H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
20.03.2009 - Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Klubu
    Powołując się na Statut Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Huragan Pobiedziska, Zarząd Klubu zawiadamia, że w piątek 27 marca br. o godzinie 19:00, w budynku mieszczącym się na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej 7, odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu MGKS Huragan Pobiedziska.
    Zapraszamy nie tylko członków ale również sympatyków Klubu do uzcestnictwa. Z pewnością poruszo-nych zostanie wiele istotnych spraw dotyczących bieżącej sytuacji sportowo-organizacyjnej Huraganu.
    O przebiegu i decyzjach zebrania poinformujemy w najbliższym czasie. (PKrawiec)
19.02.2009 - Dobry występ RKHP!
      W ubiegły weekend w Trzciance kibice Huraganu zaprezentowali się na II Ogólnopolskim Turnieju Kibiców. Nasi reprezentanci zajęli ostatecznie dobre 5 miejsce, ulegając w ćwierćfinale późniejszemu triumfatorowi turnieju ekipie Lubuszanina Trzcianka po rzutach karnych 3:4, w meczu 1:1.
      Doskonała organizacja, świetna zabawa w czasie jak i po turnieju - tak w kilku słowach można określić dwudniowe zawody, które prócz satysfakcji kibiców dały nadzieję chorej Oli. Dochód z imprezy został przeznaczony na leczenie trzyletniej mieszkanki Trzcianki.
      Zapraszamy do zapoznania się z relacją z imprezy na której, spotkać było można ludzi z całej Polski m.in. Warszawy, Zamościa, Krakowa oraz Lublina! Dobra gra i świetna zabawa na trybunach hali w Trzciance sympatyków MKGS'u pozwoliła przypomnieć piłkarskiej Polsce nie tylko o Huraganie ale także o Naszym mieście - Pobiedziskach dla których była to godna promocja.
    Szczegóły w dziale: Kibice >>> Klub Kibica (gkrawczyk)
16.02.2009 - Sparingowe zwycięstwo
      W drugim tegorocznym spotkaniu MGKS pokonał w Poznaniu drużynę TPS'u Winogrady 1:0 (0:0). Jedyna bramka spotkania padła po samobójczym trafieniu, do niedawna piłkarza Huraganu, dobrze znanego w Pobiedziskach Dariusza Kosmaczewskiego, który wpakował piłkę w samo okienko własnej bramki po dośrodkowaniu Damiana Gocałka.
      Piłkarze MGKS'u rozegrali dobre spotkanie, które mogło zakoń- czyć się wyższym wynikiem, gdyby tego dnia dopisało im szczęście. Po strzale Mikołaja Witaszyka obrońca gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej a grający trener Włodzimierz Watrasa trafił w słupek.
      W zespole z Winograd oprócz wymienionego wcześniej Dariusza Kosmaczewskiego zagrali jeszcze trzej byli zawodnicy Huraganu: Wojciech Weiss, Mateusz Kosmaczewski oraz Mikołaj Szymański.
      W czwartek w Gnieźnie o godzinie 16. Huragan zagra z Mieszkiem. Kolejny sparing w sobotę o 14. na boisku przeciwnika z Clescevią Kleszczewo a dzień później również w Kleszczewie Huraganiści wezmą udział w turnieju halowym w którym wystąpi m.in. Kotwica Kórnik oraz Jurand Bolechówko.
     TPS Winogrady P-ń - HP 0:1 (0:0). Skład: Raszewski (Tomczak) - B. Kwiatkowski (Król), Powa- łowski, Grajczyk, Andersz - Osowiec (Gocałek), Watras (P. Jóźwiak), Cegielski (Stachowiak), Andru- sieczko (Michalski) - Miążek (M. Kwiatkowski), Witaszyk (Napieralski). Wszystkie zmiany po przerwie.
    Terminarz sparingów: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
10.02.2009 - II Ogólnopolski Turniej Kibiców
     Po raz drugi w swojej historii kibice Huraganu mają okazję zaprezentować się na ogólnopolskim turnieju, który odbędzie się 14 i 15 lutego w Trzciance. Zawody te będą 7 imprezą w której wystąpią sympatycy MGKS'u.
     Turniej organizowany przez Zarząd oraz Klub Kibica Lubuszanina Trzcianka ma na celu integrację, propagowanie zasad fair play i wzaje- mnego szacunku wśród kibiców oraz charakter charytatywny. Całkowity dochód z imprezy, która potrwa dwa dni zostanie przeznaczony na leczenie ciężko chorej dziewczynki.
     W turnieju prócz RKHP wystąpią kibice m.in. Górnika Zabrze, Mazowsza Grójec, Czarnych Nakło i Sokoła Pniewy. Do zawodów zgłosiło się w sumie 18 zespołów.
      Impreza odbędzie się pod patronatem medialnym m.in. TVP Poznań, Głosu Wlkp. oraz Radia Merkury. Na potrzeby turnieju powstała także piosenka, która pomaga w jego promocji - Liryczni i Daria Dąbrowska feat Prala - "Gramy Z Sercem"
    Info na temat RKHP w dziale: Kibice >>> Klub Kibica (gkrawczyk)

04.02.2009 - Przygotowania rozpoczęte
      W środę 14 stycznia piłkarze Huraganu rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Huraganiści trenują trzy razy w tygodniu tj. poniedziałek i środa na sali we Wronczynie oraz w czwartki na powietrzu.
      Za nami jest już pierwszy mecz kontrolny, w którym MGKS uległ na wyjeździe drużynie Sokoła Damasławek 1:0. Kolejnym zespołem, który sprawdzi formę podopiecznych Włodzimierza Watrasa będzie TPS Winogrady. Mecz odbędzie się 14 lutego w Poznaniu na boisku ze sztuczną trawą. Wykaz pozostałych meczów sparingowych w zakładce Wyniki (godziny rozpoczęcia nie są jeszcze znane).
      W porównaniu z poprzednią rundą jeśli chodzi o kadrę zespołu nie ma większych zmian. Z zespołem prócz juniorów trenuję dwóch nowych - starych bramkarzy Daniel Wlaszczyk i Dariusz Tomczak oraz Marcin Osowiec, pomocnik, który wcześniej wstępował w Olimpii Smolnica i Dębie Dębno. Co do osłabień, wiemy, że do wspomnianego TPS'u odejdzie prawdopodobnie Mateusz Kosmaczewski.
     Sokół Damasławek - HP 1:0 (0:0). Skład I połowa: Raszewski - Król, Powałowski, Grajczyk, Cegielski (junior) - Osowiec, Andrusieczko, Gocałek, M. Kwiatkowski, Napieralski (junior).
     II połowa: Tomczak - Darzecki (junior), Powałowski, Andersz, Grajczyk - Miążek, Watras, Andrusieczko, B. Kwiatkowski, Stachowiak - Michalski.
    Terminarz sparingów: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
04.02.2009 - RKHP w Gnieźnie
     Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz krótkim opisem z turnieju kibiców, który odbył się 14 grudnia ubiegłego roku w Gnieźnie.
     W zawodach obok Reprezentacji Kibiców Huraganu Pobiedziska zaprezen- towało się dziewięć ekip z Wielkopolski.
    Więcej w dziale: Kibice >>> Klub Kibica (gkrawczyk)
27.01.2009 - Wyniki młodzików     
     Można już zapoznać się z aktualnymi wynikami najmłodszych zawodników Huraganu. Zespół młodzików podobnie jak trampkarzy prowadzi Andrzej Ritter. Jego wychowankowie zajmują czwarte miejsce w tabeli rozgrywek gromadząc na swoim koncie 4 punkty.
     Zaznaczyć należy, że w na tym etapie rozgrywek i wieku zawodników najważniejsza jest zabawa, poprzez którą dzieci te uczą się zachowania na boisku piłkarskim.
    Więcej w dziale: Młodzież >>> Młodsi (gkrawczyk)
08.01.2009 - Wyniki trampkarzy     
     Na drugim miejscu rozgrywki trampkarzy starszych zakończyli młodzi zawodnicy Huraganu. Podopieczni Andrzeja Rittera w 8 spotkaniach zgromadzili 16 punktów. Wyniki, tabela oraz zdjęcie młodych adeptów Pobiedziskiego futbolu można zobaczyć w zakładce "Trampkarze".
     Za pomoc w uaktualnieniu dziękujemy zawodnikowi Piotrowi Jerzyńskiemu, tym samym liczmy na dalszą współpracę oraz zachęcamy zainteresowanych do przesyłania nam informacji ze zmagań młodzików oraz juniorów.
    Więcej w dziale: Młodzież >>> Trampkarze (gkrawczyk)
Właśnie się tworzy historia...Dziękujemy za odwiedziny nr:
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk, Grzegorz Krawczyk