H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
      Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom oraz sympatykom Huraganu, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Miejmy nadzieję, że rok 2015 będzie pełen kolejnych sukcesów sportowych oraz organizacyjnych.
                                                                                Zarząd MGKS Huragan
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

19.12.2014 - Drużyny młodzieżowe
Młodzież nie zwalnia tempa!
    Zima oraz okres świąteczny tylko w teorii jest czasem bez piłki nożnej. Po perfekcyjnie zaplanowanych przez rodziców oraz kierownictwo zakończeniach poszczególnych grup, nasza młodzież rozpoczęła zmagania w turniejach halowych.
    Drużyna orlików pod wodzą trenera Watrasa poza treningami rozgrywa z powodzeniem gry kontrolne oraz przygotowuje się do udziału w lidze halowej w SP 34 w Poznaniu, który rozpocznie się w połowie stycznia.
    Czerwono-czarni wystawią w tej imprezie dwa zespoły. Więcej informacji na orlików.
    Młodziki trenera Rittera uczestniczyli już m.in. w zawodach w Kicinie (2 m-ce) i Witkowie (4 m-ce). Pod koniec stycznia odbędzie się w Pobiedziskach kolejna edycja Huragan Cup. Więcej informacji na stronie młodzików.
    Zespół trampkarzy wziął udział do dziś dnia w trzech turniejach w Pobiedziskach, Kostrzynie oraz Kicinie i we wszystkich okazał się najlepszy, co bardzo dobrze wróży przed trudną rundą wiosenną w grupie mistrzowskiej. Więcej informacji na trampkarzy.
    Juniorzy nadal trenują i czekają już na styczniowy turniej oraz ciężki okres przygotowawczy przed nową rundą. Podopiecznie trenera Raszewskiego podobnie jak trampkarze oraz młodziki będą organizatorami wspomnianych styczniowych zawodów.
    Nieco później niż w latach poprzednich bo 23 stycznia w Auli Kompleksu Edukacyjno Sportowego odbędzie się IV Piłkarska Gala Huragan Pobiedziska na której wręczone zostaną wyróżnienia we wszystkich kategoriach wiekowych. Prowadzący podsumują mijające dwanaście miesięcy i zaprezentują plany na rok 2015. Więcej informacji wkrótce!
    Terminarze, kadry, aktualne zdjęcia drużyn i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gk)
08.12.2014 - Plan przygotowań drużyny seniorów do rundy rewanżowej
Seniorzy wyjadą na zimowe zgrupowanie!
    Znamy już plan przygotowań do rundy wiosennej piłkarzy drużyny seniorów. Zawodnicy do zajęć powrócą 27 stycznia. Pierwsza kolejka rundy rewanżowej zaplanowana jest na 21/22 marca.
    Najciekawszym wydarzeniem okresu przygotowawczego będzie wyjazd na zimowe zgrupowanie do Nowej Rudy koło Kłodzka. W Centrum Turystyczno Sportowym czerwono-czarni przebywać będą od wtorku do soboty (24.02 - 28.02).
    W trakcie obozu będą mogli korzystać m.in. z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną trawą, hali, basenu, siłowni oraz sauny. Sparingowym rywalem w czasie pobytu na zgrupowaniu będzie Nysa Kłodzko.
    W obozie uczestniczyć będzie min. 22. zawodników w tym kilku wyróżniających się juniorów, sztab szkoleniowy oraz masażysta, który zadba o zdrowie naszych zawodników.
    Warto zaznaczyć, że wyjazd do Nowej Rudy nie byłby możliwy bez naszych sponsorów dzięki, którym piłkarze będą mogli w bardzo komfortowych warunkach przygotowywać się do ligowych zmagań.
    Już wkrótce na łamach naszej strony pojawią się specjalne podziękowania! Ciekawostką jest fakt, że na ostatnim zgrupowaniu sportowym drużyna seniorów była w 2004 roku.
    Aktualny terminarz gier kontrolnych dostępny w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gk)
08.12.2014 - Dzień Dawcy Szpiku
Huragan w Drużynie Szpiku!
    Okres zimowy jest idealnym momentem do przypomnienia sobie wydarzeń nie koniecznie związanych z zieloną murawą. I tak właśnie godny przypomnienia jest fakt, że 11 października tuż przed wyjazdem na mecz do Dopiewa piłkarze Huraganu czynnie uczestniczyli w Dniu Dawcy Szpiku.
    Wydarzenia organizowane przez Drużynę Szpiku w Pobiedziskach, w której szeregach czynnie działają nasze Huraganowe cheerliderki miało na celu zachęcenie jak największej liczy osób do zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców.
    W długiej ku uciesze organizatorów kolejce stanęli Tomasz Andersz, Robert Raszewski, Marcin Kamiński, Arkadiusz Powałowski, Mikołaj Witaszyk oraz Piotr Król.
    Warto dodać, że wcześniej do bazy mieli możliwość dopisania się m.in. Damian Gocałek, Mateusz Pawłowski oraz prezes Grzegorz Krawczyk, który uczynił to przy okazji charytatywnego Ogólnopolskiego Turnieju Kibiców "Gramy z Sercem" w Trzciance.
    Czekamy na kolejne akcje w których będziemy mogli dać coś od siebie! Fotorelacja na facebook. (gk)
06.12.2014 - HuraganTV: Konferencja prasowa podsumowująca rok 2014
Siłą kolektyw!
    W dniu wczorajszym w siedzibie pobiedziskiego Huraganu odbyła się druga w historii profesjonalna konferencja prasowa transmitowana na żywo za pośrednictwem HuraganTV.
    Pytania poza obecnymi na miejscu sympatykami klubu zadawano głównie za pośrednictwem SMS-ów. Tych ostatnich było zbyt dużo, aby można zadać je wszystkie. Kierowane były do reprezentantów piłkarzy: Marcina Jackowiaka, Marcina Kamińskiego, Adriana Płoski, Arkadiusza Powałowskiego oraz trenera Jakuba Ostrowskiego. Konferencję prowadził prezes Grzegorz Krawczyk, który również miał okazję się wypowiedzieć.
    W trakcie trwania konferencji zadano kilkanaście pytań dotyczących różnych aspektów funkcjonowania klubu. Od kwestii związanych z działalnością grup młodzieżowych po... diety zawodników.
    Pomimo czysto amatorskiego i tradycyjnie bezkosztowego dla klubu przedsięwzięcia, jakim było przygotowanie infrastruktury technicznej, wszystko przebiegło bez problemów i transmisja mogła dotrzeć w najdalsze zakątki globu! Ciekawostką jest, że transmisja oglądana była m.in. przez użytkowniów z Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz USA!
    Całość wydarzenia (ok. 75 minut) w oryginalnej wersji można zobaczyć na HuraganTV. Zapraszamy. (gk)
04.12.2014 - HuraganTV
Konferencja, piątek - początek transmisji video o 19:30!
    Już w najbliższy piątek o godzinie 19:30 w budynku klubowym rozpocznie się druga w historii klubu konferencja prasowa transmitowana na żywo w internetowej telewizji klubu na kanele HuraganTV.
    Wśród uczestników zobaczmy zawodników Marcina Kamińskiego, Adriana Płoskę, Marcina Jackowiaka oraz trenera seniorów Jakuba Ostrowskiego i prezesa Grzegorza Krawczyka.
    Przekaz video dostępny będzie w głównym oknie naszego kanału w serwisie internetowym youtube.
    Zachęcamy już dziś wszystkich do zadawania pytań poprzez nasz profil na facebooku oraz na specjalny numer telefonu 606 980 882. Zapraszamy również do obejrzenia zapowiedzi konferencji.
    Warto również dodać, że patronat medialny objął portal SportGniezno.pl (gk)
27.11.2014 - Działalność stowarzyszenia
"Drużyna" Huraganu w Familiadzie?
    26 listopada (środa) członkowie zarządu klubu odbyli wyprawę do stolicy naszego kraju w celu... eliminacji do kultowego teleturnieju emitowanego w TVP od 1994 roku - Familady.
    "Drużyna Huraganu" została zaproszona do udziału w II etapie eliminacji, który polegał na ogólnym przedstawieniu "więzi" oraz poszczególnych osób.
    III etap to już udział w programie, który emitowany jest w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 14. w TVP2. O tym czy zobaczmy nasz "team" w telewizji przekonamy się za ok. 4 tygodnie.
    Warto zaznaczyć jednak, że o tym, czy to się uda decyduje w dużej mierze szczęście, które omijało nas na boisku przez ostatnie pół roku... Godny również podkreślenia jest fakt ew. wygrana 5-osobowego składu przeznaczona zostanie na działalność statutową naszego stowarzyszenia.
    Skład (obecni na castingu): Paweł Krawczyk, Michał Walkowiak, Robert Raszewski i Grzegorz Krawczyk. (gkrawczyk)
26.11.2014 - Czas podsumowań i planów
Sportowy koniec roku zakończony konferencją
    W miniony czwartek po raz ostatni na oficjalnych zajęciach trenowali piłkarze drużyny seniorów.
    Po treningu na spotkaniu z trenerem oraz prezesem, krótko podsumowana została runda jesienna.
    Z kolei już w najbliższy piątek (5.12) w siedzibie klubu o godzinie 19.30 odbędzie się druga w historii konferencja prasowa transmitowana na żywo w internecie na kanele HuraganTV.
    W czasie jej trwania podsumowany zostanie rok 2014 oraz przedstawiony dokładny plan przygotowań drużyny seniorów. Nie zabraknie również informacji o terminie Gali Piłkarskiej, jak i możliwości zadawania pytań drogą elektroniczną.
    Wśród uczestników zobaczmy na pewno trenera seniorów Jakuba Ostrowskiego, prezesa Grzegorza Krawczaka oraz trzech piłkarzy drużyny seniorów.
    Zachęcamy do przypomnienia sobie zeszłorocznej konferencji, która odbyła się dokładnie 28.11.2013 roku. (gkrawczyk)
21.11.2014 - Drużyny młodzieżowe
Ostatnia kolejka młodzieży
    Zwycięstwem swoją debiutancką rundę na boiskach ligowych zakończyła drużyna orlików. Piłkarze trenera Watrasa wygrali na boisku rywala z Wełnianką Kiszkowo 9:5. Bramki w tym spotkaniu strzelali Kamil Marczak (5) oraz Filip Kijakowski, Michał Śnieciński, Piotr Treumann i Michał Kucel.
    Szersza relacja na nowo powstałej dzięki Panu Robertowi Frankowskiemu stronie orlików.
    Zespół młodzików w bardzo ciekawym meczu uległ u siebie najsilniejszej ekipie grupy Nielbie Wągrowiec 0:3. Szersza relacja na stronie młodzików.
    Awans do grupy mistrzowskiej przypieczętowali trampkarze pokonując Juniora Koziegłowy 9:0. Autorami bramek byli Szymon Zieliński (4), Ryszard Wierzbiński (2), Marcin Jesionkowski (2) oraz Jakub Wlazło. Szersza relacja na stronie trampkarzy.
    Juniorzy z kolei zremisowali z Poznaniakiem Poznań 1:1. Gola dającego remis strzelił najskuteczniejszy w drużynie Wojciech Tymczyszyn dla którego było to 21. trafienie tej jesieni.
    Terminarze, kadry, aktualne zdjęcia drużyn i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
19.11.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Sparta Oborniki
Słabe pożegnanie

    Zapraszamy do obejrzenia skrótu z ostatniego meczu ligowego w tym roku w Pobiedziskach. Rywalem pobiedziszczan była drużyna Sparty Oborniki. W linku wszystkie gole oraz wywiady z Piotrem Królem oraz trenerem gości Mariuszem Drewiczem.
    Ze spotkania przygotowana została również krótka fotorelacja, która dostępna jest również na naszym profilu na facebook. Autorem zdjęć jest Piotr de Bever.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (gkrawczyk)
16.11.2014 - HURAGAN - Sparta Oborniki 1:4 (0:1)
Niespodzianki nie było...
    Nie udało się godnie pożegnać z miejscowymi kibicami drużynie Huraganu. Zawodnicy trenera Jakuba Ostrowskiego przegrali w ostatnim meczu u siebie w roku 2014 ze Spartą Oborniki aż 1:4.
    Pierwsza połowa to bardzo dobra gra naszych. Rywali przed utratą gola dwukrotnie ratowała poprzeczka, dodatkowo bliscy szczęścia byli Witaszyk oraz Gocałek.
    Niestety w 25. minucie rywale oddali pierwszy celny strzał na bramkę Kamińskiego i było 0:1. Piłka po strzale Bartosza Bejmy odbiła się jeszcze od naszego obrońcy i zmyliła golkipera czerwono-czarnych.
    Po przerwie Huraganiści szybko zostali sprowadzeni na ziemię bo już w 49. minucie było 0:2. Po stracie gola gospodarze ruszyli do frontalnych ataków co przyniosło skutek w 80. minucie. Gola kontaktowego zdobył Adam Napieralski.
    Niestety w 83. min. po rzucie karnym wynik podwyższyli Spartanie, a w 90. min. po kolejnej kontrze było 1:4. Warto zaznaczyć, co niestety nic(!) nie zmienia w kwestii wyniku tego meczu, że rezultat końcowy nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Potwierdził to również trener przyjezdnych Mariusz Drewicz w pomeczowym wywiadzie udzielonym dla HuraganTV.
    Skład: Kamiński - Król, Andersz (64' Napieralski), Wolniewicz, Powałowski - Gocałek, Jóźwiak, Cieśla (82' Włodarczyk), Żołądkiewicz, Kasperczak - Witaszyk.
    Ponadto w kadrze: Raszewski, Pająk, Pawłowski, Cegielski, Szumiński.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
15.11.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 13.00, HURAGAN - Sparta Oborniki
Sparta po Sparcie...
    Pięć dni temu pokonaliśmy drużynę ze stolicy powiatu Szamotulskiego - jedenastkę miejscowej Sparty. Jutro do Pobiedzisk zawita inna ekipa. Tym razem będzie to imienniczka z Obornik.
    Mecz ten otwiera rundę rewanżową. Oby nasi zawodnicy rzeczywiście potraktowali ten mecz jako rewanż za inauguracyjną, niespodziewanie wysokoą przegraną w Obornikach 1:4.
    Szczegóły o wydarzeniu na facebook.com. W przerwie m.in. aż 4 nagrody dla kibiców oraz tradycyjnie występ Huragan Girls. (PKrawiec)
14.11.2014 - Zamów darmowe powiadomienia SMS!
Autopowiadamianie
o wydarzeniach i wynikach

    Chcesz szybko znać wynik Huraganu? Interesują Cię informacje dotyczące wydarzeń wokół klubu?
    Wyślij jednorazowo "SMS" o treści "TAK" pod numer 606 980 882 (koszt według stawki operatora) i otrzymuj darmowe powiadomienia!
    Zapraszamy do skorzystania z usługi. Informacja dostępna również na naszym profilu na facebook. (gkrawczyk)
13.11.2014 - Drużyny młodzieżowe
Nowa strona orlików!
    Drużyna orlików niespodziewanie przegrała bardzo wysoko u siebie z Gniewkiem Gniezno aż 1:14. Bramkę dla czerwono-czarnych zdobył Patryk Saja.
    Szersza relacja na nowo powstałej dzięki Panu Robertowi Frankowskiemu stronie orlików.
    Zespół młodzików przegrał w przedostatniej serii gier w Zalasewie z Liderem Swarzędz 1:4. Trafienie zaliczył Jakub Maciejewski. Szersza relacja na stronie młodzików. Warto również odnotować, że w czwartek (13.11) drużyna młodzików reprezentująca szkolę w Pobiedziskach wygrała rozgrywki powiatowe i dalej rywalizować będzie na szczeblu województwa.
    Trampkarze przypieczętowali awans do grupy mistrzowskiej wygrywając na wyjeździe z Kopernikiem Poznań 7:0. Autorami bramek byli Szymon Zieliński (2), Wojciech Bissinger, Ryszard Wierzbiński, Daniel Przybylski, Mateusz Kozłowski oraz Krystian Szczebiot. Szersza relacja na stronie trampkarzy.
    Drużyna juniorów w ostatni weekend rozegrała dwa spotkania. Najpierw w niedzielę w dość pechowych okolicznościach przegrali 2:3 w Poznaniu z Poznańską 13 po dwóch trafieniach Wojtka Tymczyszyna.
     We wtorek z kolei wygrali przed własną publicznością ze Stoperem Poznań aż 11:2. Bramki w tym meczu strzelali Maurycy Szumiński (3), Dominik Wala (2), Hubert Rogowski (2), Igor Watras (2), Kamil Grzybowski oraz Oskar Rosalski.
    Terminarze, kadry, aktualne zdjęcia drużyn i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
12.11.2014 - Mamy nowego Sponsora Głównego!
Enea również z Huraganem!
    Szalenie miło jest nam poinformować, że po staraniach zarządu MGKS Huragan Pobiedziska udało się nawiązać współpracę sponsorską z naszym lokalnym sprzedawcą energii - firmą ENEA.
    ENEA, której cztery banery reklamowe pojawiły się na stadionie postanowiła czynnie wesprzeć nasz autorski projekt "Stawiamy na Swoich". Umowa została już podpisana, a jej czas obowiązywania to rok 2014.
    Środki te bardzo pomagają w realizacji całorocznej misji i są niezmiernie ważne w kwestii dopięcia tegorocznego budżetu. Bez nich trudno byłoby funkcjonować i udźwignąć ciężar ambitnych zadań, których podjęło się stowarzyszenie.
    Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub 691 150 501. (PKrawiec)
11.11.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Sparta Szamotuły
Wygrana!

    Zapraszamy do obejrzenia skrótu ligowej potyczki Huraganu ze Spartą Szamotuły w ramach XV kolejki IV ligi grupy północnej.
    W linku wszystkie gole oraz wywiady z Adrianem Płoską oraz szkoleniowcem Sparty Damianem Łukasikiem.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (gkrawczyk)
11.11.2014 - HURAGAN - Sparta Szamotuły 3:1 (0:1)
Trzy punkty w trzy minuty!
    Ciekawy przebieg miał mecz XV kolejki IV ligi. Piłkarze Huraganu wygrali ze Spartą Szamotuły 3:1 strzelając trzy gole w trzy minuty, odrabiając tym samym jednobramkową stratę z pierwszej części gry.
    Mecz lepiej zaczęli gospodarze próbując szybko strzelić gola. Po strzale m.in. Żołądkiewicza piłka odbiła się od poprzeczki. Niestety w 38. minucie gry po jedynym celnym strzale gości w meczu piłka wpadła do bramki strzeżonej przez Marcina Kamińskiego.
    Po przerwie "obudzili" się Huraganiści. Najpierw w 49. minucie po strzale Arkadiusza Powałowskiego piłka odbiła się od obrońcy Sparty i było 1:1.
    W minucie 50. było 2:1 za sprawą Nikodema Kasperczaka, który ładnym strzałem głową po rzucie rożnym pokonał Daniela Malinę. Minutę później było już 3:1! Piękną indywidualną akcję Bartosza Żołądkiewicza wykończył Adrian Płoska i ku uciesze kibiców Huraganu było po meczu.
    Niestety czerwono-czarni spotkanie kończyli w "10". Czerwoną kartę w 70. minucie za odepchnięcie rywala ukarany został Adrian Płoska co dodatkowo komplikuje, już trudną sytuację kadrową Huraganu.
    Skład: Kamiński - Pająk (53' Gocałek), Wolniewicz, Andersz, Powałowski - Król, Cegielski (46' Cieśla), Żołądkiewicz, Pawłowski (62' Witaszyk) - Kasperczak, Płoska.
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Włodarczyk, Szumiński, Napieralski.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
10.11.2014 - Zapowiedź - wtorek, godz. 13.00, HURAGAN - Sparta Szamotuły
Skazani na trzy punkty!?
    Już jutro rywalem Huraganu ostatnia drużyna IV ligi. Sparta nie wygrała dotąd w czternastu meczach ani razu. Drużynie z Pobiedzisk przypadło to w udziale tylko dwukrotnie. Liczymy, że czas przyszedł na trzecią wiktorię.
    Niestety trudno o optymizm w obozie pobiedziszczan. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Przetrzebiona chorobami i kontuzjami kadra staje przed dużymi wyzwaniami. Tym razem do grupy nieobecnych dołączy Patryk Jóźwiak. Zagra na szczęście Adrian Płoska .
    Trudno nie zauważyć statystycznej ciekawostki. Otóż czerwono-czarni nigdy nie przegrali 11 listopada. Sześciokrotnie wygrywaliśmy, trzy razy był remis. Tego dnia nasz "HP" stracił w historii tylko jednego gola.
    Szczegóły o wydarzeniu na facebook.com. W przerwie m.in. aż 4 nagrody dla kibiców oraz tradycyjnie występ Huragan Girls. (PKrawiec)
09.11.2014 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Strzelecki nos p. Kazimierza Tomaszewskiego z Bocińca!
    Trudniej chyba było przewidzieć strzelca pierwszej bramki dla Huraganu niż wynik remisowy 2:2. Aż trzy osoby poprawnie wytypowały końcowy rezultat. Wszystkie to stali bywalcy i koneserzy gry czerwono-czarnych. Anna Raszewska, Krzysztof Kamiński oraz Rafał Gierzycki zainkasowali zatem po 5 punktów.
     Wydaje się jednak, że na większą uwagę zasługuje jedyna "dwójka" autorstwa p. Kazimierza Tomaszewskiego z Bocińca, który przewidział, że pierwszego gola dla Huraganu w meczu z Wełną zdobędzie Oskar Włodarczyk, który przecież nie jest napastnikiem!
     Aktualna tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
08.11.2014 - Warta Międzychód - HURAGAN 6:2 (3:1)
Asystenci...
    W przedostatnim meczu rundy jesiennej nasi piłkarze ulegli w Międzychodzie miejscowej Warcie aż 2:6.
    Gospodarze wygrali zasłużenie wykorzystując kardynalne błędy naszych zawodników...
    Goście szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie po błędach obrony i naszego bramkarza (15. i 20. minuta).
    Gola kontaktowego w 22. minucie gry zdobył Nikodem Kasperczak, by zaraz potem po kolejnym błędzie padła bramka na 1:3 (23. minuta gry).
    Po przerwie w 48. minucie było 2:3 znów za sprawą Kasperczaka. Niestety już w 52. minucie Warta prowadziła 4:2 po kolejnym błędzie naszego zawodnika... Kolejne gole dla gospodarzy to znów duża niefrasobliwość naszego bloku defensywnego (68. i 87. minuta).
    Szansę na zmniejszenie rozmiarów porażki mieli jeszcze m.in. Pawłowski, Kasperczak oraz Napieralski ale we wszystkich przypadkach zabrakło trochę szczęście oraz umiejętności.
    Skład: Kamiński - Pająk (80' Król), Wolniewicz, Andersz, Powałowski - Gocałek, Jóźwiak (75' Cegielski), Żołądkiewicz, Włodarczyk (70' Pawłowski) - Kasperczak, Napieralski (60' Cieśla).
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
08.11.2014 - Zapowiedź - sobota - godz. 14.00; Warta Międzychód - HURAGAN
11 wygranych Warty pod rząd...
    Huragan udaje się dziś na bardzo trudny teren. Warta zwyciężyła ostatnie jedenaście meczów z rzędu. Jest w wielkiej formie. Smaczku dodaje fakt, że w Międzychodzie już dawno nikt w ogóle nie wygrał. Ostatni raz zrobiły to w ubiegłym sezonie Lubuszanin Trzcianka i właśnie Huragan, kiedy to niespodziewanie rozgromiliśmy rywala aż 4:0!
    Plaga urazów, kontuzji i chorób dodatkowo osłabia siłę pobiedziszczan. Prawdopodobnie nie zagra Marcin Jackowiak, Przemek Andrusieczko, Mikołaj Witaszyk i za kartki Adrian Płoska. Na płycie boiska zabraknie też na pewno Radosława Sobkowicza i Daniela Ledziona. (PKrawiec)
04.11.2014 - Drużyna seniorów
Urazy nie omijają naszych...
    Pech nie chce niestety opuścić naszej drużyny. Powiększyła się lista zawodników z usług których nie będzie mógł już w tej rundzie skorzystać trener Jakub Ostrowski.
    Pierwszym, który wypadł ze składu drużyny seniorów był Daniel Ledzion, którego po raz ostatni na boisku zobaczyliśmy w meczu z 1920 Mosina.
    Marcin Jackowiak nabawił się urazu w pojedynku ze Zjednoczonymi Trzemeszno i kontuzja mięśnia dwugłowego uda wyklucza go z gry do końca rundy.
    Również do końca rundy nie zobaczmy już Przemka Andrusieczki, który w ostatnim meczu z Wełną Skoki zeszedł z boiska już w 31 minucie gry z powodu urazu mięśnia czterogłowego uda. "Andy" do treningów wrócił na początku października po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej urazem kostki...
    W ostatnich tygodniach z urazami zmagali się również Marcin Pająk oraz Adrian Płoska którzy z powodu kontuzji nie mogli zagrać w ważnych spotkaniach (Lechia, Zjednoczeni).
    Ze względu na małą liczbę młodzieżowców do kadry pierwszego zespołu zgłoszeni zostali dodatkowo dwaj wychowankowie, juniorzy Piotr Włodarczak oraz Maurycy Szumiński. (gkrawczyk)
03.11.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Wełna Skoki
Szczęcie po stronie rywala

    Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wczorajszego meczu ligowego. Rywalem pobiedziszczan była drużyna byłego trenera Krzysztofa Pancewicza. W linku wszystkie gole oraz wywiady ze szkoleniowcami.
    Z niedzielnego meczu przygotowana została również fotorelacja, która dostępna jest również na naszym profilu na facebook. Autorem zdjęć jest Piotr de Bever.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (PKrawiec)
02.11.2014 - HURAGAN - Wełna Skoki 2:2 (1:1)
Gorzki smak remisu...
    Za takie mecze kochamy i momentami nienawidzimy piłki nożnej. Pomimo, że mecz trwa 90 minut oba trafienia dla Wełny dzieliło ponad 91.
    Już 20 sekunda gry dała prowadzenie drużynie Wełny, która wykorzystała złe ustawienie bloku defensywnego Huraganu. Goście próbowali pójść za ciosem i szybko podwyższyć prowadzenie ale dwukrotnie bardzo dobrze w bramce Huraganu spisał się Marcin Kamiński.
    W 26 minucie było 1:1. Po dośrodkowaniu z lewej strony piłka trafiła do zamykającego akcję Oskara Włodarczyka, który strzałem w długi róg pokonał Sebastiana Maćkowskiego.
    W drugiej odsłonie przeważali już gospodarze co potwierdzone zostało dopiero w 80 minucie gry za sprawą Damiana Gocałka, który głową po rzucie rożnym pokonał bramkarza Wełny. Wcześniej gola mogli zdobyć m.in. Kasperczak czy Witaszyk ale w każdej sytuacji zabrakło dosłownie centymetrów.
    Kiedy wydawało się, że bardzo dobra gra czerwono-czarnych da jakże upragnione trzy punkty, arbiter podyktował "11" dla zawodników ze Skoków... Remis w 92 minucie gry dał gościom Krzysztof Gryszczyński.
    Skład: Kamiński - Pająk, Powałowski, Andersz, Płoska - Gocałek, Andrusieczko (34' Jóźwiak), Żołądkiewicz, Włodarczyk (70' Napieralski) - Witaszyk (84' Cegielski), Kasperczak.
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Król, Wolniewicz, Pawłowski.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
01.11.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 14.00, HURAGAN - Wełna Skoki
Z liderem o 14.
    W XIII serii spotkań piłkarze Huraganu na własnym terenie rywalizować będą z Wełną Skoki, która obecnie jest na pierwszym miejscu w ligowej tabeli z 29. punktami na koncie.
    Goście, których trenerem jest dobrze znany w Pobiedziskach Krzysztof Pancewicz są bez wątpienia rewelacją rundy jesiennej. Przegrali tylko raz na własnym terenie z Lubuszaninem Trzcianka 1:5, z którym to Huragan wygrał na wyjeździe 2:0...
    Obie drużyny w rozgrywkach ligowych ostatni raz spotkały się w sezonie 96/97. W lipcu tego roku w grze kontrolnej górą byli rywale, którzy wygrali 1:0. Jak będzie tym razem? Pierwszy gwizdek o godzinie 14. w niedzielę 2 listopada.
    Niestety w barwach Huraganu nie zobaczmy na pewno Marcina Jackowiaka, który nie pojawi się na boisku już do końca rundy z powodu urazy (w meczu ze Zjednoczonymi). Sędzią głównym niedzielnych zawodów będzie Pan Mariusz Sikorski z Gniezna.
    Szczegóły o wydarzeniu na facebook.com. W przerwie m.in. aż 5 nagród dla kibiców oraz tradycyjnie występ Huragan Girls. (gkrawczyk)
31.10.2014 - Drużyny młodzieżowe
O krok od wygranej...
    Drużyna orlików w ostatni weekend (ósma seria gier) zagrała u siebie z najlepszymi zawodnikami Lecha Poznań z tego rocznika. Po ciekawej pierwszej połowie w której długo było 1:1 ostatecznie nasi najmłodsi zawodnicy przegrali 1:9. Gola dla czerwono-czarnych zdobył Piotr Treumann.
    Zespół młodzików wygrał na własnym terenie z Pelikanem Niechanowo 5:1. Bramki dla Huraganistów strzelali Oliwier Kraśniewski, Stanisław Snuszka oraz Nikodem Góralski. Szersza relacja na stronie młodzików.
    Trampkarze zremisowali u siebie z Przemysławem Poznań 2:2 i tym samym zapewnili sobie awans do grupy mistrzowskiej. Gole dla Huraganu strzelali Mateusz Kozłowski oraz Wojciech Bissinger. Szersza relacja wkrótce na stronie trampkarzy.
    O sporym pechu może mówić drużyna juniorów. W bardzo ciekawym meczu, który prawdopodobnie zadecydował o pierwszym miejscu w grupie zawodnicy trenera Raszewskiego zremisowali po golu straconym w ostatniej akcji meczu... Wcześniej rzut karny obronił Michał Kasprowicz, a bramki padły po strzałach Wojciecha Tymczyszyna oraz Pawła Skrodzkiego.
    Terminarze, kadry, aktualne zdjęcia drużyn i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
28.10.2014 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Jagoda Stasiak i Błażej Grempka - "two of the best"
    Nikt nie spodziewał się, że Huragan ulegnie przed 9. dniami Lechii... Może i łaska kibica na pstrym koniu jeździ, ale wiara w swoją drużynę zawsze jest i będzie!
    Efektem tego zaledwie dwie "dwójki" za mecz z Lechią. Obie za wytypowanie bezbramkowego remisu (punkt za udział i punkt za brak strzelca gola po stronie HP) - wydawałoby się przed meczem dość krytycznej oceny możliwości pobiedziszczan.
    Rzeczywistość była jednak dość brutalna, a najbliżej niej była debiutantka p. Jagoda Stasiak z Iwna oraz stały gracz LKHP Błażej Grempka.
     Aktualna tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
27.10.2014 - Z cyklu: "Huraganiści w sieci" - rozmowa z Arkadiuszem Powałowskim
"Musimy to udowodnić w najbliższych meczach"
    Myślę, że należy się kibicom kilka słów wyjaśnień jeśli chodzi o nasze ostatnie "osiągnięcia"...
    Ostatnie wyniki niestety nie napawają optymizmem. Ale mogę obiecać, że ciężką pracą na treningach postaramy się to zmienić.
    Ostatni raz w podobnych rozmiarach jak ze Zjednoczonymi przegraliśmy w marcu...2007 roku z rezerwami ówczesnego Groclinu Grodzisk (0:6)... Więcej (gkrawczyk)

25.10.2014 - Zjednoczeni Trzemeszno - HURAGAN 6:1 (1:0)
Blamaż seniorów
    "Po raz pierwszy wygrać w IV lidze z Huraganem" brzmiała zapowiedź meczu na stronie rywala. Pomimo serii 4. zwycięstw gospodarzy i 5. meczów bez zwycięstwa Huraganu nikt nie przypuszczał, że tak srogie lanie sprawią piłkarzom z Pobiedzisk zawodnicy Zjednoczonych.
    Huragan przyzwyczaił nas niestety do braku skuteczności. W pierwszej połowie obie ekipy stworzyły sobie po dwie dobre sytuacje. Z gola w 12 min. cieszyli się jednak tylko miejscowi.
    Druga połowa zaskoczyła wszystkich obserwatorów tego meczu. Po indywidualnych błędach i obnażeniu słabości pobiedziszczan rywale zaaplikowali aż 5. trafień, a jednego, honorowego dla rozbitych czerwono-czarnych, przy stanie 0:4 w 65 minucie uzyskał Bartosz Żołądkiewicz. Podobnej klęski w meczu o punkty nie było od siedmiu lat.
    Skład: Kamiński - Król (45' Gocałek), Powałowski, Jackowiak (55' Żołądkiewicz), Płoska - Włodarczyk (65' Pawłowski), Andrusieczko (65' Cegielski), Jóźwiak, Kasperczak - Witaszyk, Napieralski. Ponadto w kadrze: Raszewski, Andersz, Wolniewicz.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (PKrawiec)
25.10.2014 - Zapowiedź - sobota - godz. 15.00; Zjednoczeni Trzemeszno - HURAGAN
Celem zwycięstwo!
    Trzemesznianie to solidna marka patrząc na ostatnie sezony tej drużyny spędzone w IV lidze. W zakończonym sezonie byli za piłkarzami z Pobiedzisk i zajęli 6. miejsce. Obecnie z dorobkiem 21. punktów zajmują wysokie piąte miejsce i nie przegrali jeszcze u siebie.
    Życzylibyśmy sobie powtórki z Trzcianki, bo wiemy, że w drużynie Ostrowskiego drzemie duży potencjał. Oby uwolnił się on dziś po godz. 15. (PKrawiec)
23.10.2014 - Drużyny młodzieżowe
Trampkarze górą w meczu na szczycie!
    Miłą niespodziankę sprawiła drużyna orlików, która po dobrym meczu wygrała w Gnieźnie z Mieszkiem 4:2. Łupem bramkowym "wyjątkowo" podzieliła się dwójka graczy Kamil Marczak oraz Piotr Treumann.
    Punktów nie udało się zdobyć zespołowi młodzików. Lepsza na swoim terenie okazała się drużyna Mieszka Gniezno, który wygrała 6:2. Obie bramki dla HP strzelił Olivier Kraśniewski. Szersza relacja na stronie młodzików.
    Drużyna trampkarzy (na zdęciu po meczu) w bardzo ważnym dla układu tabeli meczu z Mieszkiem wygrała na wyjeździe 3:1! Tym samym podopieczni trenera Rittera są o krok od gry wiosną w grupie mistrzowskiej! Gole w meczu z zawodnikami z Gniezna strzelali Wojciech Wawrzyniak, Adam Ostajewski oraz Mateusz Kozłowski. Szersza relacja wkrótce na stronie trampkarzy.
    Prawdziwy festiwal strzelecki urządziła sobie drużyna juniorów. Huraganiści pokonali na boisku rywala TPS Winogrady Poznań aż 23:1! Bramki w tym meczu strzelali Wojciech Tymczyszn (10!), Filip Sadowczyk (4), Hubert Rogowski (2), Mikołaj Kistowski (2), Kacper Mizgajski (2) oraz Kamil Grzybowski, Igor Watras i Piotr Włodarczak.
    Terminarze, kadry, aktualne zdjęcia drużyn i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
20.10.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Lechia Kostrzyn
Udany rewanż Lechii

    Kolejny filmowy materiał jest już dostępny dla kibiców. Tym razem z wczorajszego ligowego meczu z Lechią Kostrzyn. Poza bramkami i najbardziej emocjonującymi fragmentami można zobaczyć taniec pobiedziskich cheereleaderek - zespołu Huragan Girls, których nowy układ został zaprezentowany w przerwie niedzielnego pojedynku.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (PKrawiec)
19.10.2014 - HURAGAN - Lechia Kostrzyn 0:1 (0:0)
Nadal bez zwycięstwa...
    Znów nie udało się wygrać czerwono-czarnym i zdobyć kompletu punktów.
    Ostatni raz piłkarze Huraganu w lidze wygrali 14 września w spotkaniu z najsłabszym zespołem w tabeli - Leśnikiem Margonin.
    Mecz był niestety kolejnym bardzo wyrównanym pojedynkiem, który rozgrywali nasi zawodnicy. Niestety po raz kolejny formacja ofensywna nie potrafiła postawić tzw. kropi nad "i" i zdobyć gola dającego prowadzenie.
    Okazje do zdobycia bramki mieli m.in. trzykrotnie Witaszyk, Andrusieczko, Napieralski czy Jóźwiak jednak żaden ze strzałów nie zmusił do interwencji golkipera Lechii...
    Goście prowadzenie objęli w 74 minucie bo pięknym uderzeniu tzw. nożycami Marcina Stoińskiego. Wcześniej jednak to sami piłkarze Huraganu sprokurowali tą sytuację po paśmie nieudolnych interwencji.
    Do końca meczu gospodarze atakowali ale nie udało się wyrównać. Tym samym piłkarze z Pobiedzisk zakotwiczyli na 12. miejscu w tabeli na dłużej ze stratą już czterech oczek do Gromu Plewiska...
    Warto podkreślić jeszcze, że przed meczem prezes w imieniu zarządu podziękował za ponad 250. spotkań oraz 10 lat gry w barwach Huraganu Arkadiuszowi Powałowskiego, który niestety z powodu choroby nie mógł wystąpić w meczu z Lechią.
    Skład: Kamiński - Król, Wolniewicz (64' Napieralski), Andersz (78 Kasperczak), Sobkowicz - Gocałek, Jóźwiak, Jackowiak, Andrusieczko, Żołądkiewicz (86' Pawłowski) - Witaszyk.
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Cegielski, Włodarczyk.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
18.10.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Warta Poznań
Koniec pucharowej przygody

    Zapraszamy do obejrzenia relacji naszego kanału TV ze środowej potyczki w ramach Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Do obejrzenia najciekawcze akcje, rzuty karne oraz pomeczowe wywiady z trenerami Warty Tomaszem Bekasem oraz Huraganu - Jakubem Ostrowskim.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (gkrawczyk)
18.10.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Lechia Kostrzyn
17. raz o punkty w Pobiedziskach
    Pomimo bardzo długiej historii obu klubów i zaledwie 10. kilometrów odległości między oboma, niemal równymi pod względem liczby mieszkańców miasteczkami stosunkowo rzadko obie drużyny grywały w jednej lidze.
    Wzlotom jednych towarzyszyła bessa drugich - jak na przykład było w latach 1994-2007. Przez te 13 lat obie drużyny nie konfrontowały się w lidze ani razu!
    Z odtworzonych i znanych nam wyników zaledwie dwukrotnie Huragan wygrywał u siebie (o wiele lepszy bilans mamy na wyjeździe). Ostatnia wygrana (1:0) to 14 czerwca... tego roku, kiedy to po golu Patryka Jóźwiaka z rzutu karnego z 40 minuty pobiedziszczanie zapewnili sobie wysokie 5. miejsce w tabeli (Lechia skończyła na miejscu 7.).
    Bieżący sezon dla obu ekip przeplatany jest lepszymi i gorszymi występami. Goście mają cztery punkty więcej i zajmują 9, miejsce w tabeli.
    W meczowej "18" Jakuba Ostrowskiego zabraknie kontuzjowanych Marcina Pająka oraz Adriana Płoski.
    Szczegóły o wydarzeniu na facebook.com. W przerwie m.in. aż 6 nagród dla kibiców oraz nowy układ taneczny Huragan Girls. (PKrawiec)
18.10.2014 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Jedyna "trójka" na wagę lidera!
    Jedyną osobą, która przewidziała remis w ostatnim meczu ligowym u siebie z Gromem Plewiska był p. Artur Bednarek. Opłaciło się zaryzykować, bo dzięki temu przeskoczył on rywali i z dorobkiem 10. punktów jest ex-equo na pierwszym miejscu. W klasyfikacji końcowej LKHP pan Artur już dwukrotnie zapisał się w pierwszej "11". Najwyższe miejsce to pozycja 5. w sezonie 2012/13.
     Aktualna tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
16.10.2014 - Drużyny młodzieżowe
Passa trampkarzy trwa!
    Szóstą serię spotkań mają za sobą młodzi adepci piłki nożnej naszego klubu. Drużyna orlików uległa na własnym terenie Unii Swarzędz 1:8 choć na 10 minut przed końcem meczu był jeszcze wynik 1:1. Jedynego gola dla czerwono-czarnych zdobył Kamil Marczak.
    Nie udało się również zainkasować punków ekipie młodzików. Ulegli oni na wyjeździe Vitcovii Witkowo 1:3. Honorowe trafienie zaliczył Olivier Strosin. Szersza relacja na stronie młodzików.
    Trampkarze z kolei nie zwalniają tempa i po razu drugi tej jesieni rozbili żeński zespół Polonii Poznań 13:0. Łupem bramkowym podzielili się kolejno Jan Różewski (3), Ryszard Wierzbiński (3), Wojciech Bissinger (3), Mateusz Kozłowski (2), Daniel Przybylski oraz Wojciech Wawrzyniak. Szersza relacja wkrótce na stronie trampkarzy.
    Swojego meczu nie rozegrała drużyna juniorów. Mecz ze Stoperem Poznań przełożony został na 11 listopada. Terminarze, kadry i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gk)
15.10.2014 - 1/8 OPP: HURAGAN - Warta Poznań 1:1 (0:1) k. 6:7
Przegrany remis
    Mecz pomiędzy Huraganem a Wartą w ramach 1/8 Pucharu Polski na szczeblu okręgu miał dwa oblicza.
    W pierwsze odsłonie przeważali goście w drugiej nasza drużyna. Ostatecznie mecz zakończył się remisem ale w karnych lepsi okazali się piłkarze Warty Poznań
    Już w 7. minucie prowadzenie dla rywali dał Adrian Owczarek, później poznaniacy groźnie atakowali bramkę strzeżoną przez Marcina Kamińskiego. Huragan nie bardzo miał plan na sforsowanie dobrze zorganizowanej defensywy drużyny z zielono-białych.
    Druga odsłona to zupełnie inna, dużo lepsza gra gospodarzy. Huraganiści dominowali praktycznie całe 45 minut, a Warta ograniczała się do sporadycznych kontr.
    Gola dającego remis w 75 min. zdobył wprowadzony dziesięć minut wcześniej Radosław Sobkowicz, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Bliscy zdobycia gola dla czerwono-czarnych byli również Żołądkiewicz, Powałowski, Andrusieczko czy Gocałek ale kilkukrotnie zabrakło trochę szczęścia.
    W rzutach karnych niestety lepsi okazali się dwukrotni mistrzowie Polski, którzy wygrali po ośmiu seriach "jedenastek" 7:6 i awansowali ostatecznie do 1/4 Pucharu Polski na szczeblu okręgu.
    Skład: Kamiński - Król, Wolniewicz, Andersz, Powałowski - Gocałek, Jóźwiak (65' Sobkowicz), Jackowiak (56' Napieralski), Andrusieczko, Żołądkiewicz - Płoska.
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Cegielski, Pawłowski, Włodarczyk.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
14.10.2014 - Zapowiedź - środa, godz. 15.45, HURAGAN - Warta Poznań
Dwukrotny Mistrz Polski na naszej drodze!
    Dziś piłkarze z Pobiedzisk podejmują w prestiżowym pojedynku w ramach V rundy Okręgowego Pucharu Polski poznańska Wartę.
    Będzie to kolejny mecz pierwszych drużyn obu klubów. W ramach OPP już kilka razy Huragan spotykał się z Wartą od lat 90. Zawsze górą byli gracze z Dolnej Wildy.
    W lidze obie jedenastki spotkały się w III lidze w sezonie 2000/01. W Poznaniu po bardzo ciekawym meczu było 2:2. Gole dla czerwono-czarnych strzelali Przysiuda i Mariusz Pietrzak. Rewanż przy Kiszkowskiej już nie wyszedł i swój dzień miał Piotr Prabucki. Dwa z trzech trafień Warty jego autorstwa przesądziły o porażce 0:3.
    Dziś obie jedenastki dzieli teoretycznie zaledwie jedna liga. Wszyscy znamy jednak niesportowe powody degradacji poznaniaków, co potwierdza wysoka pozycja Warty w III lidze. Piłkarsko więc porównywanie obu jedenastek jest bardziej skomplikowane i chyba mało sensowne... Co nie zmienia faktu, że Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i na pewno nie można odbierać szans awansu drużynie gospodarzy.
    Początek meczu dziś dość wcześnie, bo o godzinie 15.45. Na pewno warto przyjść na nasz stadion! (PKrawiec)
12.10.2014 - GKS Dopiewo - HURAGAN 1:0
Niespodzianki nie było
    Nie udało się sprawić niespodzianki i zdobyć przynajmniej punktu na wyjeździe w meczu z GKS. Spadkowicze z III ligi pokonali nasz zespół 1:0 po tzw. golu do szatni z 45 minuty.
    Tym samym zakończyła się dobra seria piłkarzy Huraganu, którzy w siedmiu poprzednich meczach nie przegrali swojego pojedynku. Warto jednak podkreślić, że rywale przed dzisiejszym meczem mogli pochwalić się wyśmienitym bilansem na własnym terenie (4 zwycięstwa, bilans bramek 23-3).
    Najbardziej boli fakt, że był to kolejny dobry wyjazdowy mecz Huraganistów. Niestety po raz kolejny nie udało się tego potwierdzić wynikiem.
    W pierwszej odsłonie przeważali rywale. Najgroźniejsze akcje ze strony gospodarzy inicjował szybki i skuteczny Jacek Kopaniarz, który dał prowadzenie swojej drużynie po strzale z lewej strony boiska.
    W drugiej odsłonie zdeterminowani i zmobilizowani piłkarze Huraganu próbowali wyrównać stan meczu. Bliscy temu byli m.in. Andersz, Witaszyk oraz Gocałek, którego strzał z wolnego minimalnie minął bramkę piłkarzy z Dopiewa. Gospodarze czyhali na kontry i skutecznie opóźniali grę zyskując kolejne cenne minuty.
    Skład: Kamiński - Pająk, Powałowski, Andersz (78' Napieralski), Jackowiak - Gocałek, Jóźwiak, Cegielski (46' Płoska), Włodarczyk (60' Kasperczak) - Żołądkiewicz, Witaszyk.
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Wolniewicz, Król, Andrusieczko.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
11.10.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 14.00, GKS Dopiewo - HURAGAN
Dziś Reprezentacja, jutro Huragan
    Z soboty na niedzielę został przełożony mecz ligowy na prośbę gospodarzy. To bardzo dobra wiadomość dla pobiedziskich kibiców Reprezentacji Polski, którzy będą mogli oba mecze zobaczyć na stadionach w Warszawie i Dopiewie.
    Polska nie jest faworytem meczu z Niemcami. Huragan również nie jest w lepszej sytuacji przed potyczką z GKS-em, który w zeszłym sezonie występował jeszcze w III lidze. Aż cztery sezony piłkarze z tej niewielkiej miejscowości dzięki dużemu wsparciu gminy Dopiewo i sponsorów potykali się na wyższym szczeblu ligowej hierarchii.
    Pobiedziszczanie dwukrotnie w historii zagrali w Dopiewie. W 2006 r. wygrali 2:1 po golach Kroenke i Maćkowiaka. Rok później też w ramach IV ligi było już gorzej i mecz zakończył się przegraną 2:4. Obie bramki strzelił Garczyński.
    W tym sezonie rywale, podobnie jak Huragan grają w kratkę. Tydzień temu zremisowali w Szydłowie 1:1. Taki sam rezultat uzyskali pod Piłą nasi piłkarze. Dopiewianie na pewno są w naszym zasięgu. Pytanie tylko na ile pomoże im atut własnego boiska.(PKrawiec)
10.10.2014 - "Piłkarz Meczu" za mecz z Gromem
Marcin "nie do pokonania" Kamiński
    No i doczekaliśmy się wyboru bramkarza jako najlepszego zawodnika Huraganu w meczu ligowym. Zdecydowana większość kibiców nie miała problemu z wyborem.
    Świadczy to jednocześnie, że Marcin Kamiński miał dużo pracy i był przy tym bezbłędny!
    Ważne i godne podkreślenia jest, że nasz wychowanek w ostatnich 6. meczach wpuścił tylko dwa gole! Jeśli do tego dodamy czyste konto z pucharowej wyprawy do Witkowa, nie ma wątpliwości, że defensywa Huraganu przy wsparciu Marcina spisuje się doskonale!
     Wyniki głosowań bezpośrednio w grafice newsa, lub w zakładce po lewej: KIBICE >>> Piłkarz Meczu (PKrawiec)
08.10.2014 - Drużyny młodzieżowe
Półmetek ligowych zmagań za nami
    Młodzi piłkarze Huraganu mają za sobą pierwszą serię spotkań. W najbliższy weekend rozpocznie się runda rewanżowa i decydujące mecze o wejście do grup mistrzowskich.
    Drużyna orlików w swoim debiutanckim sezonie pomimo nie do końca korzystnych rezultatów prezentuje się obiecująco. Zajmuje 5. miejsce w swojej lidze. Prowadzi Lech Poznań, najlepszym strzelcem w naszej drużynie jest Kamil Marczak z 5. golami na koncie.
    Młodziki po ciężkich meczach i walce m.in. z Nielbą Wągrowiec czy silnym Liderem Swarzędz plasują się na 4. pozycji w ligowej tabeli. Liderem klasyfikacji strzelców dwójka zawodników z 3. trafieniami Eryk Drożdżyński oraz Stanisław Snuszka.
    Trampkarze typowani są obok Mieszka Gniezno w gronie faworytów swojej grupy. Na potwierdzenie bilans bramek 32:0 i pierwsze miejsce wspólnie ze wspomnianym Mieszkiem. Najskuteczniejszy z 10. golami jest Wojciech Wawrzyniak.
    Drugie miejsce w swojej lidze zajmują zawodnicy drużyny juniorów ustępując tylko KS Gniezno. Z 7. trafieniami w klasyfikacji strzelców lideruje Wojciech Tymczyszyn ocierający się już o pierwszy zespół Huraganu.
    Terminarze, kadry i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
07.10.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Grom Plewiska
Do końca bez goli...

    Zapraszamy do obejrzenia relacji naszego kanału TV z niedzielnego meczu. Do obejrzenia najciekawcze akcje oraz pomeczowe wywiady z piłkarzem Gromu Davidem Paku Tshela oraz trenerem Huraganu - Jakubem Ostrowskim.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (PKrawiec)
06.10.2014 - Drużyny młodzieżowe
Premierowe zwycięstwo orlików!     
    Pierwsze zwycięstwo w ligowych zmaganiach odniosła ekipa orlików. Zawodnicy trenera Watrasa wygrali na własnym terenie z Wełnianką Kiszkowo 5:2. Gole w tym meczu strzelali kolejno Kamil Marczak, Piotr Treumann, Tymoteusz Kraśniewski, Jan Sućko oraz Dawid Cieśla.
    Pomimo porażki dobre recenzje zebrała drużyna młodzików. W meczu z bardzo silną Nielbą Wągrowiec na boisku rywala Huraganiści przegrali 0:3, tracąc bramki w końcówce spotkania. Szersza relacja na stronie młodzików.
    Trampkarze rozgromili na wyjeździe Juniora Koziegłowy, aż 7:0. Gole dla zawodników trenera Rittera strzelali Ryszard Wierzbiński (2), Wojciech Wawrzyniak (2), Szymon Zieliński (2) oraz Wojciech Bissinger. Szersza relacja wkrótce na stronie trampkarzy.
    Juniorzy z kolei pechowo zremisowali w Poznaniu z Poznaniakiem 2:2 tracąc gola w ostatnich sekundach spotkania. Do przerwy piłkarze trenera Raszewskiego prowadzili już 2:0 po golach Huberta Rogowskiego oraz Kamila Grzybowskiego.
    Terminarze, kadry i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
05.10.2014 - HURAGAN - Grom Plewiska 0:0
Niedosyt... rywali
    Niestety od 14 września czekają kibice Huraganu na komplet punktów w meczu ligowym. Trzeci remis z rzędu w pojedynku z Gromem z przebiegu meczu trzeba jednak uznać za wynik korzystny.
    Spotkanie mogło się bardzo dobrze zacząć dla naszych zawodników. W 11. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Adam Napieralski ale zamiast strzelać próbował podawać i piłkę przejęli obrońcy Gromu. W 22. min. ostatnią dobrą okazje na gola miał Nikodem Kasperczak. Warto zauważyć, że przez całe 90 minut Huraganiści oddali tylko (!) jeden celny strzał na bramkę rywala...
    W drugiej odsłonie dominowali już tylko piłkarze Gromu. Kilkukrotnie bardzo dobrze w bramce Huraganu spisał się Marcin Kamiński ratując nasz zespół przed utratą gola. Czerwono-czarni sporadycznie próbowali zagrozić bramce zawodników z Plewisk ale nawet gdy tak się działo piłka nie szybowała w światło bramki.
    Po IX kolejkach Huragan nadal w dolnej części tabeli z 10. punktami. Cieszy na pewno fakt, że tylko Pelikan Niechanowo stracił mniej gol, martwi bardzo z kolei, że tylko 1920 Mosina i Leśnik Margonin mniej goli strzelili...
    Skład: Kamiński - Król, Powałowski, Andersz, Płoska - Gocałek, Jóźwiak, Jackowiak, Sobkowicz (46' Witaszyk) - Kasperczak, Napieralski (55' Włodarczyk).
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Tymczyszn, Pająk, Wolniewicz, Cegielski.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
04.10.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Grom Plewiska
Huragan czy Grom?
    Po ligowym remisie w Mosinie i pucharowym zwycięstwie w Witkowie przychodzi czas na kolejnego rywala, tym razem będzie to spadkowicz z III ligi - drużyna Gromu Plewiska.
    Ostatni raz w meczu mistrzowskim obie ekipy starły się 1 maja 2008 r. Wtedy w meczu Klasy Okręgowej bramki dla Huraganu strzelali Damian Gocałek (2) oraz Włodzimierz Watras, a pobiedziszczanie zremisowali 3:3 (1:2).
    Wart zauważyć, że piłkarze Gromu są "królami obcego boiska". Wszystkie punkty do tej pory zdobyli na wyjazdach.
    Huragan za to u siebie nie rozpieszcza i pokonał do tej pory w Pobiedziskach tylko outsidera z Margonina. Jak będzie jutro? Dowiemy się przed godziną 17. (PKrawiec)
03.10.2014 - Huragan Girls w akcji!
Postawa godna naśladowania!
    Dziewczyny z Huragan Girls, nie tylko oddają serce swojej pasji, jaką jest taniec. Karolina Mikołajczak, Sara Kęsicka i Weronika Mikołajczak aktywnie udzielają się również jako wolontariuszki w "Drużynie Szpiku" w Pobiedziskach.
    Dają tym samym przykład na to, że tak niewiele można zrobić, by pomóc innej osobie i dać jej szansę na nowe, lepsze życie. Dlatego wspólnie zachęcamy wszystkie osoby między 18-tym, a 55-tym rokiem życia do zapisania się jako potencjalny dawca szpiku.
    Będzie do tego okazja już w sobotę 11 października w godzinach od 11. do 16. w sali przy remizie strażackiej w Pobiedziskach. W tym dniu odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku.
    Warto również wspomnieć, że 28 września na poznańskiej Malcie dziewczyny brały udział w biegu charytatywnym "Rak. To się leczy!" jednocześnie reprezentując zarówno barwy Huraganu Pobiedziska, jak i Drużyny Szpiku. (wmikołajczak/gk)
01.10.2014 - Zamów darmowe powiadomienia SMS!
Autopowiadamianie
o wydarzeniach i wynikach

    Chcesz szybko znać wynik Huraganu? Interesują Cię informacje dotyczące wydarzeń wokół klubu?
    Wyślij jednorazowo "SMS" o treści "TAK" pod numer 606 980 882 (koszt według stawki operatora) i otrzymuj darmowe powiadomienia!
    Zapraszamy do skorzystania z usługi. Informacja dostępna również na naszym profilu na facebook. (gkrawczyk)
01.10.2014 - 1/16 OPP: Vitcovia Witkowo - HURAGAN 0:3 (0:1)
Łatwo i przyjemnie
    W 1/16 Pucharu Polski na szczeblu okręgu Huragan wygrał w Witkowie z występującą w klasie okręgowej Vitcovią 3:0.
    Warto podkreślić, że w barwach rywala występuje na co dzień grający kiedyś w naszym klubie, znany z występów na boiskach ekstraklasy w barwach Lecha Waldemar Przysiuda.
    Huraganiści przeważali w każdym elemencie gry. Rywale praktycznie nie zagrozili naszej bramce. Na boisku bez większego problemu dało się dostrzec różnicę klas pomiędzy zespołami.
    Gole dla zawodników trenera Jakuba Ostrowskiego dające awans do 1/8 strzelali kolejno Adam Napieralski, Mikołaj Witaszyk oraz Adrian Płoska wykorzystując dokładne podania Patryka Jóźwiaka oraz Radka Sobkowicza.
    Skład: Kamiński - Gocałek (46' Król), Wolniewicz, Powałowski, Sobkowicz (67' Płoska) - Kasperczak (46' Pawłowski), Jóźwiak, Cegielski, Włodarczyk (46' Jackowiak) - Witaszyk, Napieralski.
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Andersz.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
29.09.2014 - Drużyny młodzieżowe
Zwycięski gol w doliczonym czasie gry!
    Zespół orlików w Gnieźnie przegrał po bardzo ciekawym meczu z miejscowym Gniewkiem 2:4.
    Mimo porażki najmłodsi zawodnicy Huraganu zaprezentowali się całkiem dobrze. Dwa gole dla zawodników trenera Watrasa strzeli Kamil Marczak.
    Drużyna młodzików przegrała z Liderem Swarzędz 2:7. Obie bramki zdobył Stanisław Snuszka. Szersza relacja na stronie młodzików.
    Trampkarze rozbili na własnym terenie Kopernika Poznań 11:0. Bramki dla czerwono-czarnych strzelali Wojciech Wawrzyniak (4), Daniel Przybylski (2), Ryszard Wierzbiński (2), Jakub Wlazło, Jan Różewski oraz Mateusz Kozłowski. Szersza relacja wkrótce na stronie trampkarzy.
    Bardzo ciekawy mecz zobaczyli kibice obecni na spotkaniu drużyny juniorów. Nasi zawodnicy wygrali z Poznańską 13 Poznań 2:1. Wyrównał Bartosz Stasiak, a w ostatniej akcji meczu gola dającego trzy punkty zdobył Wojciech Tymczyszyn.
    Terminarze, kadry i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
29.09.2014 - Zapowiedź - środa, godz. 16.15, Vitcovia Witkowo - HURAGAN
Ciąg dalszy pucharowej przygody
    Po wyeliminowaniu IV-ligowego rywala czeka nas w najbliższą środę rywalizacja z drużyną z klasy okręgowej.
    Rywalem Huraganu będzie w Witkowie tamtejsza Vitcovia, która zaczęła nabierać animuszu po słabym początku w lidze. Wygrała ostatnie cztery mecze mistrzowskie - w tym to z III rundy Okręgowego Pucharu Polski z kostrzyńską Lechię (2:1).
    Potyczki pucharowe zawsze są wielką niewiadomą i trudno wskazać faworyta tego meczu, choć oczywiście "na papierze" to pobiedziszczanie są drużyną mocniejszą.
    Początek meczu w środę o godzinie 16.15 w Witkowie. (PKrawiec)
27.09.2014 - 1920 Mosina - HURAGAN 0:0
Mecz bez historii
    Niestety tylko remis udało się wywalczyć w meczu 8. serii spotkań z zespołem 1920 Mosina. Tym samym z dwóch ostatnich meczów wyjazdowych z rzędu udało się przywieźć tylko dwa punkty.
    Mecz w Mosinie nie był porywającym widowiskiem. W pierwszej połowie nie wydarzyło nic co zasługiwałoby na uwagę poza kontuzją... sędziego głównego Pana Jakuba Tylińskiego z Leszna, którego zastąpił asystent, ponieważ nie był w stanie dalej prowadzić zawodów.
    W drugiej części gry działo się trochę więcej. Huraganiści mieli szanse za sprawę m.in. Kasperczaka, Gocałka czy Włodarczyka ale w każdej sytuacji zabrakło dokładnego wykończenia. Również gospodarze mogli pokusić się o gola ale dobrze spisywali się nasi obrońcy oraz bramkarz.
    Skład: Kamiński - Król (85' Pająk), Wolniewicz, Andersz, Płoska - Gocałek, Powałowski (46' Jóźwiak), Ledzion (72' Włodarczyk), Żołądkiewicz - Kasperczak, Witaszyk (46' Napieralski).
    Ponadto w kadrze: Raszewski, Jackowiak.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
26.09.2014 - Zapowiedź - sobota, godz. 16.00, 1920 Mosina - HURAGAN
Koncentracji moc!
    Huragan już jutro zagra kolejny mecz mistrzowski w ramach IV ligi Wielkopolskiej. Rywalem w Mosinie będzie tamtejszy KS datujący swoje początki blisko 100 lat temu.
    W tym czasie tylko cztery razy udało się pokonać mosinianom graczy z Pobiedzisk. Wszystkie zwycięstwa wcześniejszej Obry i MKS Mosina miały miejsce na swoim boisku. Niech to będzie przestrogą dla czerwono-czarnych, których nie może zwieźć niska pozycja gospodarzy w tabeli. Potrafili oni bowiem wywalczyć już remis na gorącym terenie jakim jest na pewno Międzychód.
    Początek spotkania o godzinie 16. W przypadku pełnej koncentracji i dobrego nastawienia gości, to Huragan powinien zabrać do siebie komplet trzech punktów. Oby! (PKrawiec)
25.09.2014 - "Piłkarze Meczu" za pojedynki z Leśnikiem i Pelikanem
Z tyłu i z przodu ok!
    Za sprawą zwyżki formy dobrze się dzieje w każdej seniorskiej formacji naszego klubu. Rywalizacja przynosi korzyści nam wszystkim, co widać po ostatnich wynikach w odniesieniu do ligowego falstartu...
    Za wyjątkowo nieudany mecz z Mieszkiem postanowiliśmy nie wyróżniać żadnego z graczy, natomiast w kolejnych już ligowo-pucharowych konfrontacjach najlepszymi okazali się Arkadiusz Powałowski oraz Mikołaj Witaszyk.
     Wyniki głosowań bezpośrednio w grafice newsa, lub w zakładce po lewej: KIBICE >>> Piłkarz Meczu (PKrawiec)
24.09.2014 - Najnowszy Bezpłatny Informator Kibica na naszej stronie
Do pobrania z naszej witryny
    Na meczu inaugurującym sezon w Pobiedziskach udało się nam wydać po raz kolejny papierowy, już 49. numer Bezpłatnego Informatora Kibica "Huragol". Poza prezentacją szerokiej kadry można znaleźć tam również informacje o rywalach, terminarz gier Huraganu oraz krótkie przedstawienie trenera Jakuba Ostrowskiego.
     Wersja elektroniczna Informatora na podstronie KIBICE >>> Archiwum BIK. (PKrawiec)
23.09.2014 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Sierpień, czyli punktowe żniwo zebrane!
    Mieliśmy dwóch liderów i mamy nowych. Tym razem starzy bywalcy dzięki swoim trafieniom za 6 punktów (wytypowanie dokładnego wyniku i strzelca pierwszej bramki, którym był z Leśnikiem był Witaszyk) zajęli fotel lidera. Są to panowie Jerzy Słomka i Paweł Gierzycki z Pobiedzisk.
     Warta podkreślenia jest zdobycz trzeciej pod względem liczby punktów za mecz z Leśnikiem p. Katarzyny Rzempały. Uzyskana "piątka" za dokłądny wynik (4:0) pozwoliła od razu w generalnej klasyfikacji awansować na 15. miejsce.
     Aktualna tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
22.09.2014 - Szkolenie zawodników
Trener kadry poprowadzi Huraganistów
    W najbliższy wtorek pierwsze zajęcia z bramkarzami seniorów oraz juniorów poprowadzi trener bramkarzy Radosław Hołubiec.
    Trener Hołubiec pracuje na stałe z bramkarzami MSP Szamotuły oraz kadry Polski do lat 15.
    W trakcie swojej kariery grał m.in. w pierwszoligowej Unii Janikowo czy Unii Skierniewice. Jest wychowankiem Sokoła Ostróda.
    Nic nie zmienia się w pozostałych drużynach Huraganu. Treningi z orlikami, młodzikami oraz trampkarzami nadal prowadził będzie Marcin Kamiński. Więcej informacji dotyczących zajęć u trenera Kamińskiego pod nr telefonu +48 795 794 890.
    Zarząd klubu wierzy, że tego typu inicjatywy pozwolą na jeszcze większy rozwój wychowanków naszego klubu. (gkrawczyk)
21.09.2014 - Drużyny młodzieżowe
Hat-trick Drożdżyńskiego!
    Nowo utworzona drużyna orlików nie sprostała ekipie Lecha Poznań. Rywala na własnym terenie zaaplikowali naszym aż 13 goli i wygrali ostatecznie 13:2. Bramki dla orlików strzelali Piotr Treumann oraz Patryk Saja.
    Drugie zwycięstwo w trzecim meczu zanotowała drużyna młodzików. Tym razem pokonali na wyjeździe Pelikana Niechanowo 4:2. Gole dla czerwono czarnych strzelali Eryk Drożdżyński (3) oraz Piotr Rzempała. Szersza relacja na stronie młodzików.
    Bardzo dobrze spisali się trampkarze, którzy pokonali na boisku rywala silnego Przemysława Poznań 1:0. Gola dającego trzy punkty zdobył Ryszard Wierzbiński. Szersza relacja wkrótce na stronie trampkarzy.
    Drużyna juniorów niestety gładko uległa na wyjeździe ekipie KS Gniezno aż 0:4. Już za tydzień szansa do rehabilitacji w meczu u siebie z Poznańską 13 Poznań.
    Terminarze, kadry i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
20.09.2014 - Iskra Szydłowo - HURAGAN 1:1 (0:0)
Pod Piłę po jeden punkt
    Bardzo dobry mecz na ciężkim terenie w Szydłowie z miejscową Iskrą zagrali pobiedziszczanie. Praktycznie tylko oni stworzyli sobie klarowne akcje bliskie zakończenia bramką.
    Faworyzowani gospodarze, nie ukrywający ambicji walki o wysokie miejsce w IV lidze dopiero w końcówce uratowali remis ze stałego fragmentu gry.
    Wydawało się długo, że zwycięskiego gola w 62. minucie uzyskał skuteczny również w ostatniej potyczce w Pobiedziskach z Leśnikiem Margonin Nikodem Kasperczak.
    Niestety na cztery minuty przed końcem gospodarzom udało się wyrównać po zagraniu z rzutu wolnego. W 88. minucie ponownie na prowadzenie mógł wyprowadzić nas Radosław Sobkowicz jednak jego strzał po akcji sam na sam bramkarzem trafił tylko w poprzeczkę.
    Pierwsza połowa to czas, kiedy najbardziej widoczna była przewaga Huraganu. W tej części dwukrotnie sytuacje 100% zmarnowali nasi zawodnicy. Możliwości miejscowych ograniczały się do przeszkadzania i ewentualnych kontr... których nie było.
    Dobry, ciekawy i atrakcyjny mecz obejrzeli zatem kibice piłki nożnej w Szydłowie wśród których nie brakowało również fanów czerwono-czarnych. Zachęcamy do obejrzenia bramek z tego spotkania oraz wywiadów z trenerami na stronie rywala.
    Skład: Kamiński - Król, Andersz, Wolniewicz, Płoska - Gocałek, Powałowski, Żołądkiewicz, Włodarczyk (46' Sobkowicz) - Kasperczak (90' Pająk), Napieralski (75' Ledzion).
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Pawłowski.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (PKrawiec)
19.09.2014 - Zapowiedź - sobota, godz. 16.00, Iskra Szydłowo - HURAGAN
Zagrać jak z "Lubu"!
    Trzy dni po pucharowej potyczce z drużyną Pelikana na własnym terenie piłkarze Huraganu udadzą się na trudny wyjazd do Szydłowa k. Piły. Rok temu czerwono-czarni zremisowali tam 0:0.
    Rywale plasują się obecnie na 6. pozycji w tabeli z 10. punktami. Co ciekawe, aż 9 zdobyli na wyjeździe.
    W barwach Iskry mamy piłkarzy z ligową przeszłością m.in. Patryk Klofik (były piłkarz m.in. Śląska Wrocław i Zawiszy Bydgoszcz) czy Maciej Truszczyński (Lech, Wisła Płock).
    W Huraganie niestety nie zobaczymy na pewno Patryka Jóźwiaka (kontuzja kolana w meczu z Leśnikiemi trzy tygodnie pauzy) oraz Mikołaja Witaszyka, którego zatrzymały obowiązki służbowe. Nie wiadomo również czy gotowi po urazach będą Marcin Jackowiak i Przemysław Andrusieczko.
    Początek spotkania w Szydłowie już jutro o godzinie 16. Jeśli zawodnicy trenera Ostrowskiego zaprezentują się podobnie jak w meczu z Lubuszaninem możemy być spokojni o końcowy rezultat! (gk)
18.09.2014 - Zamów darmowe powiadomienia SMS!
Autopowiadamianie
o wydarzeniach i wynikach

    Chcesz szybko znać wynik Huraganu? Interesują Cię informacje dotyczące naszego klubu?
    Wyślij jednorazowo "SMS" o treści "TAK" pod numer 606 980 882 i otrzymuj darmowe powiadomienia!
    Koszt "SMS" według stawek Twojego operatora. Zapraszamy do skorzystania z usługi.
    Informacja dostępna również na naszym profilu na facebook. (gkrawczyk)
17.09.2014 - III runda OPP: HURAGAN - Pelikan Niechanowo 2:2 (1:1) k. 4:2
Gramy dalej!
    Piłkarze Huraganu pokonali po rzutach karnych 4:2 ligowego rywala Pelikan Niechanowo i awansowali do IV rundy okręgowego Pucharu Polski. W regulaminowym czasie padł remis 2:2.
    Szybko, bo już w 14. minucie było 0:1. Na szczęście nie załamało to naszych piłkarzy i dwanaście minut wyrównali. Gola zdobył bardzo skuteczny w ostatnich meczach Mikołaj Witaszyk, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Adriana Płoski.
    W drugiej odsłonie obie ekipy próbowały zdobyć rozstrzygającego gola. W 60. minucie prowadzenie po błędzie bramkarza dał ponownie Witaszyk.
    Niestety w 72. minucie za sprawą Huberta Oczkowskiego było 2:2. Takim wynikiem zakończył się regulaminowy czas gry.
    Rzuty karne lepiej egzekwowali Huraganiści. Żołądkiewicz, Andersz, Napieralski i Powałowski bezbłędnie strzelali z 11. metrów i to czerwono-czarni zagrają w kolejnej rundzie.
    Skład: Kamiński - Król (75' Pająk), Andersz, Wolniewicz, Sobkowicz (78' Ledzion) - Pawłowski (56' Kasperczak), Powałowski, Żołądkiewicz, Płoska (61' Włodarczyk) - Witaszyk, Napieralski.
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Tymczyszyn.
    Krótka fotorelacja dostępna na facebook. Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gk)
16.09.2014 - Zapowiedź - środa, godz. 16.30, HURAGAN - Pelikan Niechanowo
Piłkarska środa
    Już jutro kolejne spotkanie na stadionie w Pobiedziskach. Tym razem Huragan zainauguruje zmagania w Okręgowym Pucharze Polski.
    Rywalem w III rundzie będzie Pelikan Niechanowo, który zajmuje obecnie w tabeli IV ligi 3. miejsce z dorobkiem 14. punktów. W 3. kolejce obecnego sezonu na wyjeździe czerwono-czarni przegrali z Pelikanem 2:1.
    Tak więc, stosunkowo szybko pojawia się szansa do rewanżu! Warto podkreślić, że w barwach rywala występuje kliku zawodników, którzy do niedawna występowali na boiskach zaplecza ekstraklasy.
    Początek meczu w środę o godzinie 16.30. Zapraszamy na trybuny. (gkrawczyk)
15.09.2014 - Drużyny młodzieżowe
Górą młodzież z Pierwszej Stolicy Polski
    W oficjalnym debiucie na własnym terenie drużyna orlików po bardzo zaciętym meczu przegrała z rówieśnikami z Gniezna 2:4.
    Gole w meczu z Mieszkiem strzelali Piotr Treumann oraz Kamil Marczak.
    W poniedziałkowym meczu zespół młodzików starszych nie sprostał ekipie Mieszka Gniezno i uległ u siebie 0:4. Szersza relacja wkrótce na stronie młodzików.
    Trampkarze zremisowali przed własną publicznością również z Mieszkiem 0:0 po bardzo ciekawym i zaciętym meczu. Szersza relacja wkrótce na stronie trampkarzy.
    Mecz juniorów na prośbę TPS Winogrady został przełożony na inny termin, który poznamy niebawem.
    Terminarze, kadry i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
15.09.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Leśnik Margonin
Łagodny wymiar kary

    Zapraszamy do obejrzenia relacji naszego kanału TV z wczorajszego meczu. Poza bramkami i najciekawszymi akcjami do obejrzenia również pomeczowy wywiad z trenerem Huraganu - Jakubem Ostrowskim.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (PKrawiec)
14.09.2014 - HURAGAN - Leśnik Margonin 4:0 (3:0)
Zgodnie z planem
    Kolejne trzy punkty udało się zainkasować w 6. serii spotkań. Tym razem piłkarze trenera Ostrowskiego pewnie pokonali Leśnika Margonin 4:0.
    Wynik otworzył w 10. minucie gry Mikołaj Witaszyk. Strzałem głową pokonał golkipera gości. 20. minut później było 2:0 po akcji trójki Żołądkiewicz - Napieralski - Witaszyk, gola uzyskał ten ostatni. w 40. min. bramkę dołożył Patryk Jóźwiak po ładnym strzale z 20. metrów.
    Po przerwie spotkanie nie porywało. Wynik ustalony został w 86. minucie gry za sprawą wprowadzonego wcześniej na plac gry Nikodema Kasperczaka dla którego był to drugi gol w barwach Huraganu.
    Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, ale dobrych okazji do zdobycia gola nie wykorzystali m.in. Napieralski, Gocałek, Żołądkiewicz, czy Witaszyk ale warto podkreślić również, że kilkukrotnie groźnie atakowali rywale.
    Już w najbliższą środę na własnym boisku piłkarze Huraganu podejmą Pelikana Niechanowo w ramach III rundy Okręgowego Pucharu Polski. Początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 16.30.
    Skład: Kamiński - Gocałek, Andersz, Powałowski, Płoska - Żołądkiewicz, Ledzion (71' Pająk), Jóźwiak, Włodarczyk (63' Pawłowski) - Napieralski (61' Kasperczak), Witaszyk (78' Wolniewicz).
    Ponadto w kadrze: Raszewski, Cieśla.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
12.09.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Leśnik Margonin
Za ciosem!
    Po ważnym zwycięstwie, premierowym w tym sezonie w Trzciance piłkarze Huraganu staną przed szansą zanotowania pierwszej wygranej przed własną publicznością.
    Rywalem czerwono-czarnych będzie ekipa Leśnika Margonin, która nie zachwyca w obecnym sezonie. W pięciu meczach nasi niedzielni goście zdobyli jeden punkt i stracli aż 28 goli. W poprzednim sezonie w Pobiedziskach padł bardzo szczęśliwy dla gości remis 1:1.
    Jak będzie tym razem? Na pewno nie wolno lekceważyć piłkarzy z Margonina bo kto oprócz prawdziwych kibiców spodziewał się, że Huragan wygra w Trzciance?! Więcej na temat wydarzenia na naszym profilu na facebook.
    W kadrze na to spotkanie z powodu kontuzji zabraknie na pewno Marcina Jackowiaka oraz Przemysława Andrusieczki. Nie zobaczmy na boisku prawdopodobnie również Piotra Króla oraz Radosława Sobkowicza. (gkrawczyk)
08.09.2014 - Nowa edycja Okręgowego Pucharu Polski
Znamy rywala w III rundzie
    W środę 17 września o godzinie 16.30 meczem z Pelikanem Niechanowo rozgrywki w nowej edycji Okręgowego Pucharu Polski rozpocznie drużyna seniorów. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku Huraganu.
    Rywal obecnie jest liderem IV ligi. Dwa tygodnie temu w potyczce ligowej Huraganiści ulegli po bardzo ciekawym meczu na wyjeździe drużynie Pelikana 1:2.
    Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji czerwono-czarni odpadli po karnych w V rundzie z Mieszkiem Gniezno, a dwa lata temu dotarli aż do finału, w którym ulegli przed własną publicznością Tarnovii Tarnowo Podgórne 0:2. (gkrawczyk)
08.09.2014 - Drużyny młodzieżowe
Obiecująca inauguracja!
    Młodzi Huraganiści w miniony weekend aż 32 razy pokonywali bramkarzy swoich rywali co pozwala patrzeć z dużym optymizmem na rozwój pobiedziskiej młodzieży.
    W piątek na wyjeździe swój debiutancki mecz rozegrała drużyna orlików prowadzona przez trenera Włodzimierza Watrasa. Najmłodsi piłkarze Huraganu przegrali z Unią Swarzędz 2:11. Bramki w tym meczu strzelali Piotr Treumann oraz Kamil Marczak.
    Pomimo wysokiej przegranej drużyna orlików zaprezentowała się bardzo obiecująco co ucieszyło liczną grupę rodziców nowo utworzonej drużyny, którzy byli obecni na meczu.
    Zespół młodzików starszych na inauguracje wygrał przed własną publicznością z Vitcovią Witkowo 2:0. Gole dla czerwono-czarnych strzelali Oliwier Kraśniewski oraz Stanisław Snuszka. Szersza relacja dostępna na stronie młodzików.
    Trampkarze młodsi na boisku przeciwnika pokonali żeński zespół Polonii Poznań 13:0. Autorami goli byli Wojciech Wawrzyniak (4), Szymon Zieliński (3), Wojciech Bissinger, Marcin Jesionkowski, Daniel Przybylski, Ryszard Wierzbiński, Mateusz Kozłowski oraz Krystian Szczebiot .
    Drużyna juniorów młodszych również rozgromiła swojego rywala. Huraganiści pokonali na wyjeździe Stopera Poznań aż 15:1! Gole w tym spotkaniu strzelali Wojciech Tymczyszyn (6), Hubert Rogowski (5), Piotr Włodarczak, Kacper Mizgajski, Kamil Grzybowski oraz Jakub Karwala.
    Terminarze, kadry i strzelcy w zakładkach poświęconych młodzieży w lewym rogu strony. (gkrawczyk)
06.09.2014 - Lubuszanin Trzcianka - HURAGAN 0:2 (0:1)
Lider pokonany!
    Wyśmienicie spisali się w 5. serii spotkań piłkarze Huraganu. Podopieczni trenera Jakuba Ostrowskiego pokonali na wyjeździe niepokonaną do tej pory ekipę Lubuszanina Trzcianka 2:0.
    Cały zespół zasługuje na duże słowa uznania za ogromną wolę walki oraz zaangażowanie, które pozwoliły na zdobycie pierwszego kompletu punktów w tym sezonie.
    W 18. minucie po szybko wyprowadzonej akcji na uderzenie z ok. 20. metrów zdecydował się Bartosz Żołądkiewicz. Precyzyjny strzał "Żołaja" nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i to goście ku zdziwieniu kibiców Lubuszanina objęli prowadzenie w tym spotkaniu.
    Warte odnotowania w pierwszej połowie były jeszcze strzały z dystansu Oskara Włodarczyka oraz Patryka Jóźwiaka, które przy odrobinie szczęścia mogły trafić do bramki rywala. Gospodarze również mieli dwie dobre okazje do wyrównania stanu meczu.
    W drugiej odsłonie groźnie atakowali piłkarze Lubuszanina, a czerwono-czarni próbowali kontratakować. Warto odnotować, że bez zarzutu w bramce Huraganu spisywał się Marcin Kamiński, a w jednej sytuacji po strzale Michała Wawszczaka piłka trafiła w poprzeczkę naszej bramki.
    W 82. minucie jedna z kontr zakończyła się faulem na Żołądkiewiczu w obrębie pola karnego i sędzia bez wahania podyktował rzut karny. "11" pewnie wykonał niezawodny w tym elemencie gry Patryk Jóźwiak, który ustalił tym samym wynik meczu.
    Skład: Kamiński - Król, Powałowski, Jackowiak, Sobkowicz (46' Płoska) - Gocałek (90' Pająk), Ledzion, Jóźwiak, Włodarczyk (60' Kasperczak) - Żołądkiewicz, Witaszyk (72' Napieralski).
    Ponadto w kadrze: Kasprowicz, Andersz, Wolniewicz.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
05.09.2014 - Zapowiedź - sobota, godz. 16.00, Lubuszanin Trzcianka - HURAGAN
Derby przyjaźni
    W zgoła odmiennych nastrojach przystąpią do meczu obie jedenastki. Gospodarze jako główny faworyt do awansu z kompletem zwycięstw przewodzą w tabeli. Huragan za to nie zasmakował jeszcze zwycięstwa i z dorobkiem zaledwie jednego punktu jest w lidze czwarty od końca.
    Do tej pory raz udało się wygrać, by dwukrotnie uznać wyższość gospodarzy. Tej wiosny po bardzo dobrym meczu w wykonaniu Huraganu lepsi o jednego gola byli jednak zawodnicy z Trzcianki. Jak będzie jutro przekonamy się około 17.45. Pomimo znakomitych relacji i kontaktów pozasportowych między naszymi klubami na boisku na pewno nie będzie sielanki. (PKrawiec)
04.09.2014 - Zamów darmowe powiadomienia SMS!
Autopowiadamianie
o wydarzeniach i wynikach

    Chcesz szybko znać wynik Huraganu? Interesują Cię informacje dotyczące naszego klubu?
    Wyślij jednorazowo "SMS" o treści "TAK" pod numer 606 980 882 i otrzymuj darmowe powiadomienia!
    Koszt "SMS" według stawek Twojego operatora. Zapraszamy do skorzystania z usługi.
    Informacja dostępna również na naszym profilu na facebook. (gkrawczyk)
03.09.2014 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Na Mieszku muszkieterów trzech
    Pan Krzysztof Flisiak - zwycięzca edycji sprzed dwóch sezonów nie jest już samodzielnym liderem LKHP. Pobiedziszczanin, stały bywalec obiektu przy Kiszkowskiej, jak wynika z oddawanych głosów, p. Dariusz Rzempała dzięki zainkasowanej "trójce" jest bowiem ex-equo na 1. miejscu.
     Również trzy oczka dopisaliśmy do konta pierwszy raz w tej edycji typującego Rafała Giżyckiego z Charzewa, a dwa punkty (za udział i wytypowanie braku strzelca bramki dla Huraganu) uzyskał niezawodny Błażej Grempka. Pozostali stali bywalcy i uczestnicy gry dopisali do swojego konta tylko punkt.
     Wszystkie tabele czołowych "11" sprzed lat do wglądu klikając w link na podstronie wskazanej niżej.
     Aktualna tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
01.09.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Mieszko Gniezno
Centymetry od remisu

    Zapraszamy do obejrzenia relacji z wczorajszego meczu. Zachęcamy do obejrzenia równieź pomeczowych wywiadów z trenerem gości - Mikołajem Tarczyńskim i piłkarzem Huraganu Arkadiuszem Powałowskim.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (PKrawiec)
31.08.2014 - HURAGAN - Mieszko Gniezno 0:1 (0:1)
Bez polotu i... punktów
    Niemal wszyscy kibice z Pobiedzisk przewidywali, że dziś nastąpi przełamanie i czeka nas pierwsza w sezonie wygrana.
    Dość brutalanie jednak rozpoczął się ten mecz właśnie dla fanów czerwowno-czarnych, bo jedna z pierwszych akcji gnieźnian przyniosła im bramkę. W 5. minucie przypadkowo odbitą piłkę do bramki "po słupku" skierował Karol Karasiewicz. Strzelec gola w przeszłości był zawodnikiem Huraganu i jest wychowankiem m.in. naszego trenera Andrzeja Rittera.
    W pierwszej części gry poza strzałem Andrusieczki z 25. metrów i paradzie bramkarza Mieszka nie potrafiliśmy zagrozić rywalom. Za to goście mogli na 2:0 podwyższyć na trzy min. przed przerwą, ale sytuacji tym razem nie wykorzystał strzelec 1. gola.
    Druga odsłona to już lepsza gra Huraganu, która nie przyniosła jednak żadnych efektów. Gracze z Gniezna "powrócili z dalekiej podróży" w 73. minucie gry. Wtedy podczas jednej akcji dwa razy poprzeczka uratowała ich zespół. Idealną centrę na drugi słupek otrzymał Damian Gocałek i głową huknął tak, że futbolówka wróciła do gry w okolice szesnastego metra. Bramkarz nie miał szans zareagować. Chwilę później już ten ostatni sparował piłkę na poprzeczkę po strzale Bartosza Żołądkiewicza z okolic 5. metra.
    Kilka minut wcześniej również kotłowało się pod bramką Patryka Szafrana, a w 13. minucie drugiej połowy wszyscy widzieli piłkę w siatce, kiedy to po kornerze główkował niezawodny w tym elemencie kapitan Tomasz Andresz. Piłka minęła słupek dosłownie o centymetry.
    Mieszko w tej części gry próbował tylko kontrować, ale piłkarze z pierwszej stolicy Polski nie potrafili zakończyć żadnej akcji groźnym strzałem.
    Mimo wszystko studzimy optymizm naszych przyszłych rywali. Wyraźnie piłkarzom Ostrowskiego nie sprzyja jak do tej pory fortuna. A że ta kołem się toczy wiemy wszyscy. Stąd najbliższy, sobotni mecz na wyjeździe z bezapelacyjnym liderem - Lubuszaninem Trzcianka wcale nie musi zakończyć się wygraną gospodarzy!
    Skład: Kamiński - Pająk, Andersz, Wolniewicz (80' Włodarczyk), Jackowiak - Gocałek, Andrusieczko (89' Pawłowski), Ledzion (46' Witaszyk), Jóźwiak - Żołądkiewicz, Kasperczak (61' Napieralski).
    Ponadto w kadrze: Raszewski, Powałowski, Król.
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (PKrawiec)
28.08.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Mieszko Gniezno
Skazani na remis?
    Trudne mecze w tym sezonie jak do tej pory nie przyniosły nam zwycięstwa. Stąd szczególnie czekamy na odmianę losu w pojedynku z gnieźnieńskim Mieszkiem.
    Dokładnie 15 sierpnia 2001 roku pobiedziszczanie rozgromili Mieszkowców aż 6:1 i były to jedyne bramki stracone przez rywali w lidze w Pobiedziskach.
    W zeszłym sezonie obie ekipy spotkały się aż trzykrotnie. Poza dwoma ligowymi remisami (u siebie 0:0 i na wyjeździe 1:1) mieliśmy jeszcze pojedynek Okręgowego Pucharu Polski, gdzie również gole nie padły.
    Jak będzie tym razem? Trudno powiedzieć. Mieszko odniosło już dwa pewne zwycięstwa, czym zaskoczyło rywali. Zanosi się więc na ciekawe lokalne derby.
    Kibiców jak zawsze czeka komplet atrakcji: Losowanie nagród, wybory Piłkarza Meczu, występ Huragan Girls oraz typowanie rezultatu i autora pierwszego trafienia w tym meczu. Serdecznie zapraszamy. (PKrawiec)
23.08.2014 - Pelikan Niechanowo - HURAGAN 2:1 (1:0)
Wynik był sprawą otwartą
    Bo bardzo wyrównanym, zaciętym i stojącym na niezłym poziomie meczu Huragan musiał uznać wyższość gospodarzy.
    Pelikan już w 4. minucie objął prowadzenie po strzale głową Łukasza Zagdańskiego. Mieliśmy "deja vu" z Obornik, bo w tym samym czasie straciliśmy gola numer jeden ze Spartą.
    Do 20. min. dominowali piłkarze Pelikana. Później więcej z gry i sytuacji mieli goście. Bez efektu bramkowego. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał będąc sam na sam z bramkarzem Patryk Jóźwiak. Wcześniej po rzucie rożnym bardzo bliski szczęścia był Daniel Ledzion ale jego strzał głową fenomenalnie obronił bramkarz gospodarzy.
    Warto również podkreślić, że w kilku sytuacjach bez zarzutu w bramce Huraganu spisał się Marcin Kamiński. Druga część to otwarta wymiana akcji i po jednej bramce dla obu drużyn. Kwadrans po przerwie na 2:0 podwyższyli po kontrze gospodarze.
    Huragan pokazał jednak swój charakter. Pięć minut przed końcem po ładnej akcji gola uzyskał będący w dobrej dyspozycji tego dnia Nikodem Kasperczak i zapachniało remisem. Gdyby przy stanie 0:2 strzału tego zawodnika nie wybił z bramki obrońca Niechanowa mecz mógłby się potoczyć inaczej.
    Pomimo matematycznie nie najlepszych wyników, wynikających z "trudnego terminarza" możemy być spokojni. Atmosfera w szatni trenera Ostrowskiego jest bojowa, a forma pobiedziszczan rośnie z meczu na mecz. A te teoretycznie o wiele łatwiejsze ciągle przed nami!
    Terminarz i rezultaty w zakładce Huragan >>> Wyniki. (PKrawiec)
23.08.2014 - Zapowiedź relacji live - sobota, godz. 17.00, Pelikan Niechanowo - HURAGAN
Relacja na żywo z wyjazdu
    Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu III kolejki IV ligi grupy północnej. Piłkarze Huraganu zagrają dziś o 17. na wyjeździe z drużyną Pelikana Niechanowo.
    Czerwono-czarnych czeka bardzo trudne zadanie w meczu z silnym rywalem! Początek relacji w której pojawiać się będą tylko ważne meczowe zdarzenia o godzinie 17.!
    Relacja odświeża się automatycznie i jest dostępna tutaj. (gkrwczyk)
22.08.2014 - Zapowiedź - sobota - godz. 17.00; Pelikan Niechanowo - HURAGAN
Pelikan na drodze Huraganu
    Na mecz III kolejki rozgrywek Huragan udaje się jutro do Niechanowa. Pomimo dość bliskiej odległośći między oboma miejscowościami będzie to historycznie pierwsze spotkanie o ligowe punkty.
    Gospodarze będą faworytem tego meczu. Po kolejnym awansie głośno mówi się w ekipie beniaminka o zamiarze walki o awans do III ligi.
    Czerwono-czarni poza Dariuszem Tomczakiem i piłkarzem ostatniego meczu - Marcinem Jackowiakiem powinni być w pełni do dyspozycji Jakuba Ostrowskiego. (PKrawiec)
22.08.2014 - Społeczna działalność stowarzyszenia
Nagłośnienie poprawione!
    Tuż przed pierwszym meczem z drużyną z Przyprostyni zakończyły się prace wykonane przez ludzi związanych z klubem przy modyfikacji nagłośnienia na stadionie miejskim, którego "zarządcą" jest Ośrodek Sportu i Rekreacji.
    Prace miały na celu przeniesienie głośników na trybunę główną oraz montażu dwóch na trybunie krytej.
    Wykorzystano do tego m.in. 200. metrów najlepszej jakości kabla głośnikowego ufundowanego przez Skład Handlowy "Szczepańscy".
    Zarząd serdecznie dziękuje za pomoc, naszemu sponsorowi oraz wszystkim społecznikom, którzy do późnych godzin przez kilka dni pracowali przy realizacji poszczególnych etapów robót dla dobra naszego stowarzyszenia. (gkrawczyk)
20.08.2014 - "Piłkarz Meczu" Płomieniem Przyprostynia
Jackowiak nr 1!
    Pierwsze głosowanie opuszczających stadion w Pobiedziskach kibiców wygrał Marcin Jackowiak. Domyślamy się, że Ich uznanie zyskał za swoją nieustępliwość i waleczność, która w wielu sytuacjach pomogła zatrzymać ataki gości. Warto zaznaczyć, że nominalną pozycją Marcina jest pomoc, a w tym meczu zagrał jako prawy obrońca.
     Na "pudle" jeszcze Marcin Kamiński oraz Piłkarz Roku 2013 Tomasz Andersz.
     Wyniki głosowań bezpośrednio w grafice newsa, lub w zakładce po lewej: KIBICE >>> Piłkarz Meczu (PKrawiec)
20.08.2014 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Nieśmiały początek fanów HP!
    Zwycięzca edycji 2012/13 został pierwszym liderem LKHP. Pan Krzysztof Flisiak z Pobiedzisk dzięki wyjątkowo realistyczenmu podejściu i wytypowaniu remisu bezbramkowego zainkasował trzy punkty.
     Znamienne jest, że na drugim ex-equo miejscu, wśród czwórki kibiców znalazła się aż dwójka laureatów z lat ubiegłych. Są to p. Jerzy Słomka - mistrz z sezonu 2006/07 i Paweł Gierzycki (najwyżej w tabeli rok wcześniej).
     Wszystkie tabele czołowych "11" sprzed lat do wglądu klikając w link na podstronie wskazanej niżej.
     Aktualna tabela w zakładce po lewej lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
18.08.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Płomień Przyprostynia
Huragan - Płomień okiem kamery...

    Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego skrótu meczu. Jak zawsze do obejrzenia również pomeczowe wywiady z trenerami - Marianem Fiodorowiczem i Jakubem Ostrowskim.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału HuraganTV na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (gkrawczyk)
17.08.2014 - HURAGAN - Płomień Przyprostynia 1:1 (1:0)
Ligowy remis
    W pierwszym meczu przed własną publicznością (184. widzów) w tym sezonie Huragan zremisował z Płomieniem 1:1. W minionym sezonie goście z Przyprostyni pokonali nas dwukrotnie 1:0 oraz 4:0.
    Mecz kończący drugą kolejkę spotkań nie był porywającym widowiskiem. Obie drużyny nie grzeszyły skutecznością oraz dokładnością zagrań.
    Już w 4. minucie powinno być 1:0 dla czerwono-czarnych. Doskonałą okazję do zdobycia bramki miał Adrian Płoska, lecz jego strzał z kilku metrów obronił golkiper gości. W 10. minucie nie pomylił się już Adam Napieralski i wykorzystał sytuację sam na sam. Ayste przy golu zaliczył Bartosz Żołądkiewicz.
    Niestety w drugiej połowie Huraganiści dali się zdominować rywalowi. Goście groźnie atakowali i w 82. minucie wyrównali stan meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Michał Gucia.
    Skład: Kamiński - Pająk, Andersz, Wolniewicz, Jackowiak (83' Powałowski) - Gocałek, Ledzion, Jóźwiak, Żołądkiewicz - Płoska, Napieralski (80' Włodarczyk). Ponadto w kadrze: Kasprowicz (br), Pawłowski, Andrusieczko.
    Terminarz w zakładce Huragan >>> Wyniki.
    Statystyki zawodników dostępne w zakładce Huragan >>> Kadra. (gkrawcyk)
15.08.2014 - Najnowszy Bezpłatny Informator Kibica dostępny na naszej stronie
Z biletem papierowy informator!
    Na meczu inaugurującym sezon w Pobiedziskach uda się nam wydać po raz kolejny papierowy, już 49. numer Bezpłatnego Informatora Kibica "Huragol". Poza prezentacją szerokiej kadry można będzie znaleźć tam również informacje o rywalach, terminarz gier Huraganu oraz krótkie przedstawienie trenera Jakuba Ostrowskiego.
     Gazetka po niedzieli dostępna będzie również na podstronie KIBICE >>> Archiwum BIK. (PKrawiec)
14.08.2014 - Liga Kibiców Huraganu Pobiedziska
Przyjdź i graj od samego początku!
    Przed nami start 7. edycji LKHP. Zabawy przeznaczona jest dla wszystkich kibiców, którzy z biletem otrzymują do wypełnienia kupon. Mają za zadanie przewidzieć wynik meczu oraz strzelca pierwszej bramki dla Huraganu.
    Punkty do klasyfikacji sumują się przez cały sezon i podczas przerwy ostatniego meczu ligowego wręczamy nierzadko cenne nagrody dla pierwszej jedenastki sympatyków czerwono-czarnych.
    Zachęcamy do zapoznania się z wynikami poprzednich edycji tutaj.
    Bieżąca klasyfikacja po kliknięciu w grafikę newsa lub bezpośrednio: KIBICE >>> LKHP >>> Liga Kibiców HP (PKrawiec)
14.08.2014 - Zapowiedź - niedziela, godz. 15.00, HURAGAN - Płomień Przyprostynia
Zdobyć pierwsze punkty!
    Po nieudanej eskapadzie do Obornik już w niedzielę piłkarze Huraganu będą mieli okazję do rehabilitacji.
    Rywalem gospodarzy będzie drużyna ubiegłorocznego beniaminka z Przyprostyni niedaleko Zbąszynia.
    Był to w zeszłym sezonie rywal, który jako jedyny dwukrotnie pokonał pobiedziszczan i nie stracił przy tym żadnego gola. O ile przegrana u siebie 0:1 była niespodzianką, to wyjazdowa klęska, rekordowa od wielu lat, bo aż 0:4 wydawała się niemożliwa. Tym bardziej, że to Huragan był czołową drużyną ligi, a rywale należeli do ligowych średniaków.
    Do kadry na to spotkanie powracają nieobecni w Obornikach Andrusieszko, Powałowski, Jackowiak oraz Pająk. Niestety trener Ostrowski nie będzie mógł ponownie skorzystać z usług Sobkowicza oraz Cieśli, Witaszyka, Kasperczaka i Króla. Ten ostatni pauzuje po czerwonej kartce otrzymanej w meczu ze Spartą. (PKrawiec)
09.08.2014 - Sparta Oborniki - HURAGAN 4:1 (3:0)
Niespodzianki nie było
    Nie najlepiej wypadła inauguracja piłkarzom z Pobiedzisk. Ten jeden z najtrudniej zapowiadających się w sezonie pojedynków na wyjeździe z wicemistrzem IV ligi zakończył się wysoką przegraną 1:4.
    Gospodarze po samobójczym trafieniu z 4. minuty objęli prowadzenie, by chwilę po kwadransie gry podwyższyć po rzucie karnym na 2:0. Jeszcze przed przerwą dość szczęśliwą bramką Sparta doprowadziła do trzybramkowego prowadzenia.
    Po zmianie stron do głosu często dochodzili zawodnicy Huraganu. Rozmiary przegranej w 83. minucie zmniejszył skutecznie egzekwując rzut wolny z 18. metrów Damian Gocałek. Ulewa, która po golu Huraganu zawitała do Obornik nie pomogła gościom. Po kontrze w ostatniej minucie meczu faulowany w polu karnym został ponownie zawodnik Sparty i pewnie wykorzystał drugą już "jedenastkę". Jednocześnie czerwoną kartkę za faul otrzymał Piotr Król.
    Więcej szczegółów w dniu jutrzejszym. Terminarz w zakładce Huragan >>> Wyniki. (PKrawiec)
08.08.2014 - Zapowiedź - sobota, godz. 17.00, Sparta Oborniki - HURAGAN
Wbrew wszystkiemu!
    Czas na pierwszą potyczkę sezonu. Terminarz nie był dla pobiedziszczan zbyt łaskawy. Zaczynamy bowiem w Obornikach, mieście w którym nie dane nam było nigdy wygrać. Jedyne dwa remisy na tle 9. przegranych muszą budzić respekt dla rywala.
    Każda seria musi mieć jednak swój koniec i liczymy, że zawodnicy trenera Jakuba Ostrowskiego pokażą, że będą liczyć się w IV lidze.
    Żałować wypada, że z powodu kontuzji nie zagra na pewno Dariusz Tomczak. Zabraknie też aż pięciu zawodników z pola tj. Andrusieszki, Powałowskiego, Jackowiaka, Pająka i Sobkowicza. (PKrawiec)
08.08.2014 - Kadra seniorów - jesień 2014
Gotowi do startu!
    Znamy pełną kadrę drużyny seniorów na nadchodzącą rundę jesienną sezonu 2014/15. Trener Jakub Ostrowski do dyspozycji będzie miał 23 zawodników, w tym 3. bramkarzy.
    Do zespołu dołączyło pięciu graczy. Obok Mateusza Pawłowskiego (powrót z wypożyczenia) oraz bramkarza Dariusza Tomczaka (wznowił treningi) - znanych już z występów w czerwono-czarnych barwach mamy jeszcze trzech zawodników, którzy będą mieli szansą zadebiutować w seniorach Huraganu.
    Pierwszym z nich jest nasz wychowanek, obrońca Przemysław Wolniewicz (21 lat), który występował ostatnio w Mieszku Gniezno. Drugim Nikodem Kasperczak (19), napastnik, który do Huraganu trafił z Warty Poznań. Trzecim jest pomocnik Daniel Ledzion (19), którego ostatnim klubem była Unia Swarzędz.
    W drugą stronę z kolei powędrowała dwójka piłkarzy. Adrian Miążek przeniósł się na stałe do 1920 Mosina, a Maciej Szymkowiak zrezygnował z dalszych treningów. Z powodu trwającej rehabilitacji zabrakło również w kadrze Artura Grajczyka.
    Cała kadra dostępna w zakładce Huragan >>> Kadra. (gkrawczyk)
06.08.2014 - Współpraca z firmami
Kolejny sponsor w naszej drużynie!
    Kolejną firmą, która zdecydowała się na współpracę z naszym klubem jest firma IRF zajmująca się profesjonalnym promowaniem firm w internecie. Umowa pomiędzy stronami zawarta została na rok.
    Dodatkowo firma, która ma swoją siedzibę w Poznaniu prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i telemarketingu.
    W naszej klubowej kategorii uzyskała status "Sponsora Premium". Więcej informacji na temat działalności na stronie internetowej www.irf24.pl.
    Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub 691 150 501. (gkrawczyk)
06.08.2014 - Czwartek - godz. 19.30 - Hotal Bachus - prezentacja drużyny seniorów
III Oficjalne otwarcie sezonu
     Już jutro we czwartek o godzinie 19.30 w przeddzień ligowej inauguracji w gościnnych progach hotelu Bachus odbędzie oficjalne otwarcie sezonu 2014/15. Na spotkaniu obecni będą sponsorzy, zawodnicy oraz zarząd Huraganu.
     W części oficjalnej za pomocą multimedialnej prezentacji przedstawiona zostanie kadra IV-ligowców na rundę jesienną. Nie zabraknie również krótkiego podsumowania ubiegłego sezonu oraz wyznaczenia celów postawionych klubowi w bieżących rozgrywkach.
     Zebrani przyjaciele HP będą mieli okazję poznać nowego trenera Jakuba Ostrowskiego i w miłej atmosferze spędzić chwilę czasu tuż przed emocjami ligowymi.
     Zarząd MGKS Huragan zaprasza na spotkanie wszystkich sponsorów wspierających działalność statutową klubu. (PKrawiec)
05.08.2014 - "Wiosenna Liga VIP-ów" Huraganu Pobiedziska
A jednak firma Kruszgeo!
    Nie lada ścisk w czołówce firm i instytucji - przyjaciół HP, przed ostatnim meczem ligowym walczył o trzeci już triumf w naszej zabawie. Od samego początku prowadził "Cyrograf" p. Michała Handschuha. Przewaga była w końcówce minimalna... i dość niespodziewanie, biorąc pod uwagę losy rywalizacji, zwyciężyła firma "Kruszgeo", którą tradycyjnie reprezentował p. Wiesław Mroczkowski.
    Finalnie za plecami zwycięzcy uplasowała się się trójka ex-equo. Kolejno wspomniana wcześniej poligraficzna firma "Cyrograf", p. Zdzisław Głowacki z firmy instalatorskiej "Kolanko" oraz p. Elżbieta Szofińska reprezentująca "Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach".
    Huragan na początku rundy rewanżowej był trochę nieprzewidywalny za sprawą pauzy spowodowanej rozgrywkami rugby, stąd wynik najlepszego w klasyfikacji "nie powala" - identycznie jak przed dwoma laty. Co ciekawe jednak p. Wiesław Mroczkowski wyróżnił się dodatkowo faktem, iż jako jedyny trafiał tylko i wyłącznie dokładne wyniki meczów Huraganu, nie zbierając ponadto pojedynczych punktów za wytypowanie rozstrzygnięcia punktowwego.
    Wielkie gratulacje dla firmy Kruszgeo. Oby był to dobry pognostyk oznaczający ożywienie i koniunkturę w branży związanej budową dróg i autostrad. Tego życzylibyśmy sobie wszyscy!
    Mamy nadzieję tradycyjnie wręczyć pamiątkowy puchar laureatowi "WLV" A.D. 2014 na kolejnej Gali Pikarza Huraganu Pobiedziska, która odbędzie się w grudniu w auli im. Bł. Jana Pawła II Zespołu Szkół w Pobiedziskach.
    Końcowa tabela tegorocznej wiosny oraz zestawienie wszystkich typów Przyjaciół "HP" po kliknięciu w grafikę newsa lub w zakładce po lewej: KIBICE >>> LKHP >>> Wiosenna Liga VIP-ów (PKrawiec)
03.08.2014 - Podsumowanie sezonu 2013/14. Zapraszamy do działu >>> Historia >>> Wyniki
Czwarta liga nie tak straszna!
     Tradycyjnie na początku sierpnia przedstawiamy podsumowanie ubiegłego sezonu za pomocą kompletu danych w postaci wyników, tabel i statystyk.
     Powrót na boiska czwartej ligi nie okazał się zbyt trudny dla naszych piłkarzy. Z powodzeniem walczyli oni nawet o najwyższe cele! Kto się tego spodziewał? Chyba niewielu było aż takich optymistów.
     Sezon, który przed nami niesie więcej wyzwań. Nie będziemy już niesionym "falą" naturalnego optymizmu beniaminkiem, a dodatkowo liga ma być zdecydowanie mocniejsza. Zasiliło ją dwóch spadkowiczów z III ligi, ponadto w kilku klubach słyszymy o wzmocnieniach i chęci promocji do III ligi.
     Informacje do obejrzenia w dziale Historia >>> Wyniki (PKrawiec)

02.08.2014 - Sparing: Kłos Zaniemyśl - HURAGAN 0:0
Za tydzień liga!
    W ostatnim meczu towarzyskim przed rozpoczęciem zmagań ligowych piłkarze Huraganu zremisowali bezbramkowo z Kłosem Zaniemyśl 0:0. Był piąty i zarazem ostatni sparing tego okresu przygotowawczego.
    Pierwsza odsłona meczu była wyrównana. Obie drużyny mogły pokusić się o zdobycz bramkową.
    W drugiej części dominowali czerwono-czarni. Dogodnych okazji do zdobycia gola nie wykorzystali m.in. Napieralski, Gocałek i Kasperczak.
    Skład: Raszewski - Pająk, Andersz, Wolniewicz, Sobkowicz - Pawłowski, Andrusieczko, Cieśla, Włodarczyk - Napieralski, Kasperczak.
    Ponadto zagrali: Tomczak (br), Kamiński (br), Jóźwiak, Powałowski, Żołądkiewicz, Ledzion, Płoska, Gocałek, Król. (gkrawczyk)
31.07.2014 - Drużyny młodzieżowe
Treningi grup młodzieżowych
    Już niedługo swój okres przygotowawczy zainaugurują grupy młodzieżowe. Do rozgrywek przystąpi niezmienna liczba czterech drużyn.
    Juniorzy młodsi (roczniki 98-00) treningi wznowili już 20 lipca. Zajęcia tego rocznika prowadzi trener Robert Raszewski. Trampkarze młodsi (rocznik 2001) wrócą do zajęć 10, a młodziki starsze 5 sierpnia (02-03). Oba te roczniki trenować będą pod wodzą Andrzeja Rittera.
    Orliki (04-05), którzy swoje mecze rozgrywać będą na orliku do zajęć wrócą podobnie jak młodziki 5 sierpnia. Trenerem tej grupy będzie Włodzimierz Watras.
    Ewentualne zapytania dotyczące miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskać można pod numerem telefonu 691 150 501 w godzinach 17-19 od poniedziałku do piątku lub mailowo info@huraganpobiedziska.pl. (gkrawczyk)
31.07.2014 - Współpraca z firmami
Grono sponsorów coraz większe
    Witrans Transport i Spedycja to kolejna firma, która rozpoczęła współpracę z naszym klubem. Umowa pomiędzy stronami zawarta została na rok.
    W naszej klubowej kategorii firma, której siedziba mieści się w Pobiedziskach uzyskała status "Sponsora Premium". Więcej informacji na temat działalności na stronie internetowej www.witrans-pobiedziska.pl.
    Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub 691 150 501. (gkrawczyk)
30.07.2014 - Sparing: Victora Września - HURAGAN 1:3 (1:1)
Zasłużone zwycięstwo
    Trzecie zwycięstwo w czwartym sparingu zanotowali piłkarze Huraganu. Tym razem Huraganiści po bardzo dobrym meczu pokonali III-ligową Victorię Września 3:1.
    Wynik meczu otworzyli gospodarze w 3. minucie gry. Wyrównał strzałem głową w 40. minucie Mikołaj Witaszyk.
    Po przerwie gole zdobywali już tylko czerwono-czarni. W 55. minucie z rzutu wolnego trafił Adrian Płoska, a w 78. minucie gry wynik ustalił przepięknym uderzeniem z ok. 30. metrów Przemek Andrusieczko.
    Warto odnotować, że w kadrze na to spotkanie zabrakło czterech zawodników z kadry Radosława Sobkowicza, Marcina Kamińskiego, Patryka Cegielskiego oraz Mateusza Pawłowskiego.
    Generalny sparing przed pierwszym ligowym pojedynkiem ze Spartą Oborniki już w najbliższą sobotę. Zawodnicy trenera Ostrowskiego zagrają w Zaniemyślu z Kłosem. Początek meczu o godzinie 17.
    Skład: Raszewski - Pająk, Andersz, Wolniewicz, Płoska - Gocałek, Ledzion, Jóźwiak, Żołądkiewicz - Napieralski, Witaszyk.
    Ponadto zagrali: Tomczak (br), Andrusieczko, Powałowski, Kasperczak, Król, Włodarczyk, Cieśla, Jackowiak. (gkrawczyk)
27.07.2014 - Sparing: HURAGAN - Luboński KS 13:0 (5:0)
Sparingowy pogrom
    Aż trzynaście goli padło w trzecim meczu kontrolnym Huraganu. Piłkarze trenera Ostrowskiego pokonali było III-ligowca Luboński KS aż 13:0!
    Czerwono-czarni przeważali w każdym elemencie gry. Rywal nie potrafił zagrozić bramce strzeżonej przez naszych bramkarzy. W barwach Huraganu wystąpiło 20. zawodników.
    Bramki w tym spotkaniu strzelali Adam Napieralski (4), Mikołaj Witaszyk (3), Damian Gocałek, Patryk Jóźwiak, testowany (1), testowany (1) oraz dwa trafienia samobójcze.
    Kolejnym sparingowym rywalem czerwono-czarnych będzie III-ligowa Victoria Września. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18. w Psarach.
    Terminarz sparingów oraz ligi dostępny w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
25.07.2014 - Współpraca z firmami
Kolejny sponsor w Huraganie
    Kolejną firmą, która dołączyła do grona naszych sponsorów jest firma Girder Konstrukcje z siedzibą we Włocławku. Umowa zawarta została na rok.
    Girder Konstrukcje działa w branży budowlanej i specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów przemysłowych. W naszej klubowej kategorii firma uzyskała status "Sponsora Premium".
    Więcej informacji na temat działalności naszego nowego darczyńcy na stronie internetowej www.girder.pl.
    Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub 691 150 501. (gkrawczyk)
24.07.2014 - XXV Bieg Władysława Jagiełły
Nasi na pudle!
    W minioną niedzielę w Pobiedziskach odbył się jubileuszowy XXV Bieg Władysława Jagiełły. W półmaratonie udział wzięło ok. 450 biegaczy, w tym sześciu przedstawicieli naszego klubu.
    Najlepiej spisał się klubowy masażysta Marcin Krawczyk, który uplasował się na 40. pozycji. 54. był z kolei Damian Gocałek, pomocnik drużyny seniorów.
    Należy dodać, że wymienieni Huraganiści zajęli kolejno pierwsze i drugie miejsce wśród biegaczy z gminy Pobiedziska. (gkrawczyk)
22.07.2014 - Współpraca z firmami
Nowy sponsor klubu
    Miło jest nam poinformować, że klub nawiązał współpracę z kolejnym darczyńcą.
    Firmą, która w naszej klubowej kategorii uzyskała status "Sponsora" jest Studio Foto Video Pana Remigiusza Błachnio mieszczące się w Pobiedziskach przy ulicy Kostrzyńskiej 1. Umowa zawarta została na rok.
    Więcej informacji na temat działalności firmy na stronie internetowej www.remikblachnio.pl.
    Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem info@huraganpobiedziska.pl lub 691 150 501. (gkrawczyk)
18.07.2014 - Sparing: HURAGAN - Wełna Skoki 1:2 (0:1)
Wygrana Wełny
    W drugim sparingu tego lata piłkarze Huraganu przegrali z beniaminkiem IV ligi Wełną Skoki 1:2.
    Trener Ostrowski miał w tym meczu do dyspozycji trzydziestu zawodników w tym ośmiu testowanych, dwóch powracających z wypożyczenia oraz dwóch juniorów.
    Rywale prowadzeni przez bardzo dobrze znanego w Pobiedziskach trenera Pancewicza strzelali gole w 1. i 55. minucie gry. Huraganiści trafili w 85. min. po dośrodkowaniu Adriana Miążka i strzale głową Adama Napieralskiego.
    Kolejny sparing czerwono-czarni zagrają w przyszłą sobotę. Rywalem będzie były III-ligowiec Luboński KS. Początek meczu na stadionie w Pobiedziskach o godzinie 17.
    Aktualny terminarz sparingów oraz ligi dostępny w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
Lipiec 2014 - Zamów darmowe powiadomienia SMS!
Bądź na bieżąco!
    Chcesz szybko znać wynik Huraganu? Interesują Cię informacje dotyczące naszego klubu? Wyślij jednorazowo "SMS" o treści "TAK" pod numer 606 980 882 i otrzymuj darmowe powiadomienia!
    Koszt jednorazowego wsyłania SMS według stawek operatora. Zapraszamy do skorzystania z usługi.
    Informacja dostępna również na naszym profilu na facebook. (gkrawczyk)
17.07.2014 - Okres przygotowawczy pierwszej drużyny
Tydzień przygotowań
    Za nami tydzień przygotowań do nowego sezonu. Czerwono-czarni licznie pracują nad formą przed inauguracją w Obornikach.
    Huraganiści do tej pory uczestniczyli w sześciu jednostkach treningowych. W czwartkowych zajęciach trener Ostrowski miał do dyspozycji 29. zawodników.
    Już w piątek 18 lipca kolejny sprawdzian. Rywalem będzie beniaminek IV ligi Wełna Skoki. Warto odnotować, że od 11 lipca nowym trenerem naszego ligowego rywala jest były szkoleniowiec Huraganu Krzysztof Pancewicz.
    Aktualny terminarz sparingów oraz ligi dostępny w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
15.07.2014 - Huragan TV - relacja video: HURAGAN - Obra Kościan
Relacja ze sparingu

    Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z pierwszego meczu towarzyskiego przed rozpoczęciem rundy jesiennej.
    W materiale przygotowanym przez HuraganTV wywiad autorstwa Krzysztofa Figlarza z nowym trenerem seniorów Jakubem Ostrowskim.
     Zapraszamy do odwiedzania i promocji kanału na youtube (link również dostępny w grafice newsa). (gk)
14.07.2014 - Okres przygotowawczy drużyn młodzieżowych
Młodziki po obozie w Racocie
    15. zawodników drużyny młodzików młodszych udało się do Racotu na obóz sportowy.
    Piłkarze Huraganu trenowali pod okiem trenera Andrzeja Rittera oraz asystentów Mikołaja Witaszyka i Marcina Jackowiaka.
    W trakcie tygodniowego pobytu Huraganiści rozegrali m.in. sparingi z miejscowym PKS Racot. Ponadto trenowali na bardzo dobrze przygotowanych boiskach trawiastych.
    Obszerna relacja z obozu autorstwa Pana Dariusza Rzempały dostępna na stronie młodzików tutaj. (gk)
12.07.2014 - Sparing: HURAGAN - Obra Kościan 1:0 (1:0)
Pozytywny początek
    W pierwszym sparingu tego lata piłkarze Huraganu pod wodzą nowego trenera Jakuba Ostrowskiego pokonali Obrę Kościan 1:0. W czerwono-czarnych barwach wystąpiło 25. zawodników.
    Gola dającego zwycięstwo strzelił w 18. minucie Adrian Miążek, który wrócił do Huraganu po półrocznym wypożyczeniu z 1920 Mosina. Huraganiści zaprezentowali się bardzo pozytywnie na tle wymagającego rywala.
    W różnych przyczyn w pierwszym meczu sparingowym nie mogli wystąpić Raszewski, Andersz, Jackowiak, Cieśla, Cegielski oraz powracający z wypożyczenia Pawłowski. Wiemy już, że treningów nie wznowi Maciej Szymkowiak, który postawnowił zakończyć swoją krótką przygodę z piłką seniorską.
    Niebawem relacja z meczu przygotowana przez HuraganTV wraz z wywiadem z trenerem Ostrowskim.
    Terminarz sparingów oraz ligi dostępny w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
09.07.2014 - Okres przygotowawczy pierwszej drużyny
Seniorzy wrócili do zajęć
    25. zawodników wzięło udział w pierwszym treningu po letniej przerwie. Zawodnicy spotkali się tym samym po raz pierwszy z nowym szkoleniowcem.
    Pośród sporej grupy piłkarzy było trzech juniorów, sześciu testowanych oraz dwójka zawodników którym skończyły się wypożyczenia.
    Pod okiem trenera Ostrowskiego zawodnicy trenować będą jeszcze jutro i w piątek, a w sobotę w Pobiedziskach o godzinie 17. rozegrają pierwszy mecz sparingowy z Obrą Kościan.
    Terminarz sparingów oraz ligi dostępny w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
05.07.2014 - Sprawy organizacyjne klubu
Z myślą o przyszłości!
    Miło jest nam zakomunikować, że dzięki zaangażowaniu włodarzom klubu udało się pozyskać sprzęt treningowy o wartości blisko 6. tysięcy złotych, który posłuży wszystkim zawodnikom czerwono-czarnych.
    Pomoc trafiła do klubu dzięki Panu Krzysztofowi Flisiakowi, pracownikowi firmy Nivea, która przeznaczyła środki na zakup sprzętu.
    Przy tej okazji zorganizowany został również piłkarski mini piknik dla pracowników firmy Nivea w trakcie którego m.in. rozegrany został mecz z seniorami Huraganu.
    W skład zakupionego asortymentu wchodzą m.in. mury treningowe (8 szt.), rebundery (duży i mały) służące m.in. do treningów bramkarskich, zestawy do siatkonogi (na trawę i orlika, halę), różnego rodzaju pasy do treningów siłowych, 1x1, spadochrony treningowe, drabinki oraz krążki koordynacyjne, torba medyczna oraz inne akcesoria potrzebne do dobrego funkcjonowania klubu.
    Zdjęcia zakupionego sprzętu oraz krótka fotorelacja z pikniku dostępna na naszym profilu na facebook. (gkrawczyk)
04.07.2014 - Sprawy organizacyjne klubu
Coraz bliżej czystej karty!
    Zarząd klubu informuje, że spłacona została kolejna rata zadłużenia wobec Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach.
    Dług powstał w roku 2007 i spowodowany był nie wywiązaniem się z umowy dotyczącej realizacji zadania publicznego przez ówczesnych włodarzy klubu.
    Poprzedni oraz obecny zarząd spłaca regularnie, co roku ustaloną wcześniej ratę roczną w wysokości 2 700 zł. Zapłacona ostatnio rata była już szóstą z dziesięciu.
    Całość wierzytelności wraz z naliczonymi odsetkami to kwota blisko 27 000 złotych. (gkrawczyk)
01.07.2014 - Plan okresu przygotowawczego seniorów
Początek 9 lipca
    Po ponad dwóch tygodniach przerwy do zajęć powrócą seniorzy Huraganu. Pierwszy trening przed rundą jesienną sezonu 2014/15 zaplanowano na 9 lipca.
    W pierwszej fazie bardzo krótkiego okresu przygotowawczego piłkarze trenować będą praktycznie codziennie. W treningach uczestniczyć będzie kilku najlepszych juniorów oraz zawodników testowanych.
    Czerwono-czarni zagrają pięć sparingów. Pierwszym rywalem 12 lipca będzie IV-ligowa Obra Kościan. Mecz rozegrany zostanie w Pobiedziskach. Inauguracja ligi przewidziana jest na drugi weekend sierpnia (9/10).
    Dokładny rozkład gier kontrolnych dostępny tutaj oraz w zakładce Huragan >>> Wyniki. (gkrawczyk)
Właśnie się tworzy historia...Dziękujemy za odwiedziny nr:
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk i Grzegorz Krawczyk