H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
30.12.2013 - VII Paderewski Cup w Buku
Wygrany turniej seniorów
    W ubiegłą sobotę piłkarze Huraganu pomyślnie zakończyli rok na turnieju halowym w Buku. Czerwono-czarni okazali się najlepszą drużyną spośród 10. startujących ekip.
    Po dwóch zwycięstwach oraz dwóch porażkach w grupie piłkarze z Pobiedzisk awansowali do ćwierćfinału, a później do półfinału.
    W finale Huraganiści pokonali po rzutach karnych zespół Orkanu Konarzewo 3:2. W meczu padł remis 2:2 (Stawiarski, Jóźwiak).
    Warto odnotować, że Patryk Stawiarski wybrany został najlepszym zawodnikiem zawodów. Dokładny terminarz gier kontrolnych w dziale Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
27.12.2013 - Okres przygotowawczy - seniorzy
Aktualny plan przygotowań seniorów
    Przedstawiamy uaktualniony "rozkład jazdy" okresu przygotowawczego seniorów. Na początek piłkarze trenera Pancewicza wezmą udział w czterech turniejach halowych (Buk, Komorniki, Nekla oraz Września). Do treningów piłkarze powrócą 16 stycznia.
    Czerwono-czarni rozegrają osiem, a nie jak planowano pierwotnie siedem meczów towarzyskich. Huraganiści zmierzą się m.in. z Unią Swarzędz, Spartą Szamotuły oraz Victorią Września. Przypomnijmy, że inauguracja zmagań ligowych planowana jest na 23 marca. Dokładny terminarz gier kontrolnych w dziale Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)

      Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom oraz sympatykom Huraganu, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Miejmy nadzieję, że rok 2014 będzie pełen kolejnych sukcesów sportowych oraz organizacyjnych.
                                                                                Zarząd MGKS Huragan
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

23.12.2013 - III Gala Piłkarska Huraganu Pobiedziska - podsumowanie roku 2013
Statuetki rozdane!
     W sobotę 21 grudnia w Auli Kompleksu Edukacyjno Sportowego odbyła się III Gala Piłkarska Huraganu Pobiedziska - podsumowanie roku 2013.
     Według opinii widzów była to najlepsza i najciekawsza z dotychczasowych gal. Nie zabrakło elementów multimedialnych w postaci filmu promującego oraz wielu bramek, które strzelali w mijającym roku piłkarze Huraganu.
     W wypełnionej po brzegi auli (blisko 200. osób) Zarząd Huraganu w półtoragodzinnej prezentacji multimedialnej podsumował mijający rok, przedstawił perspektywy swojego działania na rok 2014 oraz wyróżnił pucharami 25 osób w kilku kategoriach. Na gali zabrakło niestety przedstawicieli UMiG w Pobiedziskach.
     Wyróżnienia wśród młodzików młodszych otrzymali kolejno: Piotr Rzempała i Hubert Ostajewski, młodzików starszych Wojciech Bissinger i Ryszard Wierzbiński, trampkarzy Kamil Grzybowski i Bartosz Stasiak, oraz juniorów Michał Kasprowicz i Wojciech Tymczyszyn.
     W kategorii młodzików mł. Piłkarzem Roku został Eryk Drożdżyński, młodzików st. Mateusz Kozłowski, trampkarzy Paweł Kolber, a juniorów Kamil Darzecki. O wyborze decydowali trenerzy.
     W ekipie seniorów statuetki powędrowały do: Defensor Roku - Marcin Kamiński, Pomocnik - Patryk Jóźwiak, Napastnik - Patryk Stawiarski, Odkrycie - Tomasz Neumann, Młodzieżowiec - Bartosz Żołądkiewicz.
     Za najładniejsze uznano bramki w wykonaniu Tomasz Neumana z Polonią Środa (4:2), Patryka Stawiarskiego z TPS Winogrady (9:2), Adriana Płoski z 1920 Mosina (2:0) oraz Przemysława Andrusieczki ze Świtem Piotrowo (2:1).
     Piłkarzem Roku 2013 został 37-letni kapitan Huraganu Tomasz Andersz! Tutaj decydujący głos we wszystkich kategoriach mieli kibice czerwono-czarnych.
     Za wieloletnią pomoc dla dobra klubu wyróżnienie otrzymał długoletni sponsor Huraganu Pan Piotr Pawłowski. Z kolei podziękowania za wybitne osiągnięcia trenerskie w mijającym roku trafiły do trenera Krzysztofa Pancewicza. Za wieloletnią pracę dla dobra klubu podziękowanie otrzymał Pan Jacek Urbaniak.
     Na koniec mile zaskoczony został również prezes Grzegorz Krawczyk, który otrzymał z rąk trenera Pancewicza podziękowania za poświęcony czas w pracę społeczną na rzecz klubu.
     Prezentacja nominowanych seniorów dostępna będzie niebawem w zakładce Wydarzenia. Wkrótce również w internecie dostępny skrót filmowy z tego sobotniego wieczoru przygotowany przez HuraganTV oraz obszerna fotorelacja. (gkrawczyk)
17.12.2013 - Podsumowanie 2013 roku
    W czasie trwania imprezy zarząd Huraganu podsumuje mijający rok, przedstawi swoje plany na pierwsze półrocze 2014 roku oraz nagrodzi po trzech zawodników z czterech drużyn młodzieżowych.
    W części głównej dotyczącej podsumowania roku w drużynie seniorów statuetki otrzymają Defensor, Pomocnik i Napastnik Roku oraz Młodzieżowiec i Odkrycie. Wyróżnione zostaną również trzy naładniejsze bramki roku w drużynie seniorów. Na koniec wybrany zostanie oczywiście Piłkarz Roku 2013.
    III Piłkarska Gala Huraganu Pobiedziska odbędzię się w Auli Zespołu Szkół w Pobiedziskach przy ulicy Kostrzyńskiej. Początek godzina 18. WSTĘP WOLNY! Serdeczmnie zapraszamy!
05.12.2013 - Współpraca z klubem z Niemiec - FC Stukenbrock
Huragan rozpocznie współpracę z klubem z Niemiec?
    W miniony weekend w niemieckim 26. tysięcznym mieście Schloß Holte-Stukenbrock (20 km od Bielefeld) przebywał prezes Huraganu.
    Wizyta była nieprzypadkowa. W klubie tym w sekcji tenisa ziemnego trenerem jest kibic naszej drużyny, były zawodnik Pobiedziskiego Klubu Tenisowego - Szymon Seifert.
    Spotkanie oprócz charakteru czysto towarzyskiego miało również aspekt "służbowy". Udało się nawiązać kontakt z przedstawicielem klubu FC Stukenbrock - Panem Andre Kraatz. Przy okazji Grzegorz Krawczyk był obecny również na meczu rezerw tej drużyny.
    Kluby rozpoczną rozmowy na temat ewentualnej współpracy dotyczącej m.in. wizyty trenerów, organizacji obozów dla zawodników, czy też organizacji meczu towarzyskiego pomiędzy seniorami Huraganu oraz FC Stukenbrok.
    Warto dodać, że miejscowość Schloß Holte-Stukenbrock posiada bardzo bogate zaplecze sportowe, m.in. trzy pełnowymiarowe płyty ze sztuczną trawą oraz trzy wysokiej klasy boiska trawiaste. (PKrawiec)
29.11.2013 - Konferencja prasowa podsumowująca rok 2013
Padło ponad 40 pytań
     W dniu wczorajszym w siedzibie pobiedziskiego Huraganu odbyła się pierwsza w historii profesjonalna konferencja prasowa transmitowana na żywo za pośrednictwem HuraganTV.
     Pytania poza obecnymi na miejscu sympatykami klubu zadawano głównie za pośrednictwem SMS-ów. Tych ostatnich było zbyt dużo, aby można zadać je wszystkie. Kierowane były do reprezentantów piłkarzy: Marcina Pająka, Bartosza Żołądkiewicza, Tomasza Andersza i Przemysława Andrusieczki oraz trenera Krzysztofa Pancewicza. Konferencję prowadził prezes Grzegorz Krawczyk, który również miał okazję się wypowiedzieć.
     Dotknięto chyba wszystkich spraw. Pytano o tegoroczne, niespotykane w ostatnich latach sukcesy, sprawy organizacyjne, sytuację kadrową, kariery zawodników, a także opnie na temat poziomu regionalnych rozgrywek. Nie zabrakło, co oczywiste, trudnych pytań dotyczących sytuacji finansowej i związanej z nią, otaczającej go, machiny biurokratycznej w postaci władz miasta, osoby dyrektora OSiR i Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
     Pomimo czysto amatorskiego i tradycyjnie bezkosztowego dla klubu przedsięwzięcia, jakim było przygotowanie infrastruktury technicznej, wszystko przebiegło bez problemów i transmisja mogła dotrzeć w najdalsze zakątki globu!
     Całość wydarzenia (75 minut) w oryginalnej wersji można zobaczyć na HuraganTV. Zapraszamy. (PKrawiec)
27.11.2013 - Konferencja prasowa podsumowująca rok 2013
Konferencja - zadaj pytanie uczestnikom!
    Gorąco zachęcamy do oglądania na żywo w internecie na kanale HuraganTV transmisji z konferencji prasowej, która odbędzie się już jutro o godzinie 19.30!
    Zachęcamy wszystkich do zadawania pytań poprzez nasz profil na facebooku oraz na specjalny numer telefonu 511 528 397. Prosimy o wysyłanie pytań oraz informacji do kogo jest ono zaadresowane.
    Planuje się obecność zawodników Marcina Pajaka, Przemysława Andrusieczki, Bartosza Żołądkiewicza, kapitana Tomasza Andersza oraz trenera Krzysztofa Pancewicza i prezesa Grzegorz Krawczyka. Na klubowym kanale zobaczyć można zapowiedź tego wydarzenia! (PKrawiec/gkrawczyk)
25.11.2013 - Konferencja prasowa podsumowująca rok 2013
Pierwsza w historii klubu transmisja na żywo
    Zapraszamy do przybycia bezpośrednio do budynku klubowego lub oglądania na żywo w internecie na kanale HuraganTV transmisji z konferencji prasowej, której głównym tematem będzie podsumowanie całego roku kalendarzowego 2013.
    Na pytania odpowiadać będą trener seniorów Krzysztof Pancewicz, dwóch zawodników pierwszej drużyny oraz prezes klubu Grzegorz Krawczyk.
    Warto dodać, że będzie to pierwsza w historii naszego klubu transmisja z ulicy Kiszkowskiej.
    Na klubowym kanale zobaczyć można zapowiedź tego wydarzenia! (PKrawiec/gkrawczyk)
23.11.2013 - Warta Międzychód - HURAGAN 0:4 (0:2)
Huragan znaczy demolka!
     Żal żegnać się kibicom z piłkarskimi rozgrywkami ligowymi. W Pobiedziskach odczucie to jest tym większe, że na Huragan ostatnio nie ma mocnych! Przykładem dzisiejsza klęska na własnym boisku faworyzowanego wicelidera - drużyny Warty Międzychód.
     Dwa gole w pierwszej połowie i drugie tyle w drugiej dla czerwono-czarnych przy zerowych, do czego nas ostatnio przyzwyczaili stratach, w efekcie dało aż 4:0 i konsternację w Międzychodzie.
     Bramki kolejno zdobywali kapitan Tomasz Andersz w 28. minucie, Radosław Sobkowicz uzyskał trafienie tuż przed przerwą, w 73. min. Damian Gocałek podwyższył na 3:0, a na koniec, 7 minut przed końcem, pod dziełem zniszczenia "podpisał się" Mikołaj Witaszyk.
     Wielkie brawa i uznanie za ambitną postawę całego team-u w całym roku. To, co dzieję się w klubie z Pobiedzisk na pewno można nazwać fenomenem na swoją skalę... Na podziękowania i analizę sytuacji będziemy mieli w tym roku na szczęście jeszcze wiele okazji!
     Wkrótce więcej szczegółów oraz protokół meczowy w zakładce Huragan >>> Wyniki. Aktualne statystyki zawodników znajdą Państwo w dziale Huragan >>> Kadra. (Pkrawiec)
listopad 2013 - Konferencja prasowa podsumowująca rok 2013
Pierwsza w historii klubu transmisja na żywo!
    Już dziś gorąco zapraszamy do oglądania na żywo w internecie na kanale HuraganTV transmisji z konferencji prasowej, której tematem będzie m.in. podsumowanie roku 2013.
    Warto dodać, że będzie to pierwsza w historii naszego klubu transmisja na żywo, którą kibice czerwono-czarnych będą mogli zobaczyć nie wychodząc z domu!
     Już dziś na klubowym kanale zobaczyć można zapowiedź tego wydarzenia! Zachęcamy również do udziału w konferencji, która odbędzie się w najbliższy czwartek 28 listopada o godzinie 19.30 w budynku klubowym. Osoby, które pojawią się przy ulicy Kiszkowskiej 7 będą mieli możliwość zadawania pytań dwójce zawodników i trenerowi drużyny seniorów oraz prezesowi klubu. (gkrawczyk)
22.11.2013 - Zapowiedź - sobota - godz. 13.00; Warta Międzychód - HURAGAN
Mecz na szczycie!
    Już jutro ostatni pojedynek tegorocznej przedłużonej jesieni. Huragan udaje się na daleką wyprawę do Międzychodu i będzie próbował zrewanżować się Warcie za przegraną 1:2 z drugiej kolejki.
    Warto byłoby utrzymać wysokie 4. miejsce w tabeli i mocnym akcentem zakończyć ten wyjątkowo udany piłkarski rok 2013. Z jedynego znanego nam rozstrzygnięcia między drużynami z Pobiedzisk i Międzychodu na boisku rywala można wysnuć optymistyczne wnioski. Otóż w roku 1948 Huragan pokonał miejscową Tęczę 3:2 (2:2) po bramkach Edwarda Zaprzałki, Kazimierza Olejniczaka oraz legendy pobiedziskiej piłki Stanisława Siekierskiego.(PKrawiec)
19.11.2013 - Grupy młodzieżowe
Spotkanie organizacyjne z rodzicami
    Zarząd klubu informuję, że w dniu 21 listopada (czwartek) o godzinie 19. w budynku klubowym przy ulicy Kiszkowskiej 7 odbędzie się spotkanie z rodzicami zawodników wszystkich grup młodzieżowych.
    Tematem zebrania będzie m.in. krótkie podsumowanie kończącego się roku oraz przedstawienie ewentualnych zmian w funkcjonowaniu poszczególnych roczników.
    Serdecznie prosimy o obecność! (gkrawczyk)
16.11.2013 - 1920 Mosina - HURAGAN 0:2 (0:2)
Elegancko w Mosinie!
     Huragan pokonał gospodarzy niemal w identyczny sposób jak w dniu wczorajszym reprezentacja Słowacji ograła Polaków.
     Nie będziemy silić się na porównania szczegółowe, ale Mosinianie bili głową w mur, a gole strzelali tylko goście...
     Już w trzeciej minucie bramkę z karnego wykorzystał etatowy egzekutor "jedenastek" Patryk Jóźwiak za przypadkową rękę obrońcy KS-u z Mosiny.
     Jeszcze przed przerwą drugiego gola uzyskał, jak widać wciąż niezawodnie główkujący, kapitan Tomasz Andersz. Asysta w postaci dośrodkowania Damiana Gocłaka.
     Warto podkreślić kolejny dobry mecz Marcina Kamińskiego. Wypada nam tylko żałować dwóch bramek wpuszczonych w meczu z Czarnymi, bo to jedyne gole po stronie rywali Huraganu w ostatnich 7. meczach!!!
     Protokół meczowy w zakładce Huragan >>> Wyniki oraz aktualne statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (Pkrawiec)
15.11.2013 - Zapowiedź - sobota, godz. 13.00, 1920 Mosina - HURAGAN
Nieobliczalni gospodarze
    Już jutro czternasty ligowy pojedynek w Mosinie rozegra ekipa z Pobiedzisk. Do tej pory aż sześć zwycięstw, trzy remisy i tylko cztery przegrane mecze. Liczbą cztery po stronie KS-u z Mosiny zamyka się również łączna ilość wygranych nad HP, gdyż jak wiemy rywal ten nigdy nie wygrał w Pobiedziskach z Huraganem...
    W obecnym sezonie Mosinianie radzą sobie bardzo dobrze. Ósme miejsce nie jest przypadkiem, gdyż drużyna ta dokonała kilku wzmocnień przed sezonem i potrafiła np. wygrać z Tarnovią na jej terenie, dla której był to jedyny zimny prysznic u siebie.
    W pobiedziskiej kadrze nie zobaczymy na pewno Patryka Cieśli, który będzie pauzował za kartki. Pozostali piłkarze będą do dyspozycji trenera.
    Po dwóch meczach ligowych bez strzelonego gola czas aby piłka znalazła drogę do siatki gospodarzy!
    Mecz rozpocznie się podobnie jak przed tygodniem w Kostrzynie o godz. 13. Zapraszamy zatem wszystkich kibiców do Mosiny! (PKrawiec)
13.11.2013 - Wyniki drużyn młodzieżowych
Punktowała młodzież
    W ostatniej serii spotkań dobrze zaprezentowały się drużyny Huraganu. Młodziki młodsze wygrały na wyjeździe z Pelikanem Niechanowo 3:0 po bramkach Stanisława Snuszki (2) oraz Jana Demskiego. Więcej na temat meczu tutaj.
    Drugi remis z rzędu odnotowała drużyna młodzików starszych. Tym razem zawodnicy trenera Watrasa podzielili się punktami z MKS Trzemeszno remisując 0:0.
    Zapraszamy na stronę rocznika 2001.
    Zwycięstwem zakończyła się wyprawa trampkarzy do Trzemeszna. Pokonali oni po dwóch golach Huberta Rogowskiego i trafieniu Filipa Sadowczyka MKS 3:1. Juniorzy z kolei minimalnie ulegli Unii Swarzędz na ich terenie 0:1.
    Wyniki oraz kadry i zdjęcia wszystkich drużyn w zakładkach poświęconych młodzieży. (gkrawczyk)
12.11.2013 - Huragan TV - relacja video: Lechia Kostrzyn - HURAGAN
Derby bez bramek
    Zapraszamy do przeanalizowania kilkuminutowego skrótu meczu. Wyjazdowy pojedynek pomiędzy Lechią Kostrzyn, a Huraganem zakończył się podziałem punktów. Licznie przybyli co warto podkreślić kibice obu drużyn nie obejrzeli bramek, lecz w meczu na pewno nie zabrakło emocji.
     Zachęcamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube. (gkrawczyk)
11.11.2013 - Lechia Kostrzyn - HURAGAN 0:0
Cenny punkt zdobyty!
     Blisko sześćdziesięciu kibicom z Pobiedzisk, którzy pojawili się na kostrzyńskim stadionie nie mogło się nudzić przez całe 90 minut spotkania. Początek pokazał, że zawodnicy trenera Krzysztofa Pancewicza nie będą odstawiać nogi i rozegra się batalia o każdy centymetr kwadratowy boiska.
     W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany i toczył się głównie w środku pola. Z rzadka udawało się obu drużynom stworzyć ciekawą akcję, gdyż te rozbijane były przez dobrze zorganizowane i zdeterminowane defensywy obu jedenastek. Najgroźniejszą sytuację stworzyli sobie gospodarze i była to z przekroju całego meczu chyba najlepsza okazja dla Lechii. Pojedynek sam na sam z Marcinem Kamińskim przegrał zawodnik miejscowych przenosząc piłkę metr nad bramką.
     Druga odsłona wyglądała bardzo podobnie. Swoją "piłkę meczową" miał w 70. minucie Damian Gocałek, który otrzymał długą piłkę w okolicach bramki rywala, ale tu również zabrakło szczęścia i zimnej krwi aby ucieszyć się z prowadzenia. W końcówce do głosu doszli Lechiści i co kilka minut robiło się gorąco w polu karnym Huraganu. Na szczęście gosdpodarze nie grzeszyli skutecznością i bezbramkowy remis stał się faktem.
     Pobiedziszczanie utrzymali tym samym jednocześnie 4. miejsce w tabeli i dwa punkty przewagi nad lokalnym rywalem - kostrzyńską Lechią.
     Składy z meczu w zakładce Huragan >>> Wyniki. Statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (Pkrawiec)
07.11.2013 - Zapowiedź - sobota, godz. 13.00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN
Jedyne takie derby!
    Aż trudno uwierzyć, ale będą to pierwsze takie w historii derby w IV lidze. Dlaczego? Otóż kiedy Huragan wchodził do IV ligi w sezonie 1997/98... Lechia właśnie tę ligę opuszczała. Po 10. latach gry Huraganu co najmniej w IV lidze i spadku do okręgówki mieliśmy wreszcie okazję zmierzyć się właśnie tam z Lechistami. Było to w sezonach 2007/08 i 2008/09. Wyniki meczów wyjazdowych w załączonej grafice.
    Jak wielkim szacunkiem darzą Pobiedziszczanie aspirującą do awansu Lechię nie musimy nikogo przekonywać. O dziwo, to Huragan jest obecnie wyżej w tabeli, bo Kostrzynianie częściej płatają niemiłe niespodzianki kibicom i zbyt często w tym roku przegrywają łatwe z pozoru konfrontacje.
    Ostatnia kolejka oficjalnej rundy jesiennej zapowiada się nad wyraz ciekawie. Do gry po "kartkowej" pauzie wraca Bartosz Żołądkiewicz.
    Na stronie internetowej gospodarzy pojawiło się specjalne zaproszenie dla kibiców promujące ten mecz. Co ciekawe ostatnie tego typu wydarzenie wygrali goście, choć wtedy Lechia z 2. miejsca awansowała do IV ligi... Oby dopisała pogoda, wtedy możemy być spokojni o doping również kibiców z Pobiedzisk. (PKrawiec)
06.11.2013 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Czarni Wróblewo / Nabór do Huragan Girls!
Skrót meczu oraz przedstawienie Huragan Girls!
    Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego skrótu meczu. W nim najciekawsze akcje meczu z Czarnymi oraz bramki, niestety strzelane przez rywali. Do obejrzenia wywiady, z trenerem gości Damianem Sieczką i piłkarzem gospodarzy Adrianem Płoską.
     Zapraszamy również do zobaczenia materiału o cheerliderkach Huraganu. W filmiku wywiad z jedną z tancerek Marią Obarą oraz przedstawienie zespołu Huragan Girls.
     Zachęcamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube. (gkrawczyk)
05.11.2013 - Z cyklu: "Huraganiści w sieci" - rozmowa z Adrianem Płoską
"Sprawimy kibicom jeszcze wiele radości"
    Trafiłeś do Huraganu z III-ligowej Unii Swarzędz. Co skłoniło Cię do przenosin do Pobiedzisk?
    Zmiana klubu głównie spowodowana była kontuzją, która przytrafiła mi się pod koniec roku. Dość długo wracałem do zdrowia i podjąłem decyzję, że trzeba zakończyć pobyt w Swarzędzu i spróbować sił w innym klubie.
    Praktycznie jeszcze w tym samym tygodniu udało mi się rozpocząć treningi w Huraganie za co jestem na pewno wdzięczny władzom klubu. Po zakończeniu rozgrywek był czas na rozmowy z prezesem oraz trenerem...
Więcej (gkrawczyk)

04.10.2013 - Wyniki drużyn młodzieżowych
Derbowy remis młodzików
    W przedostatniej kolejce spotkań na boisko wybiegły tylko dwie drużyny młodzieżowe. Pauzowały młodziki młodsze oraz trampkarze.
    Remisem zakończyła się potyczka młodzików starszych. W lokalnych derbach podopieczni Włodzimierza Watrasa zremisowali u siebie 1:1 z Lechią Kostrzyn. Gola dającego punkt zdobył Mateusz Kozłowski. Zapraszamy na stronę rocznika 2001.
    Nie udało się zdobyć punktów drużynie juniorów. Piłkarze trenera Raszewskiego dzielnie walczyli do końca w meczu z Vitcovią Witkowo, lecz niestety w końcówce stracili dwie bramki i przegrali 1:3. Gola honorowego jak się później okazało zdobył Radosław Świderski.
    Terminarze, wyniki oraz kadry i zdjęcia drużyn w zakładkach poświęconych młodzieży. (gkrawczyk)
03.11.2013 - HURAGAN - Czarni Wróblewo 0:2 (0:1)
Zabrakło pogody i dobrej gry
     Bardzo słabo wypadło piłkarzom Huraganu pożegnanie z własną publicznością, która mimo fatalnej pogody licznie zasiadła na obu krytych trybunach stadionu miejskiego.
     Gra gospodarzy od samego początku nie kleiła się i nie mogła się podobać. Był to na pewno najsłabszy mecz gospodarzy w tym sezonie w Pobiedziskach.
     Pomimo częstszego posiadania piłki miejscowi nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce silnych fizycznie gości. Najlepszą sytuację miał dopiero w 85. minucie Marcin Jackowiak, ale nawet wtedy nie potrafił on wykorzystać swojej 100% okazji. Trzy minuty wcześniej po klasycznej kontrze drugiego gola zdobyli goście i praktycznie było "po meczu". Chwilę wcześniej dobrze dysponowani rywale trafili piłką w słupek i tylko szczęście uratowało nas przed stratą gola.
     Kompletnie bez historii pierwsza połowa da się jedynie zapamiętać dzięki bramce Czarnych z 42. minuty, gdy całkowicie pustą prawą stroną obrony Huraganu pomknął pomocnik gości i wyłożył piłkę koledze, który jedynie dopełnił formalności. Przed meczem chwilą ciszy uczczono pamięć zmarłego pierwszego premiera III RP Tadeusza Mazowieckiego.
     Podsumowując żal straconej szansy objęcia 3. miejsca w tabeli, a już w sobotę czeka nas arcytrudny mecz derbowy z Lechią w Kostrzynie.
     Czy to przypadek, że po raz trzeci zabrakło przy Kiszkowskiej naszej flagi na trybunach i po raz trzeci Huragan zszedł z boiska pokonany? Oczywiście pewnie tak... Choć szkoda, mimo wszystko, że nie zawisła. Być może to nasz talizman...
     Wynik i niebawem składy z dzisiejszego meczu w zakładce Huragan >>> Wyniki. Statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (Pkrawiec)
02.11.2013 - Zapowiedź - niedziela, godz. 14.00, HURAGAN - Czarni Wróblewo
Przyjdź i wybierz "Piłkarza Roku 2013"
    W dniu jutrzejszym przyjdzie pożegnać pobiedziską publiczność w tym roku kalendarzowym. Jak dobry był to rok nie musimy nikomu przypominać. Warto zatem podziękować piłkarzom za ogromną wolę walki i sukcesy jakie za nią przyszły. Okazją ku temu będzie wypełnienie plebiscytowego kuponu i wrzucenie go do urny podczas meczu. Wybieramy graczy w poszczególnych formacjach oraz najlepszego z najlepszyh, czyli "Piłkarza Roku 2013".
    Huragan podejmie jutro przeciętną jedenastkę Czarnych Wróblewo. Drużyna ta w ostatnich sezonach ocierała się o spadek, jednak zawsze szczęście było po jej stronie i utrzymywała IV-ligowy status.
    Tylko raz do tej pory miał miejsce ligowy mecz przeciwko graczom z Wróblewa w Pobiedziskach. Dokładnie 3 listopada, ale 1991 roku ulegliśmy "Czarnym Wromet" Wróblewo 2:3.
    Z powodu kartek na boisku niestety nie zobaczymy Bartosza Żołądkiewicza. W meczowej "18" nie znajdziemy również Piotra Króla oraz Roberta Raszewskiego.
    Zachęcamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi meczu.(PKrawiec)
30.10.2013 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Siedem "piątek" za 2:0 ze Świtem!
    Pan Błażej Grempka nie jest już samodzielnym liderem LKHP. Nad wyraz skuteczny ostatnio Marek Sobka ma na koncie również 23 punkty. Zdobył On aż 11 oczek w dwóch ostatnich meczach!
     Wytypowanie dokładnego wyniku nagrodziło "piątką" aż siedmiu prognozujących, a co warte podkreślenia, tylko dwie, a może aż dwie osoby przewidziały, że gola nr 1 zdobędzie dość rzadko przecież strzelający Przemysław Andrusieczko
     Tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
30.10.2013 - "Piłkarz Meczu" ze Świtem Piotrowo
To idzie młodość!
    Najmłodszym w historii "Piłkarzem Meczu" został półtora tygodnia temu Marcin Jackowiak. Ten siedemnastoletni pomocnik, wychowanek Huraganu, ostatnio grający w Przemysławie Poznań zdążył już przyzwyczaić kibiców do walecznej i co najważniejsze skutecznej gry na lewej stronie pomocy. Pomimo urazu w końcówce dokończył mecz, czym dodatkowo zaskarbił sobie uznanie fanów pobiedziskiej jedenastki.
    Ponadto na wyróżnienie zapracowali dwaj strzelcy bramek Patryk Cieśla i Przemek Andrusieczko, którego trafienie na 1:0 robi furorę w internecie.
     Wyniki głosowania w zakładce po lewej: KIBICE >>> Piłkarz Meczu (PKrawiec)
26.10.2013 - Zjednoczeni Trzemeszno - HURAGAN 0:2 (0:0)
Trzemeszno zdobyte!
     Z kompletem punktów wrócili piłkarze Huraganu z wyjazdu do Trzemeszna. Po wygranej ze Zjednoczonymi zawodnicy trenera Pancewicza awansowali na co najmniej 4. miejsce w ligowej tabeli.
     Warto odnotować, że była to pierwsza porażka rywali na własnym stadionie w tym sezonie. Wcześniej cztery razy wygrywali i raz remisowali.
     Zarówno pierwsza jak i druga połowa była dość wyrównana, chociaż to nasi zawodnicy stworzyli więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Strzały m.in. Żołądkiewicza, Jóźwiaka, Gocałka, Króla oraz Pawłowskiego fenomenalnie bronił Szymon Płoszyński, golkiper Zjednoczonych.
     Najgroźniej pod bramką Marcina Kamińskiego było w 35. min. oraz na początku drugiej części gry. W tych sytuacjach szczęście było z Pobiedziszczanami!
     Kiedy ponad 30. kibiców Huraganu obecnych w Trzemesznie myślało, że będzie to drugi remis czerwono-czarnych w tym sezonie nadeszła 90. minuta! Najpierw w 91. minucie po zagraniu piłki ręką w polu karnym arbiter podyktował rzut karny, który z zimną krwią pewnie wykorzystał Patryk Jóźwiak. Zaraz po rozpoczęciu gry gospodarze ruszyli do odrabiania strat.
     Wykorzystał to wprowadzony 10. minut wcześniej Mateusz Pawłowski, który najpierw wygrał pojedynek biegowy z bramkarzem rywala, a później skierował piłkę do pustej bramki! Koncertowa końcówka i Huragan wygrywa na trudnym terenie 2:0! Przebieg meczu do przeczytania tutaj.
     Składy wkrótce w zakładce Huragan >>> Wyniki oraz statystyki w dziale Huragan >>> Kadra. (gkrawczyk)
25.10.2013 - Zapowiedź relacji live - sobota, godz. 14.00, Zjednoczeni Trzemeszno - HURAGAN
Zjednoczeni w ligowym gazie
    Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu XIII kolejki IV ligi grupy północnej. Piłkarze Huraganu zagrają o 14. na wyjeździe ze Zjednoczonymi.
    Aż trudno uwierzyć, ale obie ekipy w lidze spotkały się tylko w sezonie 2007/08. Dokładnie prawie sześć lat temu Trzemesznianie łatwo i wysoko, bo aż 3:0 pokonali wtedy gości z Pobiedzisk ustalając wynik już po pierwszych 45. minutach.
    To, co wyrabiają nasi rywale w tym sezonie przeszło chyba nawet ich oczekiwania. Bilans ostatnich 9. spotkań ligowych to siedem zwycięstw i dwa remisy! W tym czasie u siebie wygrali wszystko.
    Zapowiada się więc ciekawe widowisko bo Huragan ostatnio również nie lubi gubić punktów... Czyja passa zostanie podtrzymana przekonamy się jutro ok. godz. 15.45.
    Relacja odświeża się automatycznie i jest dostępna tutaj. (PKrawiec)
22.10.2013 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Świt Piotrowo
Skrót meczu ze Świtem

    Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego skrótu meczu. W nim większość najciekawszych akcji i piękne bramki w wykonaniu czerwono-czarnych. Do obejrzenia również wywiady z trenerem Krzysztofem Pancewiczem i kapitanem rywala byłym graczem m.in. Lechii Gdańsk i Sandencji Nowy Sącz Dariuszem Łożyńskim.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube. (gkrawczyk)
22.10.2013 - Z cyklu: "Huraganiści w sieci" - rozmowa z Marcinem Jackowiakiem
"Atmosfera w szatni jest świetna"
    Jak trafiłeś do Huraganu? Krótka historia Twojej dotychczasowej przygody z piłką.
    Przygodę z piłką zaczynałem właśnie w Huraganie, lecz po paru sezonach przeszedłem do MKS Przemysław Poznań, gdzie kontynuowałem grę w młodzieżowej drużynie przez około cztery lata. Z powrotem do Pobiedziskiej drużyny wróciłem na zasadzie wypożyczenia.
    Pewnego dnia przyszedłem na trening seniorów Huraganu aby spróbować swoich sił w seniorskiej piłce...
Więcej (gkrawczyk)

21.10.2013 - Wyniki drużyn młodzieżowych
Młodziki starsze z cenną wygraną
    Porażką zakończył się pojedynek młodzików młodszych Huraganu z ekipą Mieszka Gniezno. Rywale lepsi byli o dwie bramki i wygrali ostatecznie 2:0. Szersza relacja z tego meczu tutaj.
    Jedyne punkty udało się zdobyć drużynie młodzików starszych. Zawodnicy trenera Watrasa pokonali w Gnieźnie Mieszko 2:1. Bramki w tym meczu zdobywali Wiktor Walkiewicz oraz Adam Ostajewski.
    Zapraszamy przy okazji na nową stronę rocznika 2001, której pomysłodawcą jak i autorem jest Pan Marcin Bissinger.
    Trampkarze z kolei po walce przegrali również na wyjeździe z Mieszkiem 2:6. Warto dodać, że do przerwy po bramkach Pawła Kolbera i Filipa Sadowczyka był remis 2:2. Juniorzy swój mecz rozegrają w najbliższą środę w Pobiedziskach. Rywalem będzie Unia Swarzędz. Początek o godz. 15.30.
    Terminarze, wyniki oraz kadry i zdjęcia drużyn w zakładkach poświęconych młodzieży. (gkrawczyk)
20.10.2013 - HURAGAN - Świt Piotrowo 2:0 (1:0)
Awans na 4. miejsce w tabeli!
     Kolejne trzy punkty mogą dopisać sobie w tabeli piłkarze Huraganu. Nasi zawodnicy pokonali u siebie przed licznie przybyłą publicznością zespół Świtu Piotrowo 2:0.
     Już w 7. minucie było 1:0 dla gospodarzy. Przemysław Andrusieczko popisał się pięknym strzałem z ok. 20. metrów. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do bramki rywala. Okazję do podwyższenia miał jeszcze w pierwszej połowie bohater z zeszłego tygodnia Adam Napieralski, lecz zabrakło szczęścia.
     Goście starali się rozgrywać piłkę i zmuszali tym samym gospodarzy do biegania. Po przerwie Świt próbował odpowiedzieć na gola Huraganu, lecz ich ataki kończyły się na dobrze zorganizowanej defensywie czerwono-czarnych.
     Drugi gol dla Huraganistów padł w 64. minucie gry. Po składnej akcji całego zespołu Patryk Stawiarski zagrał do swojego imiennika Patryk Cieśli, a ten pewnie z ostrego konta pokonał Piotra Wachowicza.
     Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie chociaż oba zespoły stworzyły sobie dogodne okazje do zdobycia bramki. Bliscy szczęścia w naszej drużynie byli m.in. Stawiarski, Żołądkiewicz oraz Witaszyk.
     Materiał video przygotowany przez huraganTV na kanale na youtube, składy w zakładce Huragan >>> Wyniki oraz statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (gkrawczyk)
18.10.2013 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Świt Piotrowo
Ze Świtem przed zmrokiem...
    Już w niedzielę swój przedostatni tegoroczny mecz ligowy u siebie rozegrają czerwono-czarni. Rywalem będzie zespół Świtu Piotrowo, który plasuje się obecnie na 11. miejscu z 14. punktami.
    Ekipa z powiatu szamotulskiego, podobnie jak Lubuszanin Trzcianka, spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. W szeregach drużyny z Piotrowa występuje duża rzesza zawodników z bogatą piłkarską przeszłością, co na pewno potwierdza duży potencjał tej drużyny. Warto dodać, że obecnie najlepszy strzelec ligi Wiesław Rzeszowski (13 goli) to napastnik naszego niedzielnego rywala. Zabraknie go jednak w niedzielnym meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek.
    W naszym zespole nie zagra nadal kontuzjowany Adrian Miążek oraz Tomasz Nuemann z powodu urazu kolana, którego nabawił się w meczu przeciwko Leśnikowi Margonin. Pozostali piłkarze Huraganu są w pełni sił i czekają na ogłoszenie meczowej "18".
    Do tej pory rozegraliśmy tylko jeden mecz ze Świtem i to w dodatku na neutralnym terenie w Złotowie. Remis 1:1 pozbawił naszych gości awansu dwa lata temu, co udało im się już w pełni rok później. Ubiegły sezon zakończył się dla rywala historycznym sukcesem, jakim było zajęcie 5. miejsca w IV lidze.
    Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na facebook.com.
    Sędzią głównym zawodów będzie p. Eliasz Pawlak oraz na liniach Łukasz Witczak i Łukasz Stankowski. (gkrawczyk / PKrawiec)
14.10.2013 - Wyniki drużyn młodzieżowych
Grad goli...
    Młodziki młodsi po ubiegłotygodniowej wygranej z Pelikanem Niechanowo 4:1 tym razem pechowo przegrali w Witkowie z OKSiR 2:3. Do przerwy czerwono-czarni prowadzili 2:0 po bramkach Stanisława Snuszki oraz Eryka Drożdżyńskiego. Relacja z meczu tutaj.
    W piątej serii spotkań pauzowała drużyna młodzików starszych. Trampkarze w swoim niedzielnym meczu z Mieszkiem Gniezno przegrali aż 0:11...!
    Również z Mieszkiem wysoko przegrała drużyna juniorów. Rywale zaaplikowali naszym aż 8 goli i wygrali 8:0. Warto jednak odnotować, że w składzie zarówno trampkarzy jak i juniorów zabrakło kilku zawodników z pierwszego składu.
    Terminarze, wyniki oraz kadry drużyn w zakładkach poświęconych młodzieży. (gkrawczyk)
12.10.2013 - Leśnik Margonin - HURAGAN 0:3 (0:0)
Skuteczni zmiennicy!!!
     Ważne punkty przywieźli Huraganiści z wyjazdu do Margonina. Piłkarze Huraganu pewnie pokonali Leśnika 3:0!
     Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Okazję do zdobycia gola mieli zarówno goście jak i gospodarze. Gola dla czerwono-czarnych mógł zdobyć m.in. Patryk Cieśla.
     W drugiej odsłonie popis skuteczności pokazała dwójka wprowadzonych zawodników. Dwie bramki zdobył Adam Napieralski, który pojawił się na boisku w 46. minucie. Przy dwóch golach z kolei asystował Radosław Sobkowicz, który zanotował wejście smoka w 58. minucie. Najpierw w 63. minucie wywalczył piłkę i dograł do "Karmela", później w 66. został sfaulowany przez bramkarza gospodarzy i sędzia podyktował "11"!
     Rzut karny pewnie wykonał Patryk Jóźwiak, który tym samym przypieczętował pewne zwycięstwo w Margoninie 3:0! Warto odnotować, że przy drugim trafieniu "Karmela" asystą popisał się Marcin Pająk.
     Przebieg całego spotkania do przeczytania w relacji tekstowej tutaj. Składy w zakładce Huragan >>> Wyniki oraz aktualne statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (gkrawczyk)
12.10.2013 - Zapowiedź meczu i relacja live - sobota, godz. 15.00, Leśnik Margonin - HURAGAN
Huragan powieje w Margoninie?
    Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu XI kolejki IV ligi grupy północnej. Pobiedziszczanie zagrają o 15. na wyjeździe z Leśnikiem.
    Czy na terenie, gdzie silne wiatry są mile widziane z uwagi na ukształtowanie terenu i mnogość farm wiatrowych nasz Huragan pokaże swoją siłę i przywiezie komplet punktów?
    Relacja odświeża się automatycznie i jest dostępna tutaj.(PKrawiec)
10.10.2013 - V runda Okręgowego Pucharu Polski: HURAGAN - Mieszko Gniezno 0:0 k. 2:4
Pożegnanie z Pucharem
    Po zeszłorocznej rekordowo długiej przygodzie pucharowej, tym razem już w 1/16 finału przyszło się pożegnać naszym piłkarzom z tymi rozgrywkami.
    Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny podeszły do niego z bardzo dużym zaangażowaniem, jednak większe zmiany w kadrze wykonał trener Huraganu w porównaniu do ostatniej potyczki ligowej obu drużyn. Nie przeszkodziło to w stworzeniu kiklu ciekawych sytuacji, a ta z 90. minuty jako żywo przypomniała ostatnią akcję meczu Polska - Czarnogóra. Bramka dla gospodarzy z bliskiej odległości w zamieszaniu podbramkowym nie została jednak uznana z powodu spalonego.
     Rzuty karne lepiej wykonywali Mieszkowcy i po dwóch nieskutecznych próbach Patryka Jóźwiaka i Damiana Gocałka musieliśmy uznać wyższość gości z Gniezna, którym życzymy co najmniej powtórzenia wyniku Huraganu z poprzedniej edycji!
    Sprawozdanie z meczu w formie tekstowej relacji na żywo do obejrzenia tutaj.(PKrawiec)
09.10.2013 - Zapowiedź meczu i relacja live - dziś, godz. 16.00, HURAGAN - Mieszko Gniezno
Już dziś walka o 1/8 OPP
    Zapraszamy kibiców na stadion, a dla tych, co nie mogą w środowe popołudnie pojawić się na Kiszkowskiej przygotowaliśmy tekstową relację na żywo. Zachęcamy do jej śledzenia! Huragan podejmie drużynę Mieszka, z którą półtora tygodnia temu w lidze zremisował w Gnieźnie 1:1. Rywale w poprzedniej rundzie ograli na wyjeździe mocną w tym sezonie Vitcovię.
    Relacja odświeża się automatycznie i jest dostępna tutaj.(PKrawiec)
08.10.2013 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Zmiana lidera i roszady w czołówce
    Rzadka sytuacja miała miejsce w ubiegłą niedzielę. Dotychczasowy lider, były prezes Huraganu Stanisław Kwiatkowski uzyskał tylko 1 punkt i spadł na 3. miejsce. Dogonił go tym samym Marek Sobka, który przed meczem był ex-equo na 11. miejscu, ale "szóstka", którą zdobył pozwoliła mu wskoczyć na pudło.
     Liderem został p. Błażej Grempka, który od jakiegoś czasu zawsze jest w czołówce i ma jak widać bukmacherskiego nosa jeśli chodzi o formę czerwono-czarnych.
     Tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
08.10.2013 - "Piłkarz Meczu" z Lubuszaninem Trzcianka
Wszyscy zrobili swoje!
    Marcin Kamiński po raz drugi z rzędu wybrany został do meczowej trójki i już po raz trzeci w historii został Piłkarzem Meczu. Wydawać by się mogło, że wybór był trudny, bo gra Huraganu wyglądała bardzo dobrze na każdej pozycji. Kibice jednak zdecydowanie postawili na Marcina, który w trzech sytuacjach uchronił nasz zespół dzięki swojemu refleksowi.
    Ponadto na specjalnie wyróżnienie zapracowali dwaj pracowici i nad wyraz skuteczni w grze pomocnicy Patryk Cieśla i strzelec pierwszej bramki Bartosz Żołądkiewicz.
     Wyniki głosowania w zakładce po lewej: KIBICE >>> Piłkarz Meczu (PKrawiec)
07.10.2013 - Hragan TV - relacja video: HURAGAN - Lubuszanin Trzcianka
Zagrali z sercem!

    Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego skrótu meczu. W nim większość najciekawszych akcji i przełomowych momentów zawodów oraz wywiady ze strzelcem pierwszego gola Bartoszem Żołądkiewiczem i trenerami obu drużyn.
    Jako ciekawostkę informujemy, że cały mecz będzie retransmitowany we wtorek przez trzcianecką lokalną telewizję. (PKrawiec)
06.10.2013 - HURAGAN - Lubuszanin Trzcianka 2:1 (2:0)
Piękno futbolu!
     W meczu 10. kolejki rozegranym w Pobiedziskach było wszystko. Piękne akcje, niesamowita walka oraz emocje do ostatniego gwizdka.
     Po wygranej 2:1 z Lubuszaninem z Trzcianki piłkarze Huraganu po dziesięciu kolejkach plasują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli.
     Mecz od samego początku zapowiadał emocje. W 20. minucie pięknym strzałem z ok. 25. metrów popisał się Piotr Król, lecz piłka trafiła w słupek. Rywale często próbowali zagrozić bramce Marcina Kamińskiego ale ten spisywał się bez zarzutu.
     W 28. min. było 1:0 dla gospodarzy. Gola głową po podaniu Króla zdobył wychowanek Huraganu, były zawodnik Lubuszanina Bartosz Żołądkiewicz. Dziewięć minut później było 2:0 po trafieniu Mikołaja Witaszyka i asyście Patryka Stawiarskiego.
     Po przerwie rywale próbowali odrabiać straty. Gola kontaktowego zdobyli w 88. minucie po rzucie wolnym z ok. 18. metrów. Na więcej piłkarzom Lubuszanina nie pozwolili nasi defensorzy i po bardzo ciekawym meczu trzy punkty zostały w Pobiedziskach.
     Wcześniej w poprzeczkę trafił najpierw Żołądkiewicz, później Witaszyk. Dobre okazje mieli również Stawiarski oraz Napieralski ale w obu sytuacjach górą był bramkarz gości Tomasz Morawski.
     Całe spotkanie wraz z wywiadami retransmitowane będzie w najbliższy wtorek w trzcianeckiej telewizji kablowej. Wkrótce również materiał video przygotowany przez huraganTV, składy w zakładce Huragan >>> Wyniki i statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (gkrawczyk)
04.10.2013 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Lubuszanin Trzcianka
Zagrają
z sercem!?

    Już w niedzielę na stadionie w Pobiedziskach odbędzie się pojedynek drużyn, które poza sportową rywalizacją łączy coś więcej. Otóż to właśnie w Trzciance z inicjatywy Adama Prankiewicza odbywa się co roku w lutym charytatywny, ogólnopolski turniej kibiców pod hasłem "Gramy z Sercem", na którym od 6. lat stawiają się ludzie z Pobiedzisk z obecnym prezesem Huraganu włącznie.
    Zawsze atmosfera w Trzciance jest wyśmienita, a z turniejem związani są też, co oczywiste ludzie miejscowego Lubuszanina. Będzie zatem okazja do spotkania się i przyjęcia gości - tym razem u siebie.
    Mecz zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Obie drużyny potrzebują punktów aby maksymalnie oddalić się od dolnej części tabeli. Lubuszanin chwycił wiatr w żagle i w końcu pewnie pokonał bardzo mocną Lechię Kostrzyn 4:1. Czy ten "wiatr" będzie silniejszy od naszego Huraganu?
    W kadrze HP zabraknie Przemysława Andrusieczki i Mateusza Pawłowskiego oraz prawdopodobnie, borykających się z kontuzjami, kapitana Tomasza Andersza i Adriana Miążka.
    Sędziuje Michał Waskowski. Na liniach pomagać będą Marcin Filip Nawrocki i Sławomir Grzechowiak.
    Zachęcamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi meczu. Więcej o meczu na facebook.com. (PKrawiec)
02.10.2013 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
W 1. jedenastce bez zmian
    Pan Dawid Dąbrowski zapisał się złotymi zgłoskami w tegorocznej edycji LKHP i jako pierwszy w piątym meczu ustrzelił "szóstkę" typując zwycięstwo rywala naszej drużyny.
    Nie notowano ani jednej "piątki", "czwórki" oraz nawet "trójki". Tylko jedna "dwójka" za wytypowanie strzelca, a w zasadzie jego braku ...w przypadku typu 0:0. Pamiętamy, że Płomień wygrał 1:0!
    Dzięki temu reszta, a w tym pierwsza jedenastka nie drgnęła i tym bardziej ciekawie zapowiada się zabawa w przepowiednie przed niedzielnym meczem z nieprzewidywalnym Lubuszaninem Trzcianka.
     Tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
30.09.2013 - Wyniki drużyn młodzieżowych
Młodzież bez punktów
    Młodziki młodsze w meczu rozegranym w ubiegłą środę przegrały w Zalasewie z Liderem Swarzędz 1:7. Honorowe trafianie zaliczył Piotr Rzempała, który pewnie wykorzystał rzut karny. Relacja z meczu tutaj.
    Porażką 1:4 zakończył się poniedziałkowy derbowy pojedynek młodzików starszych z Lechią Kostrzyn. Jedynego gola dla czerwono-czarnych strzelił Wiktor Walkiewicz.
    Drużyna trampkarzy w ten weekend pauzowała. Trzeciej porażki z rzędu doznała ekipa juniorów. Młody zespół składający się w większości z zawodników rocznika 98' uległ na wyjeździe Vitcovii Witkowo 0:3.
     Terminarze, wyniki oraz kadry drużyn w zakładkach poświeconych młodzieży. (gkrawczyk)
28.09.2013 - Mieszko Gniezno - HURAGAN 1:1 (1:0)
Pierwszy ligowy remis
     Ważny punkt z trudnego terenu przywieźli czerwono-czarni. Podopieczni Krzysztofa Pancewicza zremisowali w Gnieźnie z miejscowym Mieszkiem 1:1.
     Początek jak i całe spotkanie było bardzo wyrównane. Oba zespoły miały swoje momenty w których przeważały. Należy odnotować, że w 19. minucie Mieszkowcy mieli 100% sytuację w której nie poradził sobie ich napastnik.
     W 38. minucie było 1:0 dla gospodarzy. Z lewej strony dośrodkował pomocnik Mieszka wprost na głowę niepilnowanego rywala, który pokonał Kamińskiego.
     Od 68. minuty pogorszyły się warunki atmosferycznie. Silnie padający deszcz uniemożliwiał dokładne rozegranie. W 86. minucie dobrą sytuację miał wprowadzony po przerwie Bartosz Żołądkiewicz lecz jego strzał głową minimalnie minął bramkę Patryka Szafrana.
     Kiedy wydawało się, że to gospodarze zgarną komplet punktów padło wyrównanie! Ostatnia akcja meczu dała gola, który pozwolił naszym piłkarzom cieszyć się z cennego remisu. Dośrodkowanie z lewej strony Adama Napieralskiego trafiło wprost na głowę Tomasza Neumanna, a ten nie dał szans bramkarzowi!
     Warto dodać, że był to pierwszy remis Huraganu w tym sezonie. Wcześniej Pobiedziszczanie cztery raz wygrywali i tyle samo razy schodzili z boiska pokonani.
     Przebieg całego spotkania do przeczytania w relacji tekstowej, która prowadzona była na żywo tutaj. Składy w zakładce Huragan >>> Wyniki. Aktualne statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra
     Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji dzięki uprzejmości portalu sportgniezno.pl. (gkrawczyk)
27.09.2013 - Relacja - sobota, godz. 16.00, Mieszko Gniezno - HURAGAN
Relacja tekstowa z Gniezna
    Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu IX kolejki IV ligi grupy północnej. Huraganiści zagrają o 16. w Gnieźnie z miejscowym Mieszkiem.
    Relacja odświeża się automatycznie i jest dostępna tutaj.(gkrawczyk)
27.09.2013 - HuraganTV
Materiał z meczu pucharowego
    Zapraszamy do obejrzenia fragmentów z ostatniego spotkania Huraganu rozegranego w ubiegłą środę. Bramki Patryka Stawiarskiego i Adriana Płoski oraz najciekawsze akcje meczu pucharowego z TPS Winogrady dostępne tutaj.
     Polecamy również materiał z meczu ligowego z Płomieniem Przyprostynia. Aby obejrzeć nagranie kliknij tutaj. (gkrawczyk)
27.09.2013 - Zapowiedź - sobota, godz. 16.00, Mieszko Gniezno - HURAGAN
Nasi w Gnieźnie - Relacja "live" na naszej stronie!
    Do tej pory trzykrotnie w lidze przyszło się zmierzyć obu ekipom w Gnieźnie. Jedenaście lat temu miał miejsce ostatni tego typu wstydliwy epizod w historii naszego klubu, kiedy to nasi nie wyszli na boisko i mecz zakończył się walkowerem.
    Nie zmienia to faktu, że w pozostałych dwóch meczach nie było bramek dla żadnej z ekip... Kto strzeli zatem historycznego gola?
    Nie zagrają na pewno kontuzjowani Adrian Miążek oraz Tomasz Andersz. Zabraknie również Radosława Sobkowicza oraz powracającego do treningów Patryka Cegielskiego. mecz poprowadzi p. Zbigniew Łukawski z Chodzieży.
    UWAGA NOWOŚĆ: prowadzić będziemy tekstową relację "live" przez naszą stronę w linku tutaj.
    Na meczu obecna będzie również ekipa "HuraganTV", króra przygotuje relację video! (PKrawiec)
26.09.2013 - Felieton z cyklu "Między jeziorem a wielką piłką"
Flaga narodowa nie, swastyka tak!
     Był to mój 25. mecz reprezentacji Polski, która obok Huraganu Pobiedziska jest mi najbliższa sercem. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy na bramach Stadionu Narodowego okazało się, że moja flaga narodowa z napisem Pobiedziska jest za duża i nie może być wniesiona na stadion!!! Nie byłoby mojej wściekłości, której nie omieszkałem wyrazić na miejscu, gdyby nie fakt, że byłem pewien, że po wejściu na stadion ujrzę dziesiątki wielokrotnie większych flag od mojej.
Oczywiście nie myliłem się!...Więcej (Pkrawiec)
     Cały felieton oraz poprzednie znajdą Państwo bezpośrednio po lewej u dołu w dziale WOKÓŁ KLUBU.
25.09.2013 - IV runda OPP: TPS Winogrady Poznań - HURAGAN 1:2 (1:0)
Gramy dalej
     W środowym spotkaniu pucharowym piłkarze Huraganu pokonali na wyjeździe TPS Winogrady Poznań 2:1. Warto zaznaczyć, że trener Pancewicz od pierwszych minut dał szansę zawodnikom, którzy w potyczkach ligowych grali mniej.
     Pierwsze 45. minut to ostra walka w środku pola. Momentami groźnie było zarówno pod bramką strzeżoną przez Roberta Raszewskiego jak i bramkarza przeciwnika.
     Piłkarze Winograd na prowadzenie wyszli w ostatniej akcji pierwszej połowy. Gola po strzale-dośrodkowaniu zdobył były Huraganista Mikołaj Szymański.
     Druga połowa to już dominacja naszej drużyny. Okazje do zdobycia gola mieli kolejno m.in. Mikołaj Witaszyk oraz Patryk Cieśla lecz górą był w tych sytuacjach bramkarz gospodarzy.
     Remis w 75. minucie po bardzo ładnej zespołowej akcji, strzałem głową dał Patryk Stawiarski, który w 38. minucie zastąpił kontuzjowanego Tomasza Andersza.
     Gola promującego do V rundy zdobył na cztery minuty przed końcem Adrian Płoska z rzutu wolnego. Uderzenie defensora trafiło w zawodnika TPS i wpadło tuż przy słupku.
     W dniu jutrzejszym bramki i relacja z meczu pucharowego przygotowana przez huraganTV. Zapraszamy do obejrzenia materiału z meczu ligowego z Płomieniem Przyprostynia dostępnego tutaj. (gkrawczyk)
22.09.2013 - HURAGAN - Płomień Przyprostynia 0:1 (0:0)
Zero bramek, zero punktów...
     Nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy. Piłkarze Huraganu po słabym meczu przegrali przed własną publicznością z Płomieniem Przyprostynia.
     Z przebiegu całego spotkania wydaję się, że goście zasłużenie zdobyli w Pobiedziskach komplet punktów, lecz przy odrobinie szczęścia wynik mógł być korzystny dla czerwono-czarnych.
     W pierwszej odsłonie kilkukrotnie świetnie w bramce Huraganu spisał się Marcin Kamiński, który uchronił nasz zespół przed stratą gola. Goście kontrolowali przebieg gry przewyższając nasz zespół przede wszystkim warunkami fizycznymi.
     Jedyne groźne sytuacje pod bramką rywali miały miejsce w 62. i 65. minucie. Obu niestety nie wykorzystał wprowadzony po przerwie za Adama Napieralskiego Mikołaj Witaszyk, który najpierw w trudnej sytuacji nie trafił do pustej bramki, w drugiej zaś przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem z Przyprostynii.
     Goście gola zdobyli po stałym fragmencie gry i zamieszaniu w polu karnym w 73. minucie gry. Później gospodarze próbowali zdobyć bramkę wyrównującą, lecz niestety nie potrafili sforsować dobrze zorganizowanej defensywy rywali.
     Warto podkreślić, że zawody były bardzo dobrze prowadzone przez sędziego głównego Łukasza Słomę, który aż dziesięć razy wyciągał żółty kartonik. Przez ostatnie osiem minut Huragan grał z przewagą jednego zawodnika po drugiej żółtej kartce dla przeciwnika.
     Wkrótce materiał video oraz składy w pliku PDF w zakładce Huragan >>> Wyniki oraz statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (gkrawczyk)
20.09.2013 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Płomień Przyprostynia
Starcie silnych beniaminków
    Przed nami VIII seria spotkań w której czerwono-czarni zmierzą się przed własną publiczności z beniaminkiem z Przyprostyni. Drużyna Płomienia jest obecnie na miejscu 10. w ligowej tabeli.
    Będzie to pierwszy w historii mecz pomiędzy tymi drużynami. Rywale w dotychczasowych siedmiu kolejkach tego sezonu tylko raz schodzili z boiska pokonani.
    Piłkarze Huraganu zdają sobie sprawę, że będzie to kolejny trudny mecz w którym trzeba będzie się mocno napracować aby zdobyć punkty. Warto dodać, że tydzień temu Płomień pokonał 2:1 faworyzowaną Lechię Kostrzyn. Zapraszamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi oraz wzięcia udziału w wydarzeniu na facebook.com.
    W meczu z Płomieniem nie zagrają na pewno kontuzjowani Adriana Miążek oraz Tomasz Neumann. Sędzią głównym zawodów będzie p. Łukasz Słoma reprezentujący Kolegium Sędziów Piła. (gkrawczyk)
18.09.2013 - Nowa edycja Okręgowego Pucharu Polski
Znamy rywala w IV rundzie
    W przyszłą środę 25 września o godzinie 16.30 meczem z TPS Winogrady Poznań rozgrywki w nowej edycji Okręgowego Pucharu Polski rozpocznie drużyna seniorów. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku przeciwnika.
    Rywal rozpoczął rywalizację od III rundy, w której pokonał u siebie 1999 Łopuchowo 5:0. Z kolei w tabeli klasy okręgowej plasuje się na 8. pozycji.
    Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji czerwono-czarni dotarli aż do finału, w którym ulegli przed własną publicznością Tarnovii Tarnowo Podgórne 0:2. (gkrawczyk)
17.09.2013 - Wyniki drużyn młodzieżowych
Pierwsze punkty młodzików
    Drużyny młodzieżowe Huraganu mają za sobą drugą serię spotkań.
    Punktowała tylko drużyna młodzików, przegrały ekipy trampkarzy i młodzików młodszych, a juniorzy pauzowali.
    Młodziki młodsze uległy u siebie ekipie Mieszka I Gniezno 1:6. Honorowego gola dla Huraganu zdobył Nikodem Góralski pewnie wykorzystując rzut wolny sprzed pola karnego. Relacja z meczu dostępna tutaj.
    Drużyna młodzików starszych wygrała przed własną publicznością z Mieszkiem II 2:1. Gole dla zawodników trenera Watrasa zdobyli Mateusz Kozłowski oraz Mateusz Łaczkowski.
    Trampkarze z kolei przegrali po dramatycznym meczu z Liderem Swarzędz 4:5, prowadząc już 4:1... W końcówce czerwono-czarni stracili, aż cztery gole i ostatecznie ulegli swojemu rywalowi. Bramki w tym meczu zdobyli Oskar Rosalski (2), Paweł Kolber oraz Dominik Wala.
     Terminarze, wyniki oraz kadry drużyn w zakładkach poświeconych młodzieży. (gkrawczyk)
14.09.2013 - Pogoń Lwówek - HURAGAN 1:3 (0:0)
Cenne wyjazdowe zwycięstwo
     Pierwsze wyjazdowe punkty z wyprawy do Lwówka przywieźli piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni w VII kolejce spotkań pokonali miejscową Pogoń 3:1. Było to czwarte zwycięstwo w tym sezonie.
     Spotkanie dużo lepiej zaczęli Huraganiści. Akcje pary napastników Stawiarski-Witaszyk często zagrażały bramce gospodarzy. Niespodziewanie od 30. minuty to Pogoń groźniej atakowała i kilkukrotnie bardzo dobrze interweniował Marcin Kamiński.
     Wszystkie bramki padły w drugiej odsłonie. Najpierw w 51. minucie prowadzenie strzałem głową po rzucie rożnym dał Tomasz Andersz, a siedem minut później na 2:0 podwyższył pięknym uderzeniem z ok. 16. metrów Patryk Stawiarski. Rywale odpowiedzieli golem w 62. minucie.
     Wynik w 93. minucie gry ustalił wprowadzony po przerwie Marcin Pająk, który atomowym strzałem pod porzeczkę nie dał najmniejszych szans golkiperowi Pogoni Filipowi Chrzanowskiemu.
     Chwilę wcześniej okazję na podwyższenie rezultatu mieli m.in. Mateusz Pawłowski, Adam Napieralski oraz Radosław Sobkowicz. Niestety we wszystkich sytuacjach zabrakło wykończenia.
     Po tej wygranej piłkarze Huraganu awansują co najmniej na piąte miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień u siebie zagramy z Płomieniem Przyprostynia.
     Wkrótce składy w pliku PDF w zakładce Huragan >>> Wyniki oraz aktualne statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra (gkrawczyk)
13.09.2013 - Zapowiedź - sobota, godz. 15.00, Pogoń Lwówek - HURAGAN
Zagrać swoje!
    Już jutro kolejny mecz czerwono-czarnych w IV lidze.
    Tym razem w siódmej kolejce rywalem będzie zajmująca piętnaste miejsce w tabeli Pogoń Lwówek. W kwietniu tego roku w meczu 1/8 OPP rozegranym w Poznaniu Huragan pokonał Pogoń 5:2.
    Warto zaznaczyć, że w szeregach rywala zagrają prawdopodobnie Filip Chrzanowski i Paweł Polarczyk, którzy byli nie dawno testowani w naszym klubie. Przed sezonem z kolei do Pogoni przeniósł się były już Huraganista Dawid Leszczyński. Piłkarzem LTP jest również znany w Pobiedziskach Przemysław Bartnicki.
    Ta czwórka jak i cały zespół naszego przeciwnika na pewno za wszelką cene będzie chciał wypaść w tym meczu jak najlepiej i odbić się od dna w ligowej tabeli.
    Na boisku w Lwówku na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Adriana Miążka, Patryka Cieśli oraz leczącego przeziębienie Przemka Andrusieczki. Sędzią głównym zawodów będzie Pan Paweł Barczyński reprezentujący Kolegium Sędziów Leszno. (gkrawczyk)
12.09.2013 - Wyniki drużyn młodzieżowych
Porażki na inaugurację
    W ubiegły weekend zmagania w sezonie 2013/14 zainaugurowały trzy z czterech zespołów młodzieżowych.
    Młodziki młodsze przegrały po bardzo zaciętym meczu na własnym terenie z ekipą OKSiR Witkowo 0:1. Relacja z tego pojedynku dostępna tutaj. Młodziki starsze w pierwszej kolejce pauzowały.
    Z kolei trampkarze ulegli w Gnieźnie drużynie Mieszka 2:3. Bramki zdobyli Oskar Rosalski oraz Paweł Kolber.
    Również w Gnieźnie z Mieszkiem swój mecz rozgrywali juniorzy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:2. Bramki dla podopiecznych Roberta Raszewskiego zdobyli debiutant Wojciech Tymczyszyn oraz Radosław Świderski.
     Terminarze i wyniki w zakładkach poświeconych młodzieży. Wkrótce foto oraz kadry. (gkrawczyk)
12.09.2013 - Kadra seniorów
Powrót kolejnego wychowanka
    Tuż przed zamknięciem okna transferowego do kadry seniorów dołączył Pobiedziszczanin, 17-letni Marcin Jackowiak. Do Huraganu trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Przemysława Poznań.
    Wychowanek czerwono-czarnych grający na pozycji pomocnika przez ostatnie kilka lat występował w grupach młodzieżowych zespołu z Poznania.
    Nowy nabytek zdążył już zadebiutować w wygranym 6:1 meczu z Sokołem Pniewy. Warto zaznaczyć, że obecna kadra seniorów liczy 22. zawodników, z czego 17. to wychowankowie klubu oraz mieszkańcy miasta i gminy Pobiedziska.
     Cała kadra w zakładce po lewej: HURAGAN >>> Kadra (gkrawczyk)
11.09.2013 - "Piłkarz Meczu" z Sokołem Pniewy
Nie mogło być inaczej
    "Stawiar" po raz czwarty wybrany został do meczowej trójki i już po raz trzeci w historii został Piłkarzem Meczu. Trudno, aby był nim ktoś inny, jeśli strzela się trzy ładne bramki i zapewnia spokój swojej drużynie.
    Na specjalnie wyróżnienie zasługiwała według kibiców postawa Radosława Sobkowicza i Marcina Jackowiaka. Wejście po przerwie tego pierwszego wprowadziło dużo pozytywnej energii na prawej flance, a gra wychowanka Huraganu, jak na seniorski debiut, była bardzo poukładana.
     Wyniki głosowania w zakładce po lewej: KIBICE >>> Piłkarz Meczu (PKrawiec)
10.09.2013 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
6:1 zamiast 6:0 i 6:2...
    Zaledwie jeden oddany głos przewidywał inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Huraganu... Raz tylko typowano remis. W pozostałych blisko 50. przypadkach wyniki były na korzyść gospodarzy.
     Kwestią pozostawała wysokość wygranej HP. I tutaj niespodzianka, bo nikt nie trafił w "10", a dokładniej mówiąc w "szóstkę"... Najbliżej byli dwaj Panowie, którzy minimalnie minęli się z wynikiem. Pan Jan Michalak z Pobiedzisk typował 6:0, a Jakub Waligóra 6:2 wraz z bonusem za trafnie strzelca pierwszej bramki. Mieliśmy więc grad "trójek" i "czwórek", przez co zaszły niewielkie zmiany w pierwszej trzydziestce.
     Tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
09.09.2013 - HuraganTV
Materiał filmowy z meczu z Sokołem
    Zapraszamy do obejrzenia fragmentów z ostatniego spotkania Huraganu rozegranego w dniu wczorajszym. Pomysł, nagranie i montaż w wykonaniu Wojciecha Wojcieszaka oraz Krzysztofa Figlarza. Aby obejrzeć nagranie kliknij tutaj.
     Po meczu zobaczyć można wypowiedź trenera gospodarzy Krzysztofa Pancewicza.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube. (PKrawiec)
08.09.2013 - HURAGAN - Sokół Pniewy 6:1 (4:0)
P(ni)ewnie i wysoko!
      Po ostatnim blamażu Sokoła w Pniewach, wszyscy, którzy w Pobiedziskach liczyli na komplet punktów nie zawiedli się.
     Huragan pewnie wypunktował rywala. Już po 20. minutach było praktycznie po meczu. Patryk Stawiarski dwukrotnie i Mikołaj Witaszyk raz do tego momentu zrobili swoje i pozostało tylko czekać na następne trafienia.
     Te ostatnie oczywiście przyszły. Gola przed przerwą zaliczył jeszcze Stawiar, dla którego był to już trzeci hat-trick w czerwono-czarnych barwach. Do przerwy więc najniższy wymiar kary dla pniewian równał się czterem golom we własnej "sieci".
     Po kwadransie w szatni goście zagrali z większą wiarą, co i tak nie pozwoliło im osiągnąć dobrego wyniku. Tę drugą część również przegrali, z tym że 1:2... Ale po kolei. Na 5:0 już w 49. minucie podwyższył rezerwowy Radosław Sobkowicz, a ostatniego gola dla Huraganu zdobył 17 minut później znów Mikołaj Witaszyk. Rywale odpowiedzieli jedną, zdobytą trzynaście minut przed końcem bramką.
     Z racji przebiegu gry mecz nie mógł być porywającym widowiskiem, choć dla samego gola numer dwa w wykonaniu Patryka Stawiarskiego warto było przyjść na Kiszkowską.
     Wkrótce materiał video oraz składy w pliku PDF w zakładce Huragan >>> Wyniki oraz statystyki zawodników w dziale Huragan >>> Kadra. (PKrawiec)
05.09.2013 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Sokół Pniewy
Niskie loty Sokoła
    Expierwszoligowiec po 6. latach znów zawita do Pobiedzisk. Obie drużyny potrzebują wygranej aby poprawić nastroje w swoich szeregach.
    Pniewianie delikatnie mówiąc nie zachwycają, a ich ubiegłotygodniowa klęska z Lechią Kostrzyn w stosunku aż 1:9 (!!!) musiała wstrząsnąć drużyną. Wielką niewiadomą jest zatem forma niedzielnego rywala. A Huragan? No cóż, prawdą jest, że każde inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo przyjęte będzie przez miejscowych kibiców z dużym rozczarowaniem...
    Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego mecz w Huragan TV. Filmowa zapowiedź już dostępna jest w internecie. Zapraszamy! (PKrawiec)
31.08.2013 - Sparta Oborniki - HURAGAN 3:1 (2:0)
Prezentu nie było...
     Huragan nie przywiózł punktów z arcytrudnego wyjazdu do Obornik.
     Sparta dość szybko rozwiała nadzieje Huraganistów na dobry wynik. Pomimo dobrego początku i obiecującej gry, gola już w 13. minucie strzelili gospodarze. Kwadrans później po błędzie defensywy było już 0:2. Chwilę przed utratą drugiej bramki dogodnej sytuacji do wyrównania po strzale głową nie wykorzystał Tomasz Neumann. Szkoda, może mecz mógłby potoczyć się inaczej...
     Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Walka w środku pola zdominowała obraz gry, co jednak nie przeszkodziło gospodarzom uzyskać 3. gola na jedenaście minut przed końcem.
     Jedyne trafienie dla pobiedziszczan w 92. minucie uzyskał głową Mikołaj Witaszyk. Wykończył on skrzydłową szarżę Adriana Płoski zakończoną celną centrą z narożnika boiska do napastnika Huraganu.
      Nasi pomimo jak zawsze ambitnej postawy nie sprostali wiceliderowi i nie zrobili tym samym urodzinowego prezentu prezesowi Grzegorzowi Krawczykowi. (PKrawiec)
30.08.2013 - Zapowiedź - sobota, godz. 17.00, Sparta Oborniki - HURAGAN
Twierdza nie do zdobycia?
    Stadion przy ulicy Objezierskiej jest jedną z niewielu aren, na której nigdy nie udało się wygrać Huraganowi, pomimo odbytych już 10. prób... Niezależnie od sytuacji kadrowej jednych czy drugich, tylko dwa razy mecze mistrzowskie zakończyły się podziałem punktów.
    Ostatni remis mamy jeszcze świeżo w pamięci, kiedy to finiszująca Sparta nie dała rady pokonać czerwono-czarnych, by parę kolejek później świętować awans do IV ligi.
    Oborniczanie przystępują do meczu jako wicelider. Są jedną z dwóch ekip, które jeszcze nie posmakowały przegranej, a u siebie zawodnicy Mariusza Drewicza potrafią być bezwzględni...
    My z kolei pokrzepieni szydłowską victorią udajemy się do Obornik bez noża na gardle. Może to pozwoli piłkarzom z Pobiedzisk rozegrać dobry mecz i obalić obornicki mit!? (PKrawiec)
29.08.2013 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Zaiskrzyło!
    Aż siedemnastu kibicom udało się przewidzieć dokładnie wynik meczu z Iskrą Szydłowo. Nikt jednak, również spośród tych, którzy postawili 2:1 nie zgadł kto strzeli gola dla Huraganu jako pierwszy.
     Tym razem poprzeczkę w tej "kategorii" nasi piłkarze zawiesili jeszcze wyżej. Bramkę bowiem zdobył inny obrońca, a mianowicie Piotr Król, dla którego było to z racji pozycji na boisku dopiero trzecie trafienie w seniorskiej karierze. Nawet dotychczasowy ekspert od strzelców p. Łukasz Stefański również nie dał rady i nie "wykręcił" trzeciego pod rząd strzału w "10".
     Nowym liderem został były prezes Huraganu Stanisław Kwiatkowski, który jak widać wykorzystuje swoje doświadczenie i ze znakomitą średnią 4. oczek na mecz ma ich już 12!
     Tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
27.08.2013 - HuraganTV
Skrót meczu z Iskrą
    Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z ostatniego spotkania Huraganu rozegranego w ubiegłą niedzielę. Przypomnijmy, że czerwono-czarni pokonali rywala z Szydłowo 2:1. Skrót meczu wykonany przez redaktorów HuraganTV Wojciecha Wojcieszaka oraz Krzysztofa Figlarza dostępny tutaj.
     W materiale poza bramkami oraz najciekawszymi akcjami posłuchać można wypowiedzi trenerów obu drużyn, Krzysztofa Pancewicza oraz Tomasza Kowalskiego.
     Czekamy na kolejne materiały! Przy okazji zapraszamy do odwiedzania kanału HuraganTV na youtube.
26.08.2013 - Młodzież w trakcie przygotowań do sezonu
Ruszają 7 września!
     W weekend 7/8 września swoje pierwsze spotkania rozegrają drużyny młodzieżowe. Przypomnijmy, że w sezonie 2013/14 czerwono-czarni rywalizować będą w rocznikach kolejno młodzik młodszy, młodzik starszy, trampkarz starszy oraz junior starszy.
     Najmłodsi prowadzeni przez trenera Andrzeja Rittera zadebiutują w sobotę o godzinie 15 przed własną publicznością meczem z OKSiR-Orlik Witkowo. Starszy zespół pod wodzą Włodzimierza Watrasa w pierwszej kolejce będzie pauzował.
     Trampkarze oraz juniorzy z kolei w sobotę 7 września zmierzą się na wyjeździe z drużynami Mieszka Gniezno. Młodsi rozpoczną o godzinie 10., starsi o 12. (gkrawczyk)
25.08.2013 - HURAGAN - Iskra Szydłowo 2:1 (0:0)
Iskra zgaszona w końcówce!
     Jakże ważne trzy punkty zainkasowali piłkarze Huraganu w meczu IV kolejki IV ligi grupy północnej. Czerwono-czarni pokonali po emocjonującym meczu Iskrę Szydłowo 2:1.
     Pierwsza połowa jak i cały mecz ze wskazaniem na gospodarzy, którzy niestety nie grzeszyli dziś skutecznością. Rywale próbowali kontratakować i tym sposobem często zagrażali bramce strzeżonej przez Marcina Kamińskiego.
     Druga odsłona zaczęła się fatalnie dla podopiecznych trenera Pancewicza. Gola dla rywali w 53. minucie zdobył napastnik gości. Później drużyna Iskry czyhała wyłącznie na groźne kontry.
     Huraganiści z kolei marnowali dogodne sytuacje do wyrównania. Dopiero w 78. minucie gola na 1:1 zdobył defensor Piotr Król, który wykorzystał dogranie Marcina Pająka.
     Sześć minut później w euforię kibiców gospodarzy wprowadził Patryk Stawiarski. "Stawiar" otrzymał podanie od Żołądkiewicza i dał prowadzenie po pięknym strzale, który odbił się od poprzeczki i wpadł tuż za linię bramkową. Jutro dostępny będzie materiał filmowy wraz z wywiadami.
     Składy w pliku PDF zakładce Huragan >>> Wyniki oraz statystyki zawodników w Huragan >>> Kadra.
     Krótka fotorelacja dostępna na facebook.com. (gkrawczyk)
22.08.2013 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Iskra Szydłowo
Zdmuchnąć iskrę!
    Pierwszy w tym sezonie mecz beniaminków obejrzymy akurat w Pobiedziskach. Drużyna z okolic Piły lepiej od Huraganu rozpoczęła rozgrywki. W niedzielne popołudnie dopiero przekonamy się, czy jest to efekt podjęcia w pierwszej i drugiej kolejce słabszych rywali, czy też siły rażenia Szydłowian.
    Iskra pokonała aż 6:0 Zjednoczonych Trzemeszno i na wyjeździe Czarnych Wróblewo 3:1, by ulec u siebie silnej Lechii Kostrzyn 2:5...
    Jak ważny jest to mecz dla nas nie trzeba nikogo przekonywać, a więcej o niedzielnej potyczce do obejrzenia w Huragan TV. Filmowa zapowiedź już dostępna jest w internecie.
    Sędziuje Damian Jankowski oraz asystenci: Tomasz Stelmaszewski i Jakub Gryń - wszyscy KS Poznań. Więcej o meczu na facebook.com. Zapraszamy! (PKrawiec)
20.08.2013 - Internetowy kanał telewizyjny klubu
Rusza Huragan TV!
    Miło jest nam poinformować, że od 20 sierpnia Huraganowa społeczność bogatsza będzie o działanie internetowego kanału telewizyjnego!
     Autorami projektu przy współpracy z klubem będą Pobiedziszczanie, Panowie Wojciech Wojcieszak oraz Krzysztof Figlarz.
     Tym samym do grona społecznie działających osób w klubie dołączyła dwójka młodych pasjonatów "sztuki filmowo-dziennikarskiej".
     Na początek oglądać będziemy relacje z meczów seniorów wraz z wywiadami oraz zapowiedzi spotkań czerwono-czarnych. Planowane jest również nakręcenie filmu promocyjnego. Materiały ukazywać się będą na youtube, profilu na facebook-u oraz naszej stronie.
     Mamy nadzieję, że współpraca potrwa jak najdłużej i będzie się rozwijać, a wszyscy kibice, nie tylko Huraganu będą mogli oglądać najciekawsze sytuacje z piłkarskiego święta, które odbywać się będzie przy ul. Kiszkowskiej!
     Przy okazji zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu z Wartą Międzychód rozegranego w zeszły czwartek. Zapowiedź meczu z Iskrą Szydłowo niebawem! (gkrawczyk)
18.08.2013 - Tarnovia Tarnowo Podgórne - HURAGAN 3:0 (2:0)
Rywal za silny
     Po minimalnej porażce przed własną publicznością z Wartą Międzychód tym razem piłkarze Huraganu przegrali na wyjeździe z ligowym faworytem Tarnovią Tarnowo Podgórne 0:3. O końcowym wyniku zadecydowała pierwsza odsłona meczu po której to czerwono czarni przegrywali 0:2.
     Na temat pierwszej połowy krótko można napisać, że w każdym elemencie gry dominowali rywale. Piłkarzom Huraganu ciężko było skonstruować jakąkolwiek akcję. Gole dla gospodarzy padły po ich składnych akcjach oraz błędach poszczególnych formacji Huraganu w 23. oraz 30. minucie za sprawą kolejno Bartosza Dylewskiego oraz Krystiana Mańczaka.
     Po przerwie do głosu zaczęli dochodzić Huraganiści. Sytuację do zdobycia gola mieli kolejno Patryk Stawiarski, Mateusz Powałowski wprowadzony w miejsce kontuzjowanego Tomasz Neumanna, a w 72. minucie sędzia nie podyktował rzutu karnego dla naszego zespołu po ewidentnym zagraniu ręką obrońcy w polu karnym Tarnovii.
     Gol numer trzy padł w 92. minucie po błędzie Radosława Sobkowicza, który w prosty sposób stracił piłkę pod własnym polem karnym. Rywale po pokonaniu Czarnych Wróblewo 7:0 tydzień wcześniej nie dali zaskoczyć się również naszej drużynie.
     Zapraszamy do posłuchania pomeczowych wypowiedzi kapitana Tomasza Andersza oraz zawodnika Arkadiusza Powałowskiego. Aktualne statystyki zawodników w zakładce Huragan >>> Kadra.
     Krótka fotorelacja dostępna na facebook.com. (gkrawczyk)
17.08.2013 - Zapowiedź - niedziela - godz. 17.00; Tarnovia Tarnowo Podgórne - HURAGAN
Rywal znów z górnej półki
    Od wysokiego "C" rozpoczęli rozgrywki piłkarze z tej jednej z najbogatszych gmin w Polsce. W pierwszej kolejce wysokie zwycięstwo, a w drugiej remis 1:1 w Kostrzynie - to musi robić wrażenie na rywalach.
    My też mamy niezły bilans. Wprawdzie przegrana z Wartą Międzychód chwały nie przyniosła, ale pokonana na inaugurację Mosina okazała się zdecydowanie lepsza w drugim meczu od gnieźnieńskiego Mieszka...
    Jeśli chodzi o ligowe potyczki z Tarnovią z kart historii - mamy tylko jeden mecz ligowy na wyjździe. W 1988 r. przegraliśmy z LZS Tarnowo Podgórne 1:3 w ramach rozgrywek ówczesnej klasy "A". Oby jutro było odwrotnie! (PKrawiec)

Właśnie się tworzy historia...Dziękujemy za odwiedziny nr:
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk, Grzegorz Krawczyk