wszystkim kibicom za wsparcie na meczach w Pobiedziskach oraz na boiskach rywali. Przed nami czas podsumowań oraz planów na rok przyszły.
     Szczegółowy opis i statystyka meczu w Dopiewie już wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
28.05.2006 - Liga Kibiców - wyróżnienia wręczone
     W przerwie meczu z Lubuszaninem wręczono pamiątkowe puchary oraz dyplomy dla najwierniejszych, najwytrwalszych i co najważaniejsze najbardziej znających się na futbolu kibiców. Trójka z pierwszej "11" bieżącego sezonu znalazła się w niej po raz drugi z rzędu. Dopiero na 12. miejscu sklasyfikowano zwycięscę I edycji Michała Pilarczyka z Poznania.
     Już dzi zapraszamy do zabawy w przyszłym sezonie!
      Zdjęcia dostępne w dziale: >>> Galeria >>> Wydarzenia.
(PKrawiec)
28.05.2006 - Dyrygent Adam Maćkowiak!
     Waleczna postawa i przede wszystkim efektywna gra dostrzeżona została przez kibiców i Pan Adam po raz drugi w tej rundzie uznany został za najlepszego na boisku! Na "pudle" znaleźli się jeszcze Michał Kwiatkowski (pomimo bramki brata Bartosza) oraz Mikoła Witaszyk. Zapraszamy do zakładki: >>> Kibice >>> Piłkarz Meczu.
(PKrawiec)
28.05.2006 - HURAGAN - LUBUSZANIN Trzcianka 3:1 (0:1)
     Kolejny raz walecznie i ponownie skutecznie zagrali Pobiedziszczanie przeciwko Lubuszaninowi Trzcianka. Było to drugie zwycięstwo nad tą drużyną w tym sezonie.
     Niekorzystny wynik pierwszej połowy to odzwierciedlenie słabej i bez pomysłu gry zaszej drużyny. Druga odsłona bezwzględnie obnażyła braki gości. Do ataku ruszyli Huraganiści a ich efektem były trzy bramki strzelone w odstępie zaledwie 15 minut (60'- Bartosz Kwiatkowski, 65'- Arkadiusz Powałowski, 75'- Mikołaj Witaszyk). Lubuszanin po tym mocnym uderzeniu, pomimo prób, nie był w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Roberta Raszewskiego.
      Zapraszamy do galerii >>> Galeria >>> Mecze, oraz statystyki w dziale >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
27.05.2006 - Foto z meczu z Nielbą i... EME U-19 Polska - Norwegia
     Zapraszamy do obejrzenia fotografii najnowszych (mecz ligowy z Nielbą w Kostrzynie Wlkp.) oraz trochę starszych, które jednak doczekały się debiutu na naszej stronie...
      Zdjęcia dostępne w dziale: >>> Galeria >>> Mecze.
(PKrawiec)
24.05.2006 - TS 1998 Dopiewo - HURAGAN 1:2 (0:1)
    Po dobrym, pełnym poświęcenia i ambicji meczu Huragn przybliżył się do utrzymania w IV lidze.
     W 20 minucie gry ładnym strzałem z kilkunastu metrów popisał się Tomasz Kroenke i niespodziewa-ne 1:0 dla Huraganistów stało się faktem. W tej części gry dwóch dobrych okazji nie wykorzystał jeszcze Adam Maćkowiak, który jednak w pełni zrehabilitował się w 87 minucie pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką w polu karnym. Kilkanście minut wcześniej stan meczu wyrównali gospodarze po błędzie obrońców i nieporozumieniu w polu bramkowym Huraganu.
     Najbliższy mecz podopieczni Zenona Piechockiego zagrają z Lubuszaninem Trzcianka już w niedzielę o godz. 16. Serdecznie zapraszamy!
     Szczegółowy opis i statystyka meczu w Dopiewie już wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
23.05.2006 - Końcowe roztrzygnięcie Ligi Kibiców - Paweł Gierzycki na tronie
     Nieobecnoć współlidera na meczu w Kostrzynie została bezwzględnie wykorzystana przez Pana Pawła. Artur Widelicki tym samym stracił miejsce na podium i zajął dopiero 4. miejsce.
      Zapraszamy: >>> Kibice >>> Liga Kibiców HP. (Podstrona ładuje się kilkanaście sekund)...
(PKrawiec)
22.05.2006 - Marcin Mrówczyński doceniony przez kibiców
     Z miażdżącą przewagą wyróżniono debiut w roli stopera młodego Marcina Mrówczyńskiego, którego odważna i bez kompleksów gra zauważona została przez kibiców. Druga lokata przypadła dla strzelca gola Michała Kwiatkowskiego (9%).       Zaprasamy do zakładki: >>> Kibice >>> Piłkarz Meczu.
(PKrawiec)
21.05.2006 - HURAGAN - NIELBA Wągrowiec 1:4 (0:2)
    Na stadionie w Kostrzynie Wlkp. z uwagi na przygotowania naszego obiektu do Mistrzostw Europy U-19 Huragan nie sprostał najlepszej drużynie IV ligi. Pomimo wielkiej determinacji i ambicji Pobiedzi-szczan Nielba dość łatwo stwarzała sobie sytuacje bramkowe. W drugiej części gry jedyną jak się oka-zało bramkę dla "gospodarzy" przy stanie 0:2 zdobył podobnie jak w Damasławku Michał Kwiatkowski.
     Daremne było widać oczekiwanie na niespodziankę, choć gra młodych zawodników Huraganu zasługuje mimo wysokiego wyniku na wielkie uznanie i szacunek. Huragan zagrał lokalnym składem a jedynym zawodnikiem spoza Pobiedzisk tego dnia był filar pomocy Adam Maćkowiak!
      Informacja o wyjeździe za granicę Jarosława Szuby, którego nie zobaczyliśmy dziś i niestety już do końca rundy dodatkowo nie napawa optymizmem.
     Już w najbliższą środę Huragan podejmie w Dopiewie słabo ostatnio gającego wicelidera. Wierzymy w sprawienie niespodzianki i końcowy sukces w batalii o utrzymanie w IV lidze.
     Szczegółowa statystyka meczu wraz z fotorelacjš wkrótce.
(PKrawiec)
16.05.2006 - Wracamy do Jubileuszu z 30.04.2006 r.
     Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć z wręczenia blisko trzy tygodnie temu okolicznościowych pucharów Radosławowi Borykinowi oraz Adamowi Maćkowiakowi.
     Serdecznie zapraszamy: >>> Galeria >>> Wydarzenia.
(PKrawiec)
14.05.2006 - SOKÓŁ Damasławek - HURAGAN 4:1 (3:0)
    Niespodziewanie wysoko Huragan uległ sąsiadowi z tabeli. Ostatnie pięć minut pierwszej połowy rozwiało nadzieję na uzyskanie cennego remisu w Damasławku, kiedy to padły druga i trzecia bramka dla Sokoła. W drugiej części gry honorową bramkę dla czerwono-czarnych przy stanie 0:4 zdobył Michał Kwiatkowski.
     Czarę goryczy dopełnimlo otrzymanie żółtych kartek przez etatowych obrońców: Radosława Borykina i Dariusza Kosmaczewskiego. Upomnienia te eliminują wspomnianych zawodników z najbliższych dwóch meczów. Trener Zeonon Piechocki ma wobec tego nie lada orzech do zgryzienia.
     Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
10.05.2006 - POLONIA Nowy Tomyśl - HURAGAN 1:3 (1:1)
     Już od pierwszych minut meczu widoczna była ogromnna determinacja z jaką Huragan przystąpił do meczu z Polonią. Pomimo wysokiej piątej lokaty jaką zajmują Poloniści Huragan przewyższał gospodarzy pod każdym względem.
     Pierwsza i trzecia bramka to dzieło świetnie dysponowanego tego dnia Jarosława Szuby. Na 2:1 wyprowadził Huragan Adam Maćkowiak perfekcyjnym a przede wszystkim skutecznym strzałem z rzutu wolnego (foto. w galerii). Cała drużyna zagrała na miarę oczekiwań kibiców. Wypada nam życzyć sobie podobnej dyspozycji i zaangażowania w pozostałych pięciu meczach o utrzymanie w IV lidze. Dziękujemy Panowie!
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
      Fotorelacja dostępna w dziale: >>> Galeria >>> Mecze.
(PKrawiec)
07.05.2006 - "U góry" solidarnie po 1 punkcie...
     Artur Widelicki z Pawłem Gierzyckim ciągle wspólnie liderują. Remis 1:1 przewidziała tylko trójka spośród typujących: Pani Małgorzta Klepka z Jerzykowa, Błażej Grempka z Pobiedzisk oraz Marcin Widelicki z Borowego Młyna. Gratukujemy!
      Przed nami ostatnie rozdanie (21.05) podczas meczu z Nielbą Wągrowiec.
      Zapraszamy: >>> Kibice >>> Liga Kibiców HP. (Podstrona ładuje się kilkanaście sekund)...
(PKrawiec)
07.05.2006 - Jarosław Szuba wybrany drugi raz z rzędu
     Zwyciężył zdobywając 55% głosów. Wyraźny to Znak powrotu Pana Jarka do wysokiej dyspozycji. Zabrakło tylko drugiej bramki. Druga lokata dla Dariusza Kosmaczewskiego (27%) i trzecia: Michał Kwiatkowski (9%).
      Zaprasamy do zakładki: >>> Kibice >>> Piłkarz Meczu.
(PKrawiec)
07.05.2006 - HURAGAN - KS 1920 Mosina 1:1 (1:0)
     Po bardzo wyrównanym i obfitującym w sytuacje bramkowe meczu Huragan, niestety, tylko zremisował z 1920 Mosina. Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando Huraganu, czego efektem była piękna bramka "do szatni" Michała Kwiatkowskiego.
     Kiedy wydawało się, że w drugiej połowie może być tylko lepiej, to goście zdecydowanie przejęli inicjatywę. Wynik meczu w 76 min. ustalił efektownym strzałem z 20 metrów ostatni stoper Mosiny Marcin Lulka.
     W drużynie gości wystąpił były zawodnik Huraganu Arkadiusz Malinowski, który wyróżnił się jedynie w 60 min. ostentacyjnie pokazując środkowy palec w kierunku kibiców Huraganu. Szkoda, że dobrze prowadzący ten mecz sędzia nie zareagował na to wybitnie niesportowe zachowanie czerwoną kartką.
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
      Fotorelacja dostępna w dziale: >>> Galeria >>> Mecze.
(PKrawiec)
05.05.2006 - Mecz z KS 1920 Mosina w niedzielę o godz. 17.00!
    Decyzją Zarządu z godz. 16. na 17. przesunięto mecz ligowy z KS 1920 Mosina uwagi na ceremonię pogrzebu Pana Alfonsa Grzeczki.
(PKrawiec)
05.05.2006 - Zmarł Alfons Grzeczka
     Z wielkim smutkiem informujemy, iż dnia 3 maja (środa) zmarł w wieku 78 lat Alfons Grzeczka, jeden z najwybitniejszych zawodników naszej drużyny. Najlepszy w historii strzelec Huraganu. W swoich 141 meczach rozegranych na przełomie lat 40' i 50' zdobył rekordową do dziś ilość 136 bramek.
     Pogrzeb odbędzie się w niedzielę (07.05) o godz. 14.00 w Parafii Św. Ducha w Pobiedziskach.
(PKrawiec)

03.05.2006 - POLONIA ŚRODA - HURAGAN 1:1 (1:0)
    Mecz, który może okazać się kluczowy w utrzymaniu zakończył się dla Huraganu tylko remisem. Pomimo kilku fatalnych błędów w środku boiska i w defensywie to czerwono-czarni bliższi byli zdobycia 3 punktów. W pierwszej połowie 100% okazji do zdobycia bramki nie wykorzystał ambitnie grający Artur Grajczyk trafiając z 5 metrów wprost w bramkarza.
     Już na początku drugiej połowy rzutu karnego dla Huraganu nie wykorzystał Radosław Borykin. Jednak nasi zawodnicy nie załamali się i grając ambitnie do końca wywalczyli 1 punkt po strzale wracającego do formy Jarosława Szuby.
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
01.05.2006 - Najbliższe mecze o "życie"!
    Nie tracąc nadzieji na utrzymanie w lidze trzymamy kciuki za kluczowe dla Huraganu nadchodzące dwa mecze. Już w środę w Środzie z Polonią oraz w najbliższą niedzielę w Pobiedziskach z KS 1920 Mosina. W kolejnych spotkaniach o punkty może być jeż zdecydowanie trudniej. Zapraszamy!!!
(PKrawiec)
30.04.2006 - Roszady w czołówce. Aż cztery "6"!
     Pan Artur Widelicki z Borowego Młyna ciągle liderem, lecz tym razem z Pawłem Gierzyckim. Poza Panem Pawłem komplet punktów zainkasowali Przemysław Stusek, Marek Sobka oraz Paweł Witkowski (wszyscy z Pobiedzisk). Przed nami już tylko dwa typowania. Podczas ostatniego meczu roztrzygnięcie i rozdanie nagród.
      Zapraszamy: >>> Kibice >>> Liga Kibiców HP. (Podstrona ładuje się kilkanaście sekund)...
(PKrawiec)
30.04.2006 - Mecz nr 100 Borykina i Maćkowiaka
     Pamiątkowymi pucharami ufundowanymi przez kibiców za swój setny występ w barwach Huraganu wyróżnieni zostali filar obrony Radosław Borykin oraz środkowy Adam Maćkowiak.
(PKrawiec)
30.04.2006 - Jarosław Szuba najbardziej widoczny
     Kilkoma zagraniami przypomniał nam swoje możliwości Jarosław Szuba, który również bliski był zdobycia bramki. Zwyciężył zdobywając 63% głosów. Kolejne miejsca: Adam Maćkowiak (23%) i Radosław Borykin (12%).
      Zaprasamy do zakładki: >>> Kibice >>> Piłkarz Meczu.
(PKrawiec)
30.04.2006 - HURAGAN - SPARTA Obroniki 0:2 (0:1)
     Huragan zanotował kolejną porażkę tej wiosny. Brak skuteczności był aż nadto widoczny, co przy dość nieporadnej grze w defensywie skończyło się zasłużonym zwycięstwem grających już "o nic" gości z Obornik Wlkp.
     Po ostatnich przegranych sytuacja Huraganu mocno się skomplikowała. Widmo degradacji staje się coraz bardziej realne...
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
22.04.2006 - WARTA ŚREM - HURAGAN 2:1 (2:1)
    Po wyrównanym meczu Huragan musiał uznać wyższość gospodarzy. Dość szybko stracona bramka po błędzie Roberta Raszewskiego ustawiła ten mecz. Kontaktowego gola w 45 min. zdobył Jarosław Szuba jednak w drugiej połowie zabrakło siły ognia i dorobek punktowy Huraganu się nie powiększył.
    Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz szczegułów meczu (wkrótce).
(PKrawiec)
19.04.2006 - Ciasno w czołówce. Trójka liderów.
     Przewagę 3. punktów nad rywalami stracił dotychczasowy samodzielny lider Artur Widelicki z Borowego Młyna na rzecz Stefana Frąckowiaka (3 pkt.) oraz Jerzego Słomki (5 pkt.) z Pobiedzisk. Zapraszamy: >>> Kibice >>> Liga Kibiców HP. (Podstrona ładuje się kilkanaście sekund)...
(PKrawiec)
19.04.2006 - Mikołaj Witaszyk znów najlepszy!
     Najlepszym zawodnikiem Huraganu został ponownie Mikołaj Witaszyk (54% głosów). Drugie miejsce dla ambitnie "szarpiącego" po prawej stronie i asystu-jącego przy drugim golu Artura Grajczyka (23%). Trzeci Adam Maćkowiak (8%).
      Zaprasamy do zakładki: >>> Kibice >>> Piłkarz Meczu.
(PKrawiec)
19.04.2006 - WRESZCIE CENNE 3 PUNKTY!!!
     Huragan odniósł zasłużone ale paradoksalnie dość szczęśliwe zwycięstwo.
     Strzelecką indolencję wspomógł bramkarz gości nie łapiąc prostego dośrodkowania w pole bramkowe. Piłkę z trzech metrów wepchnął do bramki Wojciech Weiss. Po zdobyciu wyrównania było zdecydowanie lepiej, czego konsekwencją piękna bramka Mikołaja Witaszyka po ładnej akcji i asyście Artura Grajczyka.
      Huragan niestety znów nie zachwycił, ale fortuna tego była po stronie gospodarzy.
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
15.04.2006 - We środę mecz za 6 punktów
     Już w najbliższą środę o godz. 18. w Pobiedziskach Huragan podejmie ostatnią drużynę ligi - Wełnę Rogoźno. Stawka meczu jest bardzo duża, ewentualna przegrana postawi nasz zespół w niezwyle trudnej sytuacji. Wierzymy w odzyskanie skuteczności naszych graczy i zachęcamy kibiców do przybycia i wsparcia ich w trudnym momencie...
(PKrawiec)
15.04.2006 - Tylko "Kita" i "Rasa"!
     Za swoją tradycyjną waleczność nagrodzony przez kibiców został Mikołaj Witaszyk (64% oddanych głosów). Drugim i... ostatnim dostrzeżonym, pozytywnym bohaterem został pomimo przepuszczenia trzech goli Robert "Rasa" Raszewski. Dziękujemy Panowie!
      Zaprasamy do zakładki: >>> Kibice >>> Piłkarz Meczu.
(PKrawiec)
15.04.2006 - Zabrakło świątecznego prezentu dla kibiców.
     Pomimo tradycyjnie już bardzo dobrej postawy Roberta Raszewskiego Huragan uległ wysoko Lubońskiemu KS aż 0:3 (0:0).
     Nie sposób wymienić składej akcji naszego zespołu bądź groźnego, celnego uderzenia na bramkę gości. Brak czerwonej kartki za faul bez piłki na Mikołaju Witaszyku (wykazującym w przeciwieństwie do innych zawodników z pola wielką ochotę do gry) nie może zmienić bardzo krytycznej oceny poczynań Huraganistów.
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
09.04.2006 - Śpiączka kontra Raszewski. Koncert gry Rasy.
     Robert Raszewski pokazał po raz drugi jak bardzo brakowało go nam przez ostatnich 6 lat. Jego interwencje uchroniły nasz zespół przed utratą kilku bramek.
     Najdogodniejszą okazję do zdobycia gola dla Huraganu stworzył Radosław Borykin, uderzając w 87 min. piłkę w spojenie słupka z poprzeczką. W bramce gospodarzy zabrakło Wojciecha Frąckowiaka. Czerwoną kartkę w 92 min. ujrzał Tomasz Kroenke. Z wyjazdu do Rakoniewic Huragan przywiozł punkt, który może okazać się bardzo cenny w końcowym rozrachunku.
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
06.04.2006 - "Piłkarz Meczu" wreszczie na naszej stronie. Wszystkie sezony!
      Zapraszamy do wglądu w gusta pobiedziskich fanów piłki nożnej. Ponad dwuletnia tradycja wyboru najlepszego piłkarza Huraganu doczekała się debiutu na naszej stronie www. Zachęcamy do wnikliwej analizy...
      Zaprasamy do zakładki: >>> Kibice >>> Piłkarz Meczu.
(PKrawiec)
04.04.2006 - NOWOŚĆ W SERWISIE - Liga Kibiców - I i II Edycja
     Wyniki historycznej I Edycji LKHP już dostępne na jednej z podstron. 152 graczy i ich wyniki podczas 15 meczów w Pobiedziskach...
     Z uwagi na dużą ilość danych podstrony mogą ładować się kilkanaście sekund... Prosimy o odrobinę cierpliwośći... ;)

      Zaprasamy do działu: >>> Kibice >>> Liga Kibiców HP.
(PKrawiec)
04.04.2006 - NOWOŚĆ W SERWISIE - Historia aktualności
     Aby to, co się zdarzyło nie za szybko szło w "niepamięć" zapraszamy do wglądu w minione wydarzenia. Na bieżącej stronie głównej pod wiadomościami dostępne są już zakładki: Jesień 05 oraz Wiosna 06. Zapraszamy zatem do najnowszej "historii"...
(PKrawiec)
02.04.2006 - Triumfalny powrót Rasy!!!
     Na inaugurację rundy rewanżowej Huragan zremisował bezbramkowko z niżej notowaną Polonią Chodzież. Był to pierwszy nieroztrzygnięty mecz o punkty w tym sezonie. Groźne akcje gości kończyły się na Robercie Raszewskim, który po blisko 6 latach stanął w bramce czerwono-czarnych. Doskonałej okazji do zdobycia bramki dla Huraganu w 45 minucie gry nie wykorzystał Wojciech Weiss.
     Piłkarz meczu: 1. Adam Maćkowiak (41% głosów),
2. Robert Raszewski (23%), 3. Radoław Borykin i Dariusz Kosmaczewski (po 18%). Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
29.03.2006 - A jednak gramy na Kiszkowskiej!!!
     Dementując wczorajszą informację (pewną jednak "tylko" na 99%) mamy przyjemnoiść zaprosić wszystkich do obejrzenia meczu na stadionie miejskim.
     Początek spotkania z Polonią Chodzież w niedzielę o godz. 16.00.
(PKrawiec)
28.03.2006 - Przebudowa płyty boiska - Niedzielny mecz z Polonią Chodzież zamiast w Pobiedziskach rozegramy w... Chodzieży
     Na 99% swój pierwszy mecz rundy rewanżowej IV ligi Huragan rozegra na boisku przeciwnika. Pomimo zaistniałej sytuacji zapraszamy do wyjazdu na ten niecodzinny, na papierze rozgrywany u siebie mecz...
(PKrawiec)
25.03.2006 - Przegrany sparing z Astrą Krotoszyn
     Huragan dość niespodziewanie i trzeba obiektywnie przyznać za wysoko uległ czwartoligowcowi z grupy południowej. Po wyrównanej I połowie osłabiony Huragan nie dał rady gościom, którzy przy słabo dysponowanym tego dnia Szymonie Smoczyku urządzili sobie strzelecki karnawał w środku postu...
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
22.03.2006 - Kolejny mecz ligowy odwołany... Na osłodę sparing z Astrą Krotoszyn
     Wydział Gier i Ewidencji WZPN poinformował o przełożeniu spotkań IV ligi mających się odbyć 25/26 marca 2006 r. Odwołane zawody rozegrane zostaną w dniu 10 maja (środa) o godz. 18.00.
     W zamian meczu mistrzowskiego Huragan rozegra w sobotę o godz. 12. mecz towarzyski z Astrą Krotoszyn na boisku w Pomarzanowicach.
(PKrawiec)
21.03.2006 - Przepraszamy za utrudnienia
     W ziązku z klopotami "sprzętowymi" strona blisko tydzień była niedostępna. Przekornie wierzymy, że jest to dobra wróżba na tę rundę wiosenną...
(PKrawiec)
21.03.2006 - Kolejny sparing w Kostrzynie Wlkp.
     Wtorkowym popołudniem (21.03) Huragan rozegrał mecz towarzyski z Lechią Kostrzyn. Gospodarze zwyciężyli jedną bramką (5:4) po bardzo ciekawym i pożytecznym z punktu widzenia przygotowań do rozgrywek meczu.
(PKrawiec)
18.03.2006 - Zamkek Gołańcz zamiast ligi...
     Z powodu trudnych warunków do gry odwołano inaugyrację IV ligi w Pobiedziskach. Mecz z Wełną Rogoźno odbędzie się 19 kwietnia (środa) o godz. 17.00.
     W ramach przygotowań do rundy rewanżowej Huragan rozegrał, mamy nadzieję, przedostatni mecz sparingowy. Na boisku w Kostrzynie po dobrym spotkaniu podopieczni Zenona Piechockiego zremisowali z lidrem pilskiej Klasy Okręgowej 1:1. Bramkę dla Huraganu zdobył Włodzimierz Watras.
      Szczegółowy opis i statystyka meczu wkrótce w dziale: >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
10.03.2006 - "Historia Klubu" już dostępna
     Zapraszamy do działu: >>> Historia >>> Klub, zamieściliśmy tam ważniejsze daty z dziejów pobiedziskiej piłki nożnej...
(PKrawiec)
06.03.2006 - "Stadion" już w naszym serwisie
     Zapraszamy do działu: >>> Huragan >>> Stadion, gdzie znajdą Państwo zdjęcia "z lotu ptaka" oraz inne informacje dotyczące naszego obiektu.
(PKrawiec)
05.03.2006 - Towarzysko ze Spartą Janowiec Wlkp.
     Na całkowice zaśnieżonej płycie boiska w Pomarzanowicach rozegrno mecz kontrolny z IV-ligowcem z grupy Kujawsko-Pomorskiej. Sparta okazała się wymagającym rywalem. Mecz zakończył się remisem 1:1. Wyrównanie dla Huraganu przyniosła bramka samobójcza, będąca konsekwencją sporej przewagi naszej jedenastki. Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
25.02.2006 - Po obozie w Sierakowie. Towarzysko z Unią Swarzędz.
     Od niedzieli do piątku (19-24.02) przebywała w Sierakowie drużyna Huraganu na obozie przygotowa-wczym do rundy wiosennej.
      W rozegranym tuż po powrocie meczu kontrolnym Huragan uległ liderowi poznańskiej Klasy Okręgowej 0:4. Na uwagę zasługuje występ Adama Maćkowiaka, który prawdopodobnie powróci do czerwono-czarnych.
      Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
22.02.2006 - 4. miejsce Kibiców w Wągrowcu!
     W halowym turnieju kibiców reprezentacja Huraganu spisała się przyzwoiciue zajmując dobre 4. miejsce. Za naszymi plecami zostali pokonani przez Huragan gospodarze (2:1) jak również drużyna sympatyków MKP Piła (3:1). Huragan w półfinale uległ Kłosowi Budzyń (2:4) a w meczu o 3. miejsce Lechowi Poznań (0:5). Turniej zwyciężyła swojsko a zarazem politycznie brzmiąca ekipa - KP Kaczory z Pilskiej Klasy Okręgowej. Miejsa 5-8 zajęły reprezentacje Warty Poznań, Obry Kościan, Nielby Wągrowiec i MKP z Piły. Szczegóły meczów i składy wkrótce w >>> Kibice >>> Klub Kibica.
     Fotorelacja już dostępna w dziale: >>> Galeria >>> Wydarzenia.
(PKrawiec)
18.02.2006 - Halowy Turniej Kibiców w Wągrowcu
     W niedzielę 19 lutego w hali ZSP nr 1 rozpocznie się o godz. 10.00 piłkarski turniej kibiców. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Wągrowca.
     W turnieju poza naszą "5" wystąpią: gospodarze Nielba Wągrowiec, MKP Piła, Warta Poznań, Obra Kościan, KP Kaczory, Lech Poznań oraz Kłos Budzyń.
     Szczeguły wkrótce w dziale: Kibice >>> Klub Kibica.
(PKrawiec)
18.02.2006 - Sparing na boisku w Pomarzanowicach
     W bardzo trudnych warunkach postanowiono zagrać mecz towarzyski z IV-ligowcem z grupy południowej Orłem Białym Koźmin.
     Huragan w miejscowym składzie uległ gościom 0-3. Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
16.02.2006 - Niedziałające komentarze
     Z przykroscią informujemy, że narazie dodawanie komentarzy jest niemożliwe. Administracja strony nie ma na to wpływu. Wynika to z tego, że serwer free4web jest w przebudowie. Niedługo wszystko powinno powrócić do normy.
08.02.2006 - Mecz sparingowy ze Spartą Janowiec przełożony
     W wyniku obopólnego porozumienia postanowiono o przeniesieniu spotkania na termin późniejszy, co staje się już tradycją przygotowań do tegorocznej wiosny.
(PKrawiec)
04.02.2006 - Zmarł Ryszard Żołądkiewicz
     Z wielkim smutkiem informujemy, iż dnia 4 lutego w sobotę zmarł w wieku 73 lat Ryszard Żołądkiewicz, wieloletni Prezes naszego klubu, człowiek instytucja, zawsze oddany i do końca zaangażowany w sprawy związane z Huraganem.
     Pogrzeb odbędzie się we wtorek (07.02) o godz. 14.30 w Parafii Św. Ducha w Pobiedziskach.
(PKrawiec)

04.02.2006 - Remis w Gruszczynie
     W sparingu rozegranym w Gruszczynie Huragan zremisował bezbramkowo z Piastem Kobylnica. Szczegóły w dziale >>> Huragan >>> Wyniki.
(PKrawiec)
02.02.2006 - Zapraszamy do działu>>> Historia >>> Wyniki
     Mamy przyjemność poinformować o kolejnych nowościach na naszej stronie. Zapraszamy do zagłębienia się w najnowszej historii wyników Huraganu z poprzednich piętnastu lat. Jednocześnie informujemy, iż trwają prace mające na celu sukcesywne uzupełnianie i rozszerzanie zamieszczonych tam informacji. Zachęcamy do bieżącego ich śledzenia.
     Wkrótce przedstawimy losy naszego klubu w pigułce - od powstania po obecne czasy z uwzględnieniem zmian w nazwie, statutu funkcjonowania oraz oczywiście symboli związanych z Huraganem. To również w dziale Historia >>> Klub.
(PKrawiec)
28.01.2006 - Niedzielny sparing z Lechią Kostrzyn odwołany
     Z uwagi na pogodę odwołano jutrzejszy mecz, który najprawdopodobniej rozegrany zostanie
w terminie marcowym.
(PKrawiec)
28.01.2006 - Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz
     W iście zabawowej atmosferze Huragan uległ Winogradom Poznań 2-5, TS 1998 Dopiewo 0-4 oraz zremisował z Piastem Kobylnica 3-3. W meczu o 7. miejsce lepsza okazała się Lechia Kostrzyn wygrywając 5-2. Bramki zdobyli: Wojciech Weiss (3), Radosław Borykin (2) i Arkadiusz Świderski.
     Imprezę wygrało TS Dopiewo.
(PKrawiec)
(PKrawiec)
22.01.2006 - IV Turniej Im. Andrzeja Mroczoszka w Opalenicy
     W Turnieju halowym w Opalenicy zwyciężyła drużyna gospodarzy. Huragan zajął 4. miejsce ustępując jeszcze Sokołowi Pniewy oraz Lechowi II Poznań.
     W pierwszym meczu Huragan pokonał Sokół Rakoniewice 6-2. Następnie uległ kolejno w meczach z Sokołem Pniewy 3-4, Lechem II Poznań 3-8 oraz w identycznym stosunku z Promieniem Opalenica.
     Bramki dla czerowno-czarnych zdobyli: Przemysław Olaszczyk (5), Radosław Borykin (3), Wojciech Weiss, Artur Grajczyk (2) oraz Mikołaj Witaszyk.

(PKrawiec)
21.01.2006 - Sparing odwołany
     Zaplanowany na sobotę mecz sparingowy z KS Łopuchowo został odwołany z powodu siarczystych mrozów. Zgodnie z planem odbędzie się natomiast jutro halowy turniej w Opalenicy. Udział poza Huraganem potwierdziły: gospodarz Promień Opalenica, rezerwy poznańskiego Lecha, Sokół Pniewy oraz Sokół Rakoniewice.
(PKrawiec)
15.01.2006
     Huragan pokonał KS Phytopharm Klęka 2:0 (0:0) w sparingu rozegranym w Pomarzanowicach. Obie bramki strzelił Arkadiusz Powałowski.
     Pierwszy trening odbył się w poniedziałek 9 stycznia na boisku bocznym. Uczestniczyło w nim ok. 15 zawodników, wśród nich z nowych-starych twarzy zobaczyliśmy m.in. Roberta Raszewskiego.
(PKrawiec)

Właśnie się tworzy historia...Dziękujemy za odwiedziny nr:
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk, Grzegorz Krawczyk