H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
07.06.2007 - HURAGAN - Promień Opalenica 2:5 (0:2)
    Porażka 2:5 z Promieniem Opalenica znacznie zmnie- jszyła szanse na utzymanie się przez Huragan w gronie IV- ligowców. Na początku spotkania po ładnym strzale z rzutu wolnego Dariusza Kosmaczewskiego Huragan mógł objąć prowadzenie ale refleksem popisał się bramkarz gości, były zawodnik Lecha Poznań Jacek Przybylski. Po dwóch naprawde doskonałych akcjach do przerwy Promień prowadził w Pobiedzisakch 2:0.
    W drugiej odsłonie spotkania Huragan rozpoczął rozpa- czliwe ataki. Z boiska zszedł Tomasz Andersz i od tego momentu Huragan grał trzema obrońcami. Trener Andrzej Ostański zaryzykował, ale niestety konsekfencją ataków prawie całym zespołem były kontry gości, które kończyły się bramką. Po ładnej akcji Włodzimierza Watra- sa na 1:3, klasycznym lobem piłkę w siatce przyjezdnych umieścił Michał Garczyński. Chwile poniej rzutu karnego dla Huraganu nie wykorzystał najlepszy sterzelec Łukasz Skolasiński, by po kilku minutach pokonać bramkarza Promienia po zamieszaniu w polu karnym.
    Już w najbliższą niedzielę w Trzciance mecz ostaniej szansy dla Huraganu. W meczu 1920 Mosina - Sokół Rakoniewice padł remis 1:1, dlatego zwycięstwo Huraganistów w meczu z Lubuszaninem przy porażkach piłkarzy z Mosiny i Rakoniewic daje nam spokojny byt w IV lidze. Mecz odbędzie się na stadionie Lubuszanina o godzinie 16.
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze
     Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
03.06.2007 - Luboński KS - HURAGAN 2:1 (0:0)
    Pomimo dopingu licznej grupy pobiedziskich kibiców, przybyłych na luboński stadion, Huragan uległ Lubońskie- mu KS 1:2. W pierwszej połowie przeważała drużyna Huraganu, jednak pomimo dwóch doskonałych okazji nie potrafiła zdobyć bramki. Najpierw po znakomitym strzale Michała Garczyńskiego piłka uderzyła w poprzeczkę, następnie stuprocentowej okazji nie wykorzystał Michał Kwiatkowski, który z kilku metrów posłał piłkę nad bramką. Wynik bezbramkowy utrzymał sie aż do przerwy.
    Po zmianie stron ponownie do ataku ruszył Huragan. Tym razem, piłka po strzale Michała Garczyńskiego trafiła prosto w "okienko" bramki gospodarzy i Huragan objął prowadzenie. Utrata gola podziałała bardzo mobilizująco na podopiecznych byłego zawodnika Huraganu Radosława Borykina, który występował na boisku w podwójnej roli: zawodnika i trenera. Po kilku atakach Luboński doprowadził do wyrównania a następnie objął prowadzenie. Pobiedziszczanie walczyli ambitnie do ostatniej miniuty, jednak na wyrównanie zabrakło już czasu i wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.
      Kolejny mecz Huragan rozegra już w czwartek na własnym stadionie o godzinie 16.00. Przeciwnikiem bedzie zajmujący obecnie 3 miejsce w tabeli Promień Opalenica.
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze
     Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki (P.Stusek)
31.05.2007 - Zmiana terminu meczu.
    Mecz z Lubońskim Klubem Sportowym rozegrany zostanie w niedzielę o godzinię 17. Początkowo spotkanie miało się odbyć w sobotę o 17. ale ze względu na mecz Reprezentacji Polski z Azejberdżanem i festyn odbywający się w Luboniu mecz został przełożony na niedzielę. Fakt ten na pewno cieszy kibiców, którzy będą mogli zobaczyć zarówno mecz Reprezentacji w sobote i Huraganu w niedziele.
   Na mecz do Lubonia organizowany jest wyjazd kibiców. Chętni proszeni są o kontakt pod numerem telefonu +48601283662. (gkrawczyk)
24.05.2007 - Garczyński po raz drugi.
    Cieżko wybiera się najlepszego piłkarza po przegranym meczu. Kibice zadecy- dowali jednak, że najlepszym wśród piłkrzy Huraganu był Michał Garczyński. Najbardziej kibicom u "Garego" podobała się zaciętość w grze i ambicja. Drugie miejsce przypadło strzelcowi dwóch bramek Łukaszowi Skolasińskiemu dla którego jest to już czwarta obecność w "trójce" wybieranej przez kibiców w tej rundzie.
    Daniel Wlaszczyk zajął trzecie miejsce. Kilka jego parad uchroniło Huragan przed większym rozmierem porażki, dlatego kibice postanowili docenić postawę młodego bramkarza Huraganu.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Piłkarz Meczu (grawczyk)
24.05.2007 - LKHP - 6 kolejka
    Zapraszamy do zapoznania się z tabelą LKHP. Przed siódmą ostatnią kolejką nadal na prowadzeniu Jerzy Słomka z piętna- stoma punktami. Tuż za nim plasuję się Paweł Gierzycki, który traci do lidera tylko dwa punkty. Trzecie miejsce zajmują Zbigniew Bąkowski i Przemysław Stusek, którzy zgromadzili jedenaście punktów.
     Za dwa tygodnie ostatnia kolejka LKHP. U siebie Huragan będzię podajmował Promnień Opalenica. Za- powiada się pasjonująca walka o pierwszą trójkę klasyfikacji. Zapraszamy wszytskich do zabawy.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Liga Kibiców HP (grawczyk)
20.05.2007 - HURAGAN - Nielba Wągrowiec 3:5 (2:3)
    Wszyscy którzy w niedzielne popołudnie przybyli na mecz Huraganu z Nielbą Wągrowiec na pewno nie mogli narzekać na brak emocji. Mecz pomiędzy liderem a 14 zespołem ligi Hura- ganem zakończył się zwycięstwem gości 5:3. Zespół z Wągro- wca od początku spotkania dyktował warunki i atakował bra- mkę Daniela Wlaszczyka, ale pierwsi ze zdobycia bramki cie- szyli się kibice Huraganu, którzy przez cały mecz głośno dopi- ngowali swoich piłkarzy. Bramkę zdobył niezawodny przed własną publicznością Łukasz Skolasiński. Niestety poźniej w ciągu dwóch minut na prowadzenie wyszli rywale. Przed prze- rwą do bramki rywala po podaniu "Skolasa" trafił jeszcze Tomasz Kroenke i do przerwy Huragan przegrywał 2:3.
    Po wznowieniu gry do ataku ruszyli Huraganiści. I już po kilku minutach do bramki słabo spisującego się bramkarza gości trafił znów Skolasiński. Kiedy kibice po cichu liczyli, że korzystny rezultat utrzyma się do ostatniego gwizdka bramkę w 80' minucie na wagę trzech punktów zdobyli przyjezdni. Na kilka minut przed zakończeniem spotkania czerwoną kartkę za brutalny faul ujrzał Dariusz Kosmaczewski i Huragan kończył spotkanie w dziesiątke. Jeszcze w ostatnich sekundach meczu bramkę zdobyli goście i mecz zakończył się zwycięstwem Nielby 5:3.
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze
     Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
18.05.2007 - W niedzielę z liderem!
    Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16. przy ulicy Ki- szkowskiej Huragan będzie podejmował zespoł Nielby Wą- grwiec. Goście po 27. kolejkach mają na swoim koncie 72 punkty. Należy zaznaczyć, że tylko w czterech meczach nie schodzili z boiska z kompletem punktów. W rundzie jesie- nnej w Wągrowcu Huragan uległ tamtejszej Nielbie aż 6:0. Wszyscy kibice w Pobiedziskch mają nadzieje, że walka i ambicja jaką prezentują ostatnio Huraganiści może dopro- wadzić do uzyskania korzystnego rezultatu w konfrontacji z liderem.
   Przed meczem tradycyjnie zapraszamy wszytskich do typowania wyniku meczu i strzelca pierwszej bramki dla zespołu Huraganu. Należy wypełnić kupon, który otrzymają państwo wraz z biletem i wrzucić do urny na stadionie. (gkrawczyk)
18.05.2007 - TS 1998 Dopiewo - HURAGAN 4:2 (1:1)
    Niestety w minioną środę podopieczni Andrzeja Ostańskiego ulegli na wyjeździe piłkarzą TS 1998 Dopie- wo 4:2. Początek meczu podobnie jak cała pierwsza połowa był bardzo wyrównany. W 32 minucie do sia- tki Dariusza Kulczyńskiego nowego bramkarza Huraganu, który musiał wystąpić za kontuzjowanego Daniela Wlaszczyka trafili goście. Po stracie bramki do ataku ruszyli Huraganiści i po dziesięciu minutach po ładnej akcji Grajczyk - Witaszyk wyrównał Michał Garczyński, dla którego była to pierwsza bramka w barwach Huraganu Pobiedziska.
   Po przerwie stroną przeważającą byli piłkarze TS-u a Huragan wyprowadzał szybkie kontrataki. Po je- dnym z takich "wypadów" znów asystą popisał się Mikołaj Witaszyk. Dograł on do Michała Garczyńskiego, który pięknym strzałem z ok. 20 metrów w samo "okienko" z przewrotki pokonał po raz drugi bramkarz gospodarzy. Niestety goście po stracie bramki jeszcze bardziej zaatakowali i kolejno w minutach 64', 65', 71' Huragan stracił złudzenia na uzyskanie korzystnego rezultatu w Dopiewie.
     Szczegóły wkrótce w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
16.05.2007 - "Skolas" piłkarzem meczu.
    Strzelec drugiego w tej rundzie hattrica przed własną publicznością Łukasz Sko- lasiński został wybrany piłkarzem meczu. Dzięki trafieniom popularnego "Skolasa" Huragan nadal może walczyć o utrzymanie w IV lidze. Na drugie miejsce zdaniem kibiców zasłużył Michał Garczyński, który przez całe 90 minut biegał, pracował na "pełnych obrotach". Warto zaznaczyć, że "Gary" znalazł się po raz trzeci w "trójce" najlepszych w tej rundzie. Trzecie miejsce przypadło Dariuszowi Kosmaczewskiemu, który w meczu z Polonią zagrał koncertowo, nie tylko w obronie ale rózwnież w akcjach ofensywnych co bardzo spodobało się kibicom.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Piłkarz Meczu (grawczyk)
16.05.2007 - LKHP - 5 kolejka
    Po pięciu kolejkach nadal na prowadzeniu znajduję się Jerzy Słomka, który zgromadził 13 punktów i wyprzedza Pawła Gie- rzyckiego oraz Zbigniewa Bąkowskiego, którzy wspólnie zajmują drugą lokatę z 10 punktami. Tuż za podium plasuję sie Paweł Krawczyk, który spadł z miejsca trzeciego i ze stratą 4 punktów do lidera zajmuje czwarte miejsce.
   Już w niedzielę mecz z liderem Nielbą Wągrowiec, który będzie przed ostatnim spotkaniem Huraganu przed własną publicznością w tym sezonie.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Liga Kibiców HP (grawczyk)
13.05.2007 - HURAGAN - Polonia Nowy Tomyśl 3:1 (1:1)
    Kolejne 3 punkty na koncie Huraganu! Tym razem po remi- sie w Chodzieży a wcześniej zwycięstwie z 1920 Mosina Hura- gan pokonał Polonię Nowy Tomyśl 3:1. Pierwszą bramkę dla zespołu z Pobiedzisk zdobył niezawodny Łukasz Skolasiński. Niestety po stracie bramki przebudzili się goście. Szybkie ata- ki zakończyły się powodzeniem kiedy to zza pola karnego ude- rzył zawodnik gości i piłka wpadła do siatki. Kilka minut wcze- śniej po strzale jednego z zawodników Polonii piłka trafiła w poprzeczke. Po przerwie do ataku ruszyli Huraganiści, jednak piłkarze z Nowego Tomyśla także nie spoczęli na laurach i wy- prowadzali groźne kontrataki. Po jednej z nieudanych akcji ofensywnych zawodników Polonii, klasyczny kontratak wyprowadzili gospodarze. Piłkę przejął obrońca Da- riusz Kosmaczewski, "kiwnął" obrońców i zagrał na czyste pole do Skolasińskiego, który położył bramkarza i zdobył drugą bramke. W 90' minucie błąd popełnił bramkarz gości i trzecią bramkę zdobył popularny "Sko- las", który tym samym skompletował drugiego "hattrica" w tej rundzie.
   Piłkarze Huraganu wykazali się po raz kolejny bardzo dużym zaangażowaniem i walką w grze co bardzo podobało się kibicom. Następne spotkanie zawodnicy z Pobiedzisk rozegrają w Dopiewie z tamtejszym TS-em. Mecz odbędzie się w środę o godzinie 17.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki
     Fotorelacja wktótce w dziale: Galerie >>> Mecze (gkrawczyk)
09.05.2007 - Spotkanie kibiców z piłkarzami
    W piątek 11 maja w restauracji "Bachus" o godzinie 19. odbę- dzie się spotkanie z prezesem, piłkarzami, trenerem i zarządem klubu MGKS Huragan Pobiedziska. Konfrontacja ma na celu wy- jaśnienie obecnej sytuacji w klubie. Spotkanie zostało zorga- niozowane z inicjatywy kibiców. Na początku, czyli ok godziny 19. przedstawione zostaną statystyki z obecnej rundy przygo- towane przez Michała Walkowiaka, warianty pesymistyczne i optymistyczne dotyczące końcowego miejsca w tabeli przez Huragan oraz wyjaśnienie ile zespołów zostanie zdegradowanych do ligi okręgowej.
   Wszystkich dla których losy Huraganu nie są obojętne zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu. Po- dczas obrad każdy będzie miał możliwość zabrania głosu. Serdecznie zapraszamy! (gkrawczyk)
09.05.2007 - LKHP - 4 kolejka
    Nadal Jerzy Słomka po 4 kolejkach Ligi Kibiców HP dzierży fotel lidera. Ma on na swoim koncie 9 punktów. Drugi w tabeli jest mistrz poprzedniej edycji Paweł Gierzycki, który ze stratą 2 punktów do prowadzącego zajmuje drugie miejsce. Natomiast Paweł Krawczyk i Zbigniew Bąkowski razem zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 6 punktów.
    W 3 kolejce z powodu kłopotów organizacyjnych nikt nie oddał swojego typu.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Liga Kibiców HP (grawczyk)
05.05.2007 - Polonia Chodzież - HURAGAN 2:2 (1:1)
    Po bardzo ciężkim meczu na niewygodnym terenie piłkarze z Pobiedzisk zremisowali z Polonią Chodzież 2:2. Już w drugiej minucie po podaniu Adriana Grzelaka wreszcie przełamał się Mikołaj Witaszyk i ładnym strzałem głową zdobył bramkę. Popularyny "Kita" jeszcze w pierwszej połowie mógł podwyższyć wynik me- czu ale nie wykorzystał sytuacji "sam na sam". Bramka wyrównująca padła w 15 minucie pierwszej części gry. W 43 minucie czerwoną kartkę ujrzał Adrian Grzelak.
   Po stracie bramki na 1:2 w drugiej odsłonie meczu, wszysycy myśleli, że wynik jest już ustalony ale przy- tomnie w polu karnym zachował się Arkadiusz Świderski i na 5 minut przed zakończeniem meczu uratował cenny punkt dla Huraganu. W meczu z Polonią z powodu nadmiaru żółtych kartek nie mógł wystąpić Łukasz Skolasiński.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
01.05.2007 - Michał "Gary" Garczyński piłkarzem meczu.
    Dobra ambitna walka, dokładne podania i co cieszy kibiców pełne zaangażowanie Michała Garczyńskiego zadecydowało, że kibice wybrali go najlepszym piłkarzem me- czu z 1920 Mosina. Po raz kolejny drugie miejsce zajął prawdziwy "walczak" w ze- spole Huraganu Tomasz Kroenke. Uznanie w oczach kibiców zyskał także młody bramkarz Daniel Wlaszczyk, który popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami w meczu z Mosiną i zajął trzecie miejsce.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Piłkarz Meczu (grawczyk)
01.05.2007 - HURAGAN - KS 1920 Mosina 3:1 (1:0)
     Tego dawno w Pobiedziskach nie było. W dwóch ostatnich meczach u siebie piłkarze Huraganu zdobyli siedem bramek, tracąc tylko dwie a co najważniejsze zdobyli sześć punktów! Początkowo Mosinianie atakowali. Po jednej z kontr bramkę dla Huraganu zdobył po ładnym uderzeniu Michał Kwiatkowski. Po bramce mecz się wyrównał a piłkarze Huraganu robili po prostu "swoje".
    Po przerwie do ataku znów ruszli Mosinianie. Ten sam który zdobył bramkę dla Pobiedziszczan w pierwszej odsłownie me- czu, sfaulował na polu karnym piłkarza 1920 Mosina a jedena- stkę nie zbyt pewnie wykorzystał Krzysztof Markiewicz. Hura- ganiści nie podłamali się i zaraz po wznowieniu gry po ładnej akcji i pięknym uderzeniu bramkę zdobył Włodzimierz Watras. Od tego momentu nasiliły się ataki gości, którzy atakowali chwilami całym zespołem. Mądra gra Huraganu i dobra postawa obrońców pomogła w zdobyciu ważnych 3 punktów. Po jednej z kontr bramke na 3:1 zdobył wprowadzony po przerwie Arkadiusz Świderski, któy po zamieszaniu w polu karnym dobił piłke do pustej bramki.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki
     Fotorelacja wktótce w dziale: Galerie >>> Mecze (gkrawczyk)
30.04.2007 - Sokół Damasławek - HURAGAN 4:1 (2:1)
    Już w pierwszych minutach gry Michał Garczyński uzyskał prowa-dzenie wykańczając piękną, składną akcję gości i wprowadził w zakło-potanie licznie zgromadzoną publiczność z Damasławka. Bardzo dobra, poukładana gra, przypominająca poprzedni mecz z Notecią wygrany 4:1 nie zapowiadała tak niekorzystnego dokładnie odwrotnego wyniku. Huragany w drugiej połowie zagrał kompletnie bez pomysłu i wiary czego efektem były starcone w odstępie dwóch minut kolejne bramki.
      Pomimo przegranej ciągle wierzymy w utrzymanie naszej drużyny a już jutro, 1 maja o godz. 16. mecz "za 6 punktów" u siebie z KS 1920 Mosina, czyli z jedenastką z którą Huragan raczej nie zwykł przegrywać!
     Fotorelacja wktótce w dziale: Galerie >>> Mecze
     Komplet rezultatów Huraganu w dziale: Huragan >>> Wyniki (PKrawiec)
24.04.2007 - EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie!
    Kiedy Michel Platini ogło- sił, że organizatorami Mi- strzostw Europy w 2012 roku będzie Polska i Ukraina wszyscy w Polsce podskoczyli z radości. Jest to olbrzymia szansa na rozwój Polski. Najważniesze dla kibiców oczywście są stadiony. Jak widać kibice w Pobiedzi- skach z dobrym skutkiem agitowali za Polską i Ukrainą podczas ubiegłorocznych Misztrzostw Europy U19, które odbyły się na stadionach Wielkoposki. (gkrawczyk)
24.04.2007 - Piłkarz meczu
    Według kibiców najlepszym piłkarzem w meczu z Notecią Rosko był Łukasz Skola- siński. Strzelec hattrica dał wraz z całym zespołem tak długo wyczekiwane powody do radości kibicom podczas meczu Huraganu. Na drugim miejscu uplasował się wa- lczący w śrdoku pola Tomasz Kroenke a trzecie miejsce przypadło Michałowi Garczyńskiemu, który obsłu- giwał dokładnymi podaniami kolegów z zespołu.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Piłkarz Meczu (grawczyk)
24.04.2007 - Kup szalik, kibicuj z nami!
    Przypominamy, że można nabywać nowe szaliki Huraganu. Jeśli chcesz kibicować razem z nami, kup szalik i przyłącz sie do nas.
    Został on zaprojektowany przez Michała Walkowiaka. Jest dwustronny jak widać na zamieszczonych zdjęciach. Cena szalika to 25 zł. Wszystkich zainteresowanych nabyciem prosimy o kontakt pod numerem tel. 669020231 lub pod adres e-mail gkrawczyk2gb@wp.pl. (gkrawczyk)
22.04.2007 - HURAGAN - Noteć Rosko 4:1 (2:1)
    Wreszcie kibice w Pobiedziskach doczekali się 3 punktów zdoby- tych przez Huraganistów. Po 14 meczach bez zwycięstwa (ostatnie 3:2 z 1920 Mosina 19.09.2006) Huragan gładko pokonał zespół No- teci Rosko 4:1. Podopieczni Andrzeja Ostatńskiego zagrali z dużym zaangażowaniem co przełożyło się na korzystny rezultat.
    Już w pierwszej akcji po stracie w polu karnym piłki przez Dariu- sza Kosmaczewskiego gości objęli prowadzenie. Nie podcięło to je- dnak skrzydeł gospodarzom, którzy do przerwy po ładnych bramkach Łukasza Skolasińskiego prowadzili 2:1. Piłkarze z Pobiedzisk byli bardziej ruchliwi i częściej utrzymywali się przy piłce. Po przerwie zmianie uległ tylko wynik. Gra był bardzo podobna, Huragan dyktował warunki. Hattrica skompletował Łu- kasz Skolasiński i ładną bramkę z lewej nogi dorzucił Włodzimierz Watras. Wynik mogł być wyższy ale w drugiej połowie rzutu karngo nie wykorzystał Adrian Grzelak. Należy zaznaczyć, że wszysycy piłkarze roze- grali dobre spotkanie, co przyczyniło się do tak wysokiej wygranej naszego zespołu.
    Kolejne bardzo ważne spotkanie Huragana rozegra 28. kwietnia w Damasłwaku o godzinie 16. Sokoł Da- masławek także walczy o uniknięcie degradacji, zajmuję 13 miejsce w tabeli ligowej i podobnie jak dla Hu- raganu zwycięstwo jest koniecznością. W bramce Sokoła występuję Szymon Smoczyk, do niedawna bra- mkarz zespołu z Pobiedzisk.
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
20.04.2007 - W niedzielę z Notecią Rosko
    O godzinie 15. w niedzielę przy ulicy Kiszkowskiej Huragan roze- gra kolejny mecz. Przeciwnikem Huraganistów będzie zespół Noteci Rosko, który zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli. Jesienią Huragan wygrał w Rosku 2:1 po bramkach Włodzimierza Watrasa i Mariana Paczyńskiego. Wszyscy kibice po raz kolejny liczą, że piłkarze z Po- biedzisk przerwą fatalną passe 14 spotkań bez zwycięstwa.
    Tydzień temu doszło do kuriozalnej sytuacji. Po strajku piłkarzy na mecz do Margonina pojechało 8 zawodników. W gronie tym zna- leźli się: Michal Garaczynski, Tomasz Kroenke, Mateusz Kosmacze- wski, Adrian Miążek, Michal Kwiatkowski, Damian Gocałek, Milosz Michalski i Mikołaj Witaszyk. Mecz trwał 38 minut do stanu 3:0 dla gospodarzy, ponieważ dwóch piłkarzy Huraganu doznało kontuzji.
    Po meczu z Leśnikem wskutek zaistaniałej sytuacji zarząd postanowaił wyciągnąć konsekwencje wobec niektórych zawodników. Ustalono, że na 3 miesiące zawieszeni zostaną młodzi piłkarze Huraganu Przem- ysław Andrusieczko i Arkadiusz Świderski. Piłakrze Ci jednak mogą występować w meczach ligowych. Za- skoczeniem jest także fakt, że Marian Paczyński i Marcin Staszak zrezygnowali z gry w barwach Huraganu Pobiedziska. (gkrawczyk)
16.04.2007 - Komentarze
     W związku z nagminnym łamaniem regulaminu, oraz sugestiami użytkowników, następuje istotna zmina w dodawaniu komentarzy. Od dnia dzisiejszego każdy komentarz będzie weryfikowany przez administratora pod względem zgodności z regulaminem. Aktywacja komentarza nastąpi dopiero po zgodzie administratora. (P.Stusek)
14.04.2007 - Młodzież
    Juniorzy, tramkparze i młodzicy 5. kwietnia rozpoczęli zmagania w swoich li- gach. W pierwszych meczach nasza młodzież spisała się bardzo dobrze. Juniorzy pokonali Kłos Zaniemyśli 1:0 po bramce Adama Boratyńskiego, trampkarze zremi- sowali 1:1 z ekipą z Trzemeszna po trafieniu Mikołaja Zbierskiego, a młodzicy wy- grali 3:0 z Unią Swarzędz. Bramki zdobyli: Kamil Balicki, Artur Meller i Piotr Ratajczak.
    Zapraszamy do zapoznania się z uaktualnionymi zakładkakami Juniorzy, Trampkarze i Młodzicy. Wyniki zamieszczane będą systematycznie w wymienionych zakładkach. (gkrawczyk)
14.04.2007 - LKHP- nowa edycja
    Jerzy Słomka po dwóch kolejkach jest liderm Ligi Kibiców HP. Zgromadził na swoim koncie 6 punktów. W pierwszej kolejce wraz z Pawłem Karwczykiem, zdobył 5 punktów trafnie typując wynik meczu Huragan - Sparta. Gra Huraganistów pozostawia wiele do życzenia, dlatego kibice mają problem z wytypowaniem trafnego wyniku oraz strzelca.
    Drugie miejsce zajmuję wspomniany wcześniej Paweł Krawczyk z 5 punktami. Obrońca tytułu Paweł Gie- rzycki i Sławomir Woźniak z 4 punktami uplasowli się na miejscu 3.
    Już w niedziele 22 kwietnia o godzinie 15. będzie można powiększyć swój dorobek punktówy. Huragan będzie podejmował zespoł Noteci Rosko. Zapraszamy wszytskich do udziały w konkursie.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Liga Kibiców HP (grawczyk)
09.04.2007 - Piłkarz meczu
    W meczu z Sokołem Pniewy podobnie jak w spotkaniu ze Spartą wyróżniony został obrońca. Według kibiców najlepszy był Arkadiusz Powałowski, który dobrze radził so- bie z zawodnikami rywala. Drugie miejsce przypadło Włodzimierzowi Watrasowi.
    Piłkarzem meczu w spotkaniu ze Spartą Oborniki został wybrany Tomasz Andersz. Obrońca, strzelec je- dynej bramki dla Huraganu rozegrał dobre spotkanie i zyskał uznanie Pobiedziskich kibiców. Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Kosmaczewski.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Piłkarz Meczu (grawczyk)
07.04.2007 - HURAGAN - Sokół Pniewy 0:1 (0:1)
    Sytuacja Huraganu staję się z meczu na mecz coraz gorsza. Po nie- powodzeniu w Rakoniewicach wszyscy myśleli, że w meczu z Sokołem nareszcie Huragan zdobędzie komplet punktów. Niestety były to tylko złudzenia. Podopieczni Andrzeja Ostańskiego ulegli piłkarzom z Pniew 1:0. Pobiedziszczanie przez cały mecz nie oddali żadnego strzału, który mogłby zagrozić bramce rywala. Najdogodniejszą sytuację zmarnował Przemysław Andrusieczko, który z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Tylko najwierniejsi kibice wierzą w to, że Huragan Pobiedzi- ska za rok nadal będzie występował w IV lidze.
    Za tydzień Huraganiści jadą do Margonina. Mecz odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 16. na stadionie tamtejszego Leśnika.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze (gkrawczyk)
05.04.2007 - Z Sokołem Pniewy w samo południe
    Już w sobotę kolejny mecz Huraganu. Wszyscy liczą na 3 punkty w meczu z Sokołem, bo porażka lub remis "umocni" piłkarzy z Pobiedzisk na ostatnim miejscu w grupie północnej poznańskiej IV ligi. Na pewno w zespole Huraganu zabraknie Dariusza Kosmaczewskiego, który pauzuje za żółte kartki. Niepewny jest także występ Łukasza Skolasińskiego i Bartosza Mameta, którzy narzakają na kontuzje.
    Mecz zaplanowany był początkowo na godzine 15. ale oba zespoły ustaliły, że mecz odbędzie się o 12. (gkrawczyk)
05.04.2007 - Dostępna fotorelacja z turnieju kibiców
    Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piłkarskiego turnieju kibiców, który odbył się w styczniu tego roku. Sympatycy Huraganu zajęli dobre 3. miejsce i wrócili do Pobiedzisk z pucharem. W turnieju wzięły udział zespoły m.in Lecha Poznań i Mieszka Gniezno.
    Był to trzeci oficjalny turniej fan klubów w którym wystąpili kibice Huraganu Pobiedziska. Na swoim koncie mają już jeden tytuł, który zdobyli w 2006 roku w Gnieznie.
     Szczegóły w dziale: Kibice >>> Klub Kibica
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Wydarzenia (gkrawczyk)
01.04.2007 - Sokół Rakoniewice - HURAGAN 3:0 (2:0)
    Niestety nie doczekaliśmy się pierwszego zwycięstwa w rundzie wiosennej. Po bezbarwnym meczu w wykonaniu piłkarzy z Pobiedzisk Huragan uległ Sokołowi Rakoniewice 3:0. Do przerwy gospodarze prowa- dzili już 2:0 i nic nie wskazywało na zmiane wyniku na korzyść Huraganu. Przez całe 90 minut Pobiedzi- szczanie oddali tylko dwa strzały. Sytuacja dla podopieczych Andrzeja Ostańskiego staję się coraz gorsza, bo z kim będziemy zdobywać jakże potrzebne nam punkty do utrzymania się jak nie z zespołem, który przed tym meczem zajmował ostatnie miejsce w tabeli.
    Kolejne spotkanie Huragan rozegra 7 kwietnia o godzinie 15. w Pobiedziskach z zajmującym 12 miejsce w tabeli Sokołem Pniewy, który ostatnio uległ na własnym boisku 4:0 Nielbie Wągrowiec.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
25.03.2007 - HURAGAN- Sparta Oborniki 1:1 (1:0)
    W XX kolejce po bardzo emocjonującym spotkaniu, Huragan zre- misował ze Spartą Oborniki 1:1. Do przerwy Huragan zasłużenie pro- wadził 1:0. Bramkę zdobył Tomasz Andersz. Po zmianie stron do ata- ku ruszyła Sparta. Drużynie gości udało się doprowadzić do wyrówna- nia. W końcówce meczu przyjezdni mogli zapewnić sobie 3 punkty, jednak nie wykorzystali sytuacji "sam na sam". Kapitalną interwe- ncją popisał się bramkarz Huraganu Bartosz Mamet. Do końca spot- kania wynik nie uległ zmianie. Niestety na skutek agresywnej a mo- mentami brutalnej gry zespołu gości, kontuzji doznali Marian Paczy- ński i Łukasz Skolasiński.
    Bezpośrednio przed meczem odbyła sie miła ceremonia. Z kibicami pozegnał się Radosław Borykin, wys- tępujący obecnie w drużynie Luboński KS. W podziękowaniu za grę dla czerowno-czarnych, Radek otrzymał od kibiców okolicznościowy puchar oraz pamiątki klubowe.
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki (P.Stusek)
18.03.2007 - Dyskobolia II Grodzisk - HURAGAN 6:0 (3:0)
    Niestety w pierwszym, inauguracyjnym meczu Hura- gan przegrał w Grodzisku z Dyskobolią II aż 6:0. Mecz toczył się pod dyktando Grodziszczan. Bramki dla Dy- skoboli zdobyli m.in. Piotr Rocki, Błażej Telichowski i były król strzelców Macedońskiej I ligi Filip Ivanovski. W bramce przeciwników wystąpił były kadrowicz Seba- stian Przyrowski, który nie miał wiele pracy. Piłkarze Huraganu walczyli do końca ale ciężko było powstrzy- mać głównie zawodników Orange Ekstraklasy. Na meczu nie zabrakło kibiców Huragnu, którzy w grupe 25 osób obserwowali spotkanie.
    Miejemy nadzieję, że za tydzień mecz ze Spartą Oborniki będzie wyglądał inaczej i Huragan zdobędzie komplet punktów. Mecz z Obornicką Spartą odbędzie się w niedzielę o godzinie 15. w Pobiedziskach.
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
17.03.2007 - Zaktualizowana kadra
     Znana jest już cała kadra zespołu Huraganu. Trener Andrzej Ostatński ma w tej chwili do dyspozycji 24 zawodników. Czy ruchy kadrowe jakie zostały poczynione w klu- bie były trafione okaże się po zakończeniu sezonu. Wielu kibiców żałuje odejścia najle- pszego obrońcy Huraganu Radosława Borykina, który po ponad 3 latach gry w Huraganie przeniósł się do Lubońskiego KS. Wzmocnieniem może być obecność bramkostrzelnego Łukasza Skolasińskiego i Michała Garczyńskiego, który wcześniej występował w Oborni- ckiej Sparcie. Do zespołu dołączyło także trzech juniorów: Mateusz Kosmaczewski (brat Dariusza), Sebastian Szerfenberg i Patryk Cieśla. Miejmy nadzieje, że szybko wkomponują się do składu i już niedługo bedą walczyć o tytuł najlepszego zawodnika Huraganu.
     Szeroka kadra zespołu: Huragan >>> Kadra (gkrawczyk)
11.03.2007 - Koniec sparingów, za tydzień o punkty
    W ostatnich dwóch meczach kontrolnych Huragan poniósł porażki. Przegrał z Koroną II Kielce 3:0 (0:0) i Gromem Plewiska 2:1 (1:1).
    W meczu z rezerwami Korony do 77 minuty utrzymywał się remis. Niestety po indywidua- lnych błędach padły bramki i spotkanie zakoń- czyo się porażką MGKS-u.
    Mecz z Gromem, czwartą drużyną poznańskiej ligi okręgowej był ostatnim przetarciem przed ligą. W składzie Huraganu zabrakło kilku podstawowych graczy m.in. W. Watrasa i Ł. Skolasińskiego. Do 45 minu- ty Pobiedziszczanie przegrywali, ale po dokładnym dośrodkowaniu D. Gocałka piłkę głową do siatki skiero- wał T. Andersz, który w okresie przygotowaczym imponował skutecznością.
    Za tydzień piłkarze Huraganu jadą do Grodziska Wlkp. już po punkty, jakże potrzebne do utrzymania ze- społu w lidze. Mecz odbędzie się o godz. 13.
     Szczegóły z obu meczy w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
04.03.2007 - Terminarz rundy rewanżowej
    Znamy już terminarz rundy wiosennej IV ligi grupy północnej. Przed Huraganem piętnaście spotkań w których musi zaprezentować dobrą postawę aby uniknąc degradacji.
    Pierwsze spotkanie Huragan rozegra w Grodzisku Wielkopolskim z tamtejszą Dyskobolią. Mecz odbędzie się w niedzielę 18 marca o godznie 13.
     Terminarz w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
03.03.2007 - Kup szalik, kibicuj z nami!
    Od dziś można składać zamówienia na nowe szaliki Huraganu. Nareszcię będziemy tworzyć grupę w któ- rej wszyscy bedą właścicielami szalika naszego klubu a nie jak dotychczas, że posiadał go co drugi kibic. Dlatego jeśli nie jesteś jeszcze w naszym gronie to zamów szalik i kibicuj razem z nami.
    Został on zaprojektowany przez Michała Walkowiaka. Jest dwustronny jak widać na zamieszczonych zdjęciach. Cena szalika to 25 zł. Wszystkich zainteresowanych nabyciem prosimy o kontakt pod numerem tel. 669020231 lub pod adres e-mail
gkrawczyk2gb@wp.pl. (gkrawczyk)
03.03.2007 - Remis z Polonią
    Po dwóch bramkach zdobytych przez Mikołaja Witaszyka Huragan zremisował z Polonią Środa 2:2 (0:1). Po 54 minutach Huraganiści przegrywali 2:0 ale po dwóch skutecznych akcjach był remis. Obie ekipy stwo- rzyły po kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki ale żadna z drużyn nie przechyliła szali zwycięstwa na swoją stronę.
     Już w środę w Szamotułach o godzinie 12. Huragan rozegra mecz kontrolny z drugą drużyną Korony Kie- lce, która zajmuje drugie miejsce w III lidze, ustępując tylko Motorowi Lublin.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
02.03.2007 - Z Polonią jednak w sobotę
    Mecz z Polonią Środa odbędzie się w sobotę o godzinie 14. w Pomarzanowicach a nie jak planowano wcześniej w niedzielę.
    W czwartek kluby porozumiały się co do dokładnej daty rozegrania spotkania. (gkrawczyk)
25.02.2007 - Przekonujące zwycięstwo
    Huragan pokonał lidera poznańskiej A- klasy Wełne Skoki 4:1 (1:0). Mecz toczył się w trudnych warunkach na oblodzonym bo- isku. Goście doprowadzili do wyrównania ale po kilku minutach zamieszanie przy rzucie rożnym wykorzystał T. Andersz i ładnym, silnym strzałem wpakował piłkę do siatki. Dobre spotkanie roze- grał Łukasz Skolasiński, który zdobył pozostałe bramki dla MGKS-u. W 90 minucie meczu przyjezdni niewykorzystali rzutu karnego podyktowanemu po zagraniu piłki ręką przez M. Kosmaczewskiego.
    W niedzielę 4 marca o godzinie 14. Huragan będzie podejmował drużynę Poloni Środa. Trenrem śre- dzkiej drużyny jest dobrze znany pobidziskim kibicom Z. Piechocki. Mecz odbędzie się na boisku w Po- marzanowicach.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>>
Wyniki (gkrawczyk)
24.02.2007 - Zmiana terminu
    Nastąpiła zmiana dotycząca meczu sparingowego z Wełną Skoki. Mecz odbędzie się o godzinie 13. na płycie głównej a nie jak planowano wcześniej o 14. w Pomarzanowicach.
    Dla Huraganu będzie to piąty sparing przed rundą wiosenną. Dotychczas Pobiedziszczanie wygrywali trzy razy i raz zeszli z boiska pokonani. (gkrawczyk)
17.02.2007 - Victoria pokonana
    Po dobrym meczu piłkarze Huraganu pokanali w Pomarza- nowicach zespół Victori Września 3:2 (2:2). Mecz toczył się w trudnych warunkach na bardzo grząskim boisku. Pierwsi na prowadzenie wyszli Pobiedziszczanie. Bramkę w 5 minucie zdobył A. Świderski. Piłkarze Victorii szybko odrobili straty i już w 15 minucie było 1:1. Dobre spotkanie rozegrał testo- wany A. Grzelak, który asystował przy obu bramkach strzelonych w pierwszej połowie. Drugi gol dla Hura- ganu padł po akcji sam na sam A. Miążka, który pewnie pokanał bramkarza rywali. Wynik przypieczęto- wał Ł. Skolasiński strzałem głową po ładnej akcji D. Gocałka i A. Grajczyka.
    Kolejnym rywalem MGKS-u będzie Wełna Skoki, która występuje w poznańskiej A klasie rozgrywek. Mecz odbędzie się 25 lutego o godzinie 14.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>>
Wyniki (gkrawczyk)
14.02.2007 - Zapraszamy na forum miasta Pobiedzisk
     Od niedawna można wypowiadać się na pierwszym niezależnym forum naszego mia- sta. Znajdą tam państwo wiele ciekawych tematów dotyczących Pobiedzisk. Oczywiście najważniejszym dla nas kibiców jest Huragan. W zakładce MGKS HURAGAN POBIEDZISKA można wyrażać swoje opinie. Link do forum znajduję się na pasku po prawej stronie naszej witryny internetowej. (gkrawczyk)
13.02.2007 - Zamiast Pogoni Lwówek zagramy z Victorią Września
     Mecz z Pogonią Lwówek, który miał odbyć się w niedzielę nie dojdzie do skutku. Wirus grypy zdzie- siątkował zespół z Lwówka, dlatego spotkanie zostało odwołane.
     Zamiast meczu z piłkarzami Pogoni, Huragan zagra w sobotę o godzinie 12.30 z Victorią Września. Mecz odbędzie się na boisku w Pomarznowicach.
(gkrawczyk)
10.02.2007 - Zwycięstwo w Szamocinie
     Po dobrym meczu Huragan odniósł przekonujące zwycięstwo z liderem pilskiej ligi okręgowaej Sokołem Szamocin 3:1 (2:0). Po bramkach A. Świderskiego i A. Grzelaka Pobiedziszczanie prowadzili zasłużenie do przerwy 2:0. W 68 minucie trzecią bramkę dla Huraganu zdobył T. Andersz. Pięć minut później z rzutu karnego honorowego gola dla Sokoła zdobył D. Spychalski.
     Za tydzień rywalem Huraganu będzie Pogoń Lwówek. W zespole z poznańskiej ligi okręgowej występuje dwóch byłych zawodników Huraganu J. Szuba i W. Weiss. Mecz odbędzie się w niedzielę na boisku w Pomarzanowicach o godzinie 14.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>>
Wyniki (gkrawczyk)
04.02.2007 - Porażka z Wełną Rogoźno
     W meczu sparingowym rozegranym w Pomarzanowicach Huragan uległ Wełnie Rogoźno 2:1 (2:0). Bramkę zdobył Włodzimierz Watras. W zespole Huraganu wystąpiło kilku testowanych zawodników m.in. Bartosz Mamet, bramkarz (ostatnio TS 1999 Dopiewo), oraz dwóch napastników Łukasz Skolasiński (TS 1999 Dopiewo) i Adrian Grzelak (Vitkowia Witkowo).
     W następną sobotę piłkarze Huraganu na wyjeździe bedą podejmować zespół Sokoła Szamocin. Mecz ten odbędzie się o godzinie 13.
     Szczegóły w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
27.01.2007 - Towarzysko z 1920 Mosina
     W pierwszym tegorocznym meczu w zimowej aurze Huragan pokonał zespół 1920 Mosina 2:1 (1:0). Bramki zdobyli W. Watras i M. Witaszyk.
     Kolejnym rywalem piłkarzy Huraganu bedzie zespół Wełny Rogoźno. Mecz odbedzie się w Pomarzanowicach 4 lutego o godzinie 14. (gkrawczyk)
23.01.2007 - Zapraszamy do działu >>> Kibice >>> Klub Kibica
     W niedzielę 14 stycznia Reprezentacja Kibiców Huraganu Pobiedziska (RKHP) wzięła udział w kolejnym turnieju w Gnieźnie, gdzie zajęła dobre 3. miejsce.
     Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego turnieju.
(gkrawczyk)
22.01.2007 - Sparingi przed rundą rewanżową
    Z małym poślizgiem, ale w dobrych nastrojach piłkarze Huraganu roz- poczynają przygotowania do rundy rewanżowej. Huraganiści poznali ry- wali z ktorymi zmierzą się w grach kontrolnych. Najatrakcyjnieszym ry- walem niewątpliwie jest drugi zespół Kolportera Korony Kielce, który w rozgrywkach III ligi grupy IV zajmuje drugie miejsce ustępując tylko Mo- torowi Lublin. Mecz odbędzie się w Szamotułach, godzina nie jest je- szcze znana. Formę Huraganu sprawdzi także "odwieczny" rywal Polonia Środa Wlkp. prowadzona przez dobrze znanego pobiedziskim kibicom Zenona Piechockiego.
    Terminarz pozostałych sparingów w dziale: >>> Huragan >>>
Wyniki (gkrawczyk)
08.01.2007 - Nominacje i wyróżnienia za rok kalendarzowy 2006. Wychowankowie górą!
     Już po raz trzeci, lecz tym razem bez oficjalnej Gali odyły się tradycyjne wybory najlepszych piłkarzy na poszczególnych pozycjach. Rostrzygnięto oczywiście który z zawaodników otrzymał najważniejsze trofeum - miano Piłkarza Roku 2006.
     Najwięcej powodów do radości przysporzył kibicom młodszy z braci Kwiatkowskich - Michał, który zwyciężył aż w trzech kategoriach: odkrycie, pomocnik i otrzymał tytuł Piłkarza Roku.

      Ponadto na uwagę zasługuje zwycięstwo wychowanków: Damiana Gocałka - Młodzieżowiec Roku, oraz Dariusza Kosmaczewskiego, który pokonał w bezpośredniej walce triumfatora dwóch poprzednich edycji Radosława Borykina. Jako jedyny tytuł obronił Szymon Smoczyk a Napastnikiem Roku okrzyknięto Mikołaja Witaszyka, który wyprzedził doświadczonego Jarosława Szubę oraz Arkadiusza Świderskiego. W każdej z siedmiu kategorii nominowano trzech zawodników.

    Kolejno wyróżnienia otrzymali:
 • Młodzieżowiec - Damian Gocałek
 • Odkrycie - Michał Kwiatkowski
 • Bramkarz - Szymon Smoczyk
 • Obrońca - Dariusz Kosmaczewski
 • Pomocnik - Michał Kwiatkowski
 • Napastnik - Mikołaj Witaszyk
 • Piłkarz Roku - Michał Kwiatkowski


      Prezentacja dostępna w dziale: >>> Galerie >>> Wydarzenia (PKrawiec)
  08.01.2007 - Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze
       W poniedziałek o godzinie 18. w budynku klubowym odbyło się spotkanie czło- nków oraz wiernych sympatyków klubu, które miało na celu wyłonienie nowego Pre- zesa. Po ciężkiej rundzie i kłopotach formalnch jakie panowały w klubie nareszcie wszytko stało się jasne. Po zapoznaniu z dokumentami okazało się, iż poprzednie walne zebranie, które odybło się na początku rundy jesiennej nie zostało zatwier- dzone. Dlatego też na spotkaniu z funkcji Prezesa zrezygnował pan Ireneusz Antko- wiak, a w jego miejsce powołano nowego. Chęć objęcia tego stanowiska wyraziło dwóch kandydatów: panowie Arkadiusz Czechlewski oraz Andrzej Jerzyński. Kandy- daci przedstawili swoje wizje prowadzenia klubu. Prawie jednogłośnie zwyciescą został mieszkaniec Biskupic, pan Arkadiusz Czechlewski. Następnie członkowie odwołali Sekretarza klubu pana Michała Walkowiaka, który wcześniej zrezygnował z zajmowanej funkcji. W jego miejsce powołany został pan Andrzej Jerzyński. Kadencja nowo wybranego zarządu kończy się 23 kwietnia bieżącego roku.
       Skład zarządu: Arkadiusz Czechlewski- Prezes, Andrzej Ritter- V-ce prezes, Andrzej Jerzyński- Se- kretarz, Marian Bentkowski- Skarbnik, Jacek Grzeczka, Krzysztof Wojdanowicz. (gkrawczyk)
 • Właśnie się tworzy historia...  Dziękujemy za odwiedziny nr:
  Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk, Grzegorz Krawczyk